POLISH BROTHA BERLIN 2014

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

POLISH BROTHA BERLIN 2014

Post autor: Kuba80BJ »

Czas leci jak szalony i zostały dokładnie 4 tygodnie do koncertu Richiego w Berlinie. I tak sobie pomyślałem, ze skoro wybiera się tam całkiem niezła grupka fanów z Polski to możemy spróbować razem zrobić małe zamieszanie i sprawić, żeby Richie już nigdy więcej nie przeoczył Polski na swojej trasie. Nie przyjeżdża Mr Sambo do Polski, to zawieziemy mu Polskę do Berlina :) Mój plan wygląda tak:

1. Koszulka - razem z Damned'em od jakiegoś czasu wspólnymi siłami obmyślaliśmy projekt koszulki, która miałaby zarówno podkreślić korzenie Richiego, jego osobowość i obecna trasę. A oto efekt:
Obrazek

Koszulkę można kupić tu: http://www.dirtyray.com/cat-pl-154-Muzyka.html

Naszym marzeniem byłoby, żeby każda osoba z tego forum wybierająca się do Berlina miała taką koszulkę na sobie w dniu koncertu. Huxleys jest bardzo kameralnym obiektem i czuję, że kilkanaście czy dzieścia takich koszulek będzie przykuwać wzrok (ze sceny również). Oczywiście jedna koszulka będzie zrobiona dla Richiego (jej koszt biorę na siebie) i Bóg jeden wie jak, ale zrobię wszystko żeby dostał ją w dniu koncertu na pamiątkę :)
W tym miejscu składam ogromne dzięki, ukłony i szacun dla Damned'a za pomoc przy realizacji tej części planu. Bez jego kunsztu i artystycznej ręki nie byłoby to możliwe.

2. "Śpiewać każdy może..." - razem z kumplem z cover bandu BJ, który grał na zlocie w Gdańsku, zamierzamy wziąć gitary i chcemy grać kawałki solowe Sambory przed klubem. Ci co byli w 2012 w Berlinie może pamiętają, że wtedy dość nieśmiało próbowaliśmy podgrywać w tłumie wyczekującym po koncercie na Richiego. Teraz będziemy już przygotowani. Z racji, że my dojedziemy do Berlina ok.3/4 godz. przed koncertem raczej w grę wchodzi granie krótko przed koncertem i zaraz po, przy bocznym wejściu przy schodach. Byle tylko nie padało. Duet na dwa akustyki, przemyślana set lista (jej część poniżej) i próba poderwania reszty międzynarodowego towarzystwa do wspólnego śpiewania i być może wyciągnięcia Richiego i spółki do nas na zewnątrz. I tu właśnie liczymy na Waszą pomoc, Wasze gardła i Polski doping na wyjeździe ;) Na PGE Arena pokazaliście, że w grupie siła i nie ma rzeczy niemożliwych, i tak jak 19 czerwca Jon był autentycznie pod wrażeniem polskich fanów, tak teraz Richie miałby okazję poczuć to samo, prawie dokładnie rok później, i dostać namiastkę tego co czekałoby go na solowym koncercie w Polsce.
Obrazek

3. Polska flaga z hasłem - moja propozycja to: "Polish Brotha Made In America - We'll Always Walk Beside You". Bez większego artyzmu, po prostu sprayem napis na fladze. Myślę, że mogłaby wisieć dumnie nad nami najpierw przed halą w trakcie ulicznego muzykowania a w trakcie koncertu może co jakiś czas być podnoszona w górę przez naszą grupkę lub być zawieszona na barierkach przy pierwszym rzędzie (jeżeli komuś uda się zająć taką dobrą pozycję). Poza polskim akcentem i hasłem przewodnim akcji, delikatnie sugerowałaby dwie świetne piosenki :)

Podsumowując:
1. Kto z Was jadących na koncert do Berlina chciałby się dołączyć i pomóc w realizacji akcji? Wpisujcie się proszę poniżej to będziemy wiedzieć ile nas będzie i jaka tym samym będzie nasza siła :)
2. Kto się pisze na koszulkę? Jak określimy ilość osób to możemy spróbować ustalić jednego wykonawcę i wytargować dobrą cenę jak będzie dużo chętnych. Jak zainteresowanie będzie słabe to pewnie w grę wchodzić będzie wykonanie takiej koszulki we własnym zakresie w swoim mieście. Decyzje trzeba podejmować szybko bo czasu nie zostało zbyt wiele (opcja zbiorowa).
3. Kto ma inne ciekawe pomysły na urozmaicenie akcji?

I prośba, póki co nie rozpowiadajcie tego na swoich FB i Twitterach, a już na pewno nie piszcie o tym do Richiego, Ori i całego teamu. Dobrze by było, żeby wszystko co powyżej było dla nich niespodzianką do ostatniej chwili :)

Mam nadzieję, że taka akcja pokaże Richiemu i jego managementowi naszą determinację i przy kolejnej trasie (zapewne po wydaniu nowego albumu z Orianthi) w końcu doczekamy się solowego koncertu Richiego w Polsce. Szalone? Może i tak ale nie ma nic do stracenia, a do wygrania wszystko..."Who dares wins" :D
Ostatnio zmieniony 3 czerwca 2014, o 18:06 przez Kuba80BJ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Na koszulkę bym sie pisal tylko ten napis Richie Sambora mogłby byc troche większy no ale rozumiem, że swoje już nad projektem wysiedzieliście i to finalna wersja.
Tak czy inaczej jestem chętny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

Kuba80BJ, Damned :brawo:

