Polak...

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

To mamy się czym pochwalić a może Jon też ma jakieś nasze korzenie :D Tylko szkoda że chłopcy tak żadko odwiedzają swoje rodzinne strony :(
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

jovizna pisze:Taa bardzo sympatyczna ciekawostka :P
sympatycnze tez jest to ze Rysiek ma głeboko w swoim zgrabnym tyleczku :P to skad sa jego dziadkowie czy pradziadkowie czy stryjkowie czy kto tam :P
Ale mnie to na prawdę nie interesuje, gdzie on to ma :P Po prostu mówię, że DLA MNIE jest to coś fajnego :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Ratt ales Ty wojownicy chłopok
Ja jestem przystojny a nie wojowniczy :P :P (taki dżołk, żeby nie było, że narcyz :lol: )

PS. Adrian - no i co z tego, że to jest forum o Jovisach? Jakąś tam wiedzę o innych ludziach z innych zespołów (czasami legendarnych) powinna być no nie?
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

monjovi pisze:To mamy się czym pochwalić a może Jon też ma jakieś nasze korzenie :D Tylko szkoda że chłopcy tak żadko odwiedzają swoje rodzinne strony :(
Kochana, Jon ma korzenie włoskie ^^. Konkretnie w jakiejś tam części Sycylijczykiem jest :jezor: . Richie i David-jak było powiedziane-mają korzenie polskie, Tico bodajże hiszpańsko-kubańskie, ojciec Aleca był Cyganem.
Tak gwoli doinformowania ^^.
(Rany, ale się wymądrzam :P )

A polskie pochodzenie Ryszarda (tudzież Davida of courz :P ) dla jednych jest rzeczą fajną, dla innych-kompletnie nie emocjonującą. Co nie znaczy, że trza od razu rzucać błotem w szanownych przedstawicieli opozycji XD. A to, czy Ryszard ma w "swoim zgrabnym (well, dyskutowałabym ^^) tyłeczku" swoje polskie korzenie to możemy polemizować, bo niekoniecznie tylko i wyłącznie od niego zależy, gdzie zespół przybędzie na koncert ;) ;) . Są jeszcze tzw. promotorzy, tzw. management i tak zwana reszta zespołu, w tym lider Jon, nie :jezor: ?
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

Twisted Sister pisze: A to, czy Ryszard ma w "swoim zgrabnym (well, dyskutowałabym ^^) tyłeczku" swoje polskie korzenie to możemy polemizować, bo niekoniecznie tylko i wyłącznie od niego zależy, gdzie zespół przybędzie na koncert ;) ;) . Są jeszcze tzw. promotorzy, tzw. management i tak zwana reszta zespołu, w tym lider Jon, nie :jezor: ?

no i tu sie pojawiaja slowa prawdy...nie TYLKO od niego zalezy gdzie pojada, beda, zagraja...
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

Szkoda, że nie tylko od niego, ale jakiś wpływ to oni chyba na to mają?Nie znam się tak do końca, ale nie sądzę,że robią to co im każą...w sensie planowania tras,chyba mają jakieś prawo głosu czy sugestii...
coś przestaję wierzyć,że oni kiedykolwiek tu zawitają.
A to,że Richie i David mają polskie korzenie - fajne to i miłe...szkoda tylko,że ich tu nie ciągnie...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Ja jestem przystojny a nie wojowniczy (taki dżołk, żeby nie było, że narcyz )
oj jaki tam dzołk :P
Co nie znaczy, że trza od razu rzucać błotem w szanownych przedstawicieli opozycji XD
Twisted to chyba nie do mnie? :>
A to, czy Ryszard ma w "swoim zgrabnym (well, dyskutowałabym ^^) tyłeczku"
no na pewno najzgrabniejszy z calego zespolu :P
no i tu sie pojawiaja slowa prawdy...nie TYLKO od niego zalezy gdzie pojada, beda, zagraja...
heh ok ale chyba mi nie powiecie ze zespol z takim stazem i z taka przeszloscia daje soba manipulowac w kwesti gdzie maja grac :D
nonsens ;]
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

ja tam uwielbiam gre Ryska a nie ejgo wdzieki czy fakt6 ze ma polskie korzenie.. dla mnie najwazniejszy talent a nie inne pierdoly...
pabloiscool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:06
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: pabloiscool »

a dr Sambor z "na dobre i na zle" jest kuzynem Richiego, wiedzieliscie o tym ?? :jezor:
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

W koncu Olisadededebe tez polak :P z maałej litery bo taki sam jak z Ryśka :D podobno babcia i dziadek ryska mieli tak naprawde Amerykanskie pochodzenie bo ich dziadkowie uciekli z Ameryki bo byli ciemiężeni przez białych (nienapisalem że mieli wtedy inny kolor skory) i schronili się w POLSCE - wtedy ich nocowali Lech, Czech i Rus zanim poszli swoimi drogami ;)
a tak miedzy nami lubie Rycha bo to swoj chlop! ale wystarczy mi to ze urodzil sie w USA :D
C'mon
BonJovianka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 30 marca 2006, o 16:53
Lokalizacja: kraków

:/

Post autor: BonJovianka »

Może i Polak, ale ciekawe do jakiego pochodzenia się przyznaje, bo mnie się zdaje że do włoskiego :/:/ W ogóle kiedyś jak przyjechali na wywiad do TVP2 albo 1 to któryś z członków zespołu spytał czy to naprawde Polska, bo akurat studio mieściło się podobno w jakimś ciemnym zauku. No to chyba miłych wspomnień nie mają i pewnie dlatego ich tu nie ciągnie :/:/
kurczak
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 27
Rejestracja: 14 maja 2006, o 13:58
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Polak

Post autor: kurczak »

bardzo się ciesze że Richie SAmbora ma polskie korzenie. :richie:
Keep The Faith
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

któryś z członków zespołu spytał czy to naprawde Polska, bo akurat studio mieściło się podobno w jakimś ciemnym zauku.
a naprawde bylo tak że David zapytal sie czy to centrum miasta....czy tam stolica :|
hehehe ano stolica prezentuje sie niezle ;]
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

A czego chcecie jak obwieżli ich po jakiś zadupiach.Ten klub, w którym grali był w starej kotłowni :D Polska zima,wieczór = ciemność na ulicach .Co mieli podziwiać w ciemnościach :) Teraz muszą mieć fajne pojęcie o Polsce i jej stolicy :mrgreen:
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

ciekawostek o pochodzeniu ciąg dalszy :P
about Jon:
GQ: How Italian are you?
JBJ: I'm Italian in my heart and that's about it. I'm as American as you can get. Really, I'm a mutt. My mother is German and Russian and my father is Italian and Slovak. My name is Italian, that's it
niezła mieszanka,widać nie tylko ricz i dave maja słowianskie korzenie ;]
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”