Richie Sambora w Gdańsku?

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Richie Sambora w Gdańsku?

Post autor: Kuba80BJ »

Richie Sambora w Gdańsku? … póki co to tylko moje marzenie :) Czasem marzenia się spełniają samoczynnie, a czasem trzeba o nie zawalczyć i właśnie postanowiłem powalczyć o nie po raz kolejny. Czy mi się uda? Nie wiem, ale nie mam nic do stracenia. Biorąc pod uwagę fakt, że Richie obserwuje mój profil na twitterze szanse na to są większe niż kiedykolwiek wcześniej. Zrobiłem wszystko co mogłem ze swojej strony ale oczywiście ostateczna decyzja będzie należeć do niego (zakładając, że film zobaczy). Mam jednak nadzieję, że moje argumenty go przekonają ;)

Moje zaproszenie do Gdańska wygląda tak:
https://www.youtube.com/watch?v=zhd1BsUmzCc

Trzymajcie kciuki, żeby się udało i żebyśmy się spotkali ponownie w Gdańsku na magicznym koncercie :) „I’m raising my flag and taking a chance on the wind” ;)
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Richie Sambora w Gdańsku?

Post autor: Yossarian »

Popieram Twoje zaproszenie jak nikt inny tutaj. Dobrze, że pamiętałeś o pierogach ;]
Why so serious?
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Richie Sambora w Gdańsku?

Post autor: Agata BJ »

Piękna sprawa, uśmiech nie schodził mi z gęby przy oglądaniu :)
Czekam na rozwój sytuacji. Byłoby ciekawie, gdyby Richie jakoś na to zareagował.
Trzymamy kciuki! :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Richie Sambora w Gdańsku?

Post autor: Yana »

Kapitalny pomysł, mocno trzymam kciuki! Mam nadzieję, że Richie film obejrzy i podejmie jedyną słuszną decyzję;)
Stick to your guns.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Richie Sambora w Gdańsku?

Post autor: Damned »

Brawo Kuba! Genialny pomysł, wszystko przemyślane i zachęcające, trzymamy kciuki :brawo:

ps. jeżeli akcja wypali, to chyba znamy już kolejnego forumowicza roku? ;)
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Richie Sambora w Gdańsku?

Post autor: Fromasz1899 »

załóżmy że zobaczy film i będzie chciał przyjechać (o co i ja się modlę :D ) nie Gdańsk to inne miejsce byle by był w jakimś dużym mieście.. Ale czy to nie tak że ktoś powinien go zaprosić? czyli jakaś duża firma organizująca koncerty? mam nadzieję że obejrzy cały :D ja na takie zaproszenie bym się skusił ;P

ps. film bardzo fajny! :) ale troszkę za długi :) nie mniej zaproszenie które zachęca! trzymajmy kciuki żeby się udało :D
Damned pisze:ps. jeżeli akcja wypali, to chyba znamy już kolejnego forumowicza roku? ;)

myślę, że tak ;)
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Brand New EVENo

Re: Richie Sambora w Gdańsku?

Post autor: Brand New EVENo »

Tak ten balonik pompujecie, że nawet ja (nawet ja!) zacząłem wierzyć, że ten projekt może coś przynieść. Jak to się uda, to będzie największe, najdupniejsze wydarzenie w historii tego portalu. Trzymam kciuki!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Richie Sambora w Gdańsku?

Post autor: Agata BJ »

Brand New EVENo pisze:Tak ten balonik pompujecie, że nawet ja (nawet ja!) zacząłem wierzyć, że ten projekt może coś przynieść. Jak to się uda, to będzie największe, najdupniejsze wydarzenie w historii tego portalu. Trzymam kciuki!
Najdupniejsze? :D Jakaś definicja? :D Chyba jestem stara..
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Richie Sambora w Gdańsku?

Post autor: prezes1 »

Oczywiście pomysł oryginalny i popieram akcję. Jest szansa że Richie to obejrzy. I co dalej?
Załóżmy jednak że nie znam Kuby, nic o nim nie wiem. Więc trochę obiektywizmu:
dla mnie filmik jest świetny jako prywatne zaproszenie od Kuby dla Richiego. Natomiast jako publiczny materiał na youtube jest chyba zbyt osobisty, za długi,
no i z tymi pierogami to już lekka przesada(ile razy można?)...
Poza tym, sorry ale dlaczego Richie ma niby zagrać w Gdańsku? Najlepsze kluby dla niego to takie na 1500-2000 osób, coś jak Palladium, Progresja czy Stodoła w Wwie.
I właśnie stolica, Łódź albo inne miasto bliżej centrum na taki koncert się nadaje. A jak nie klub to festiwal(Orange, Opener etc). Innej opcji dla Richiego nie ma. Trzeba być realistą.
Ale marzenia się spełniają więc życzę powodzenia Kubie! :)
A póki co to niech Richie wyda płytę, singla, cokolwiek.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Brand New EVENo

Re: Richie Sambora w Gdańsku?

Post autor: Brand New EVENo »

Agata BJ pisze:
Brand New EVENo pisze:Tak ten balonik pompujecie, że nawet ja (nawet ja!) zacząłem wierzyć, że ten projekt może coś przynieść. Jak to się uda, to będzie największe, najdupniejsze wydarzenie w historii tego portalu. Trzymam kciuki!
Najdupniejsze? :D Jakaś definicja? :D Chyba jestem stara..
"Najdupniejszy" to stopień najwyższy od słowa "dupny". Przez całe życie miałem do czynienia ze słowami, które wydawały mi się polskie, a wcale takie nie były i pewnie jeszcze wiele takich odkryję w przyszłości. Gulik, gardina, antryj - okazuje się jednak, że "Dupny" przebija je wszystkie! W całej Polsce ma on odwrotne znaczenie, niż na Śląsku O_o Przynajmniej tak twierdzi słownik Wikipedii, gdzie podaje za polskie synonimy słowa bardzo wulgarne (gdzie "do dupy" jest najgrzeczniejsze), zaś za śląskie synonimy - jak najbardziej pozytywne: zajebisty, ogromny, najlepszy (a także głupi i śmieszny, ale to w innym kontekście się używa)

https://pl.wiktionary.org/wiki/dupny
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Richie Sambora w Gdańsku?

Post autor: Kuba80BJ »

prezes1 pisze:Poza tym, sorry ale dlaczego Richie ma niby zagrać w Gdańsku? Najlepsze kluby dla niego to takie na 1500-2000 osób, coś jak Palladium, Progresja czy Stodoła w Wwie.
I właśnie stolica, Łódź albo inne miasto bliżej centrum na taki koncert się nadaje. A jak nie klub to festiwal(Orange, Opener etc). Innej opcji dla Richiego nie ma. Trzeba być realistą.
Prezes, co do pojemności obiektów to się z Tobą zgadzam. I w Gdańsku/Trójmieście takie też są, np: B90, Stary Maneż, Parlament czy Klub Scena w Sopocie. Takie by starczyły. Centrum kraju nie jest takie niezastąpione :) Dlatego zacząłem od argumentów obiektywnych za Gdańskiem (między innymi jako miejsca, które już wiele gwiazd światowego formatu jednak wybrało, i w którym można coś ciekawego zobaczyć), a potem przeszedłem do osobistych. Jaki efekt to przyniesie nie wiem, ale wolałem rzucić haczyk i zobaczyć co się stanie niż czekać na ruch kogoś innego, bo pewnie by się taki nie pojawił. Jak to nie będzie Gdańsk tylko inne miasto w Polsce to też dobrze, ważne żeby tu przyjechał. Ale obiektywnie, wg mnie Gdańsk/Trójmiasto spełni takie same warunki jak centrum, pomijając moje osobiste preferencje. Iskra w sprawie była potrzebna a co ma być to będzie :)

I dzięki wszystkim za wsparcie. Razem możemy zdziałać więcej :)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Richie Sambora w Gdańsku?

Post autor: prezes1 »

Oczywiście Kuba że centrum kraju nie jest niezastąpione ale dobrze wiesz że z powodów logistycznych jest najlepsze dla potencjalnego organizatora/sponsora koncertu.
I o to mi chodziło. Ja mogę jechać i do Świnoujścia ale nie-diehard-fan z Podkarpacia pomyśli trzy razy zanim kupi bilet. :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Richie Sambora w Gdańsku?

Post autor: Fromasz1899 »

prezes1 pisze:Oczywiście Kuba że centrum kraju nie jest niezastąpione ale dobrze wiesz że z powodów logistycznych jest najlepsze dla potencjalnego organizatora/sponsora koncertu.
I o to mi chodziło. Ja mogę jechać i do Świnoujścia ale nie-diehard-fan z Podkarpacia pomyśli trzy razy zanim kupi bilet. :)
to nawet nie chodzi o to że ktoś jest "mniejszym" fanem, pracujemy w różnych miejscach, zarabiamy różne pieniądze i załóżmy że np z Rybnika do Gdańska jechać to niestety dzień stracony a i pieniędzy trzeba masę wydać, nie zawsze też można dostać w określonym terminie dwa dni urlopu :)p (tak wiem czepiam się) co do wpisu, zgadzam się i ja że pod względem logistycznym centrum kraju jest na górze :P

najlepiej zorganizować 3 koncert od góry do dołu Polski i tyle :P
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”