1. Pomysł akcji świetny, możecie oczywiście liczyć na mnie w każdym jej aspekcie! :))
2. Projekt koszulki bardzo mi się podobna, pełna klasa i profesjonalizm, a hasło na koszulce to strzał w dziesiątkę! Reflektuję na nią niezależnie od ceny :)

W jedności siła, wierzę, że nam się uda! Ten wieczór w Berlinie musi być niezapomniany, tak dla nas, jak dla Richiego!
Tak, Who Dares Wins :))
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: POLISH BROTHA BERLIN 2014

Post autor: Ricky Skywalker »

Ogólnie, ZAJEBISTY POMYSŁ!!! :)

Choć też uważam, że napis "RICHIE SAMBORA" na koszulce mógłby być ciut większy :) ale jak zostanie taki, jak jest, też będzie dobrze! :)
Kuba80BJ pisze:być zawieszona na barierkach przy pierwszym rzędzie (jeżeli komuś uda się zająć taką dobrą pozycję).
Będę pod klubem wcześnie rano (w ogóle w Berlinie jestem już dzień przed) więc wrota będą okupowane cały dzień ;) Jakby co - dawać flagę do mnie :)
Kuba80BJ pisze: 1. Kto z Was jadących na koncert do Berlina chciałby się dołączyć i pomóc w realizacji akcji? Wpisujcie się proszę poniżej to będziemy wiedzieć ile nas będzie i jaka tym samym będzie nasza siła :)
2. Kto się pisze na koszulkę? Jak określimy ilość osób to możemy spróbować ustalić jednego wykonawcę i wytargować dobrą cenę jak będzie dużo chętnych. Jak zainteresowanie będzie słabe to pewnie w grę wchodzić będzie wykonanie takiej koszulki we własnym zakresie w swoim mieście. Decyzje trzeba podejmować szybko bo czasu nie zostało zbyt wiele (opcja zbiorowa).
3. Kto ma inne ciekawe pomysły na urozmaicenie akcji?
1. Ofcorz I'm in! :)
2. j.w. - może dałoby się dogadać z tą firmą, co nam robiła koszuliny rok temu? :)
3. Pierogi. Dużo pierogów. Wszyscy, którzy będą jechać z Polski w dzień koncertu, niech zahaczą po drodze o ostatnią Biedronkę i zakupią co trzeba! Po koncercie wrzucimy to wszyscy Richiemu do auta... :D Żart oczywiście...! :P

A może fotoalbum od polskich fanów dla Richiego, z jakimiś życzeniami, podziękowaniami, itp.? Jest szansa, że będę miał możność by mu to przekazać nawet przed Berlinem (jadę do Stuttgartu i Monachium też, a o mojej znajomości z Ori wiedzą już wszyscy tu chyba... ;) ) więc można by wykorzystać tę możliwość i pokazać mu, że naprawdę dużo nas tutaj na niego czeka... jak sądzicie? :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Re: POLISH BROTHA BERLIN 2014

Post autor: Mona Tozzi »

Ricky Skywalker pisze: A może fotoalbum od polskich fanów dla Richiego, z jakimiś życzeniami, podziękowaniami, itp.?
I bezpośrednim zaproszeniem do naszego pięknego kraju :)
Moim zdaniem pomysł wart rozważenia, chociaż... http://vimeo.com/16934861 ;)
A co do pierogów, zabieram do Berlina silikonową stolnicę, wałek i 10 kilo mąki. Też jadę dzień wcześniej, więc całą noc będę lepić :cfaniak: :P
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

EEE, taki album jest do zrobienia w tydzień-dwa ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: POLISH BROTHA BERLIN 2014

Post autor: Kuba80BJ »

No to już parę osób jest. Czekamy na więcej :)

Co do wielkości napisu RICHIE SAMBORA, to faktycznie przerobiliśmy trochę projektów i modyfikacji i ten jest najlepszy i jest wersją finalną. Zgadzam się, że fajnie by było jakby był większy ale tu się zdaję na wiedzę i zmysł graficzny Damned'a, żeby kompozycja jako całość się kleiła.
Ricky Skywalker pisze:A może fotoalbum od polskich fanów dla Richiego, z jakimiś życzeniami, podziękowaniami, itp.? Jest szansa, że będę miał możność by mu to przekazać nawet przed Berlinem (jadę do Stuttgartu i Monachium też, a o mojej znajomości z Ori wiedzą już wszyscy tu chyba... ;) ) więc można by wykorzystać tę możliwość i pokazać mu, że naprawdę dużo nas tutaj na niego czeka... jak sądzicie? :)
Please, continue :) Może być ciekawe. Tylko jak to technicznie rozegrać i jakie by to miały być foty?
Może się mylę, ale jednak miałbym obawy z dawaniem takich prezentów przed Berlinem, nawet jak byś miał okazję, żeby wszystko było jako jedna całość w jednym miejscu i gdzie będzie nas najwięcej. Swoją drogą, Ricky proszę Cię tylko nie chlapnij nic Ori w Waszych prywatnych pogawędkach o tej akcji bo nie będzie niespodzianki :)

A jeszcze mi przyszedł do głowy jeden pomysł - zakup albumu o Polsce dla ... mamy Richiego :) To w końcu ona miała ojca Polaka i teściów i jej najbliżej emocjonalnie do nas. A Richiemu byłoby pewnie miło, że pomyśleliśmy o niej, i prawdopodobnie nikt czegoś takiego wcześniej nie zrobił. Co Wy na to? Nie poniosło mnie za bardzo? :)
Ricky Skywalker pisze:Będę pod klubem wcześnie rano (w ogóle w Berlinie jestem już dzień przed) więc wrota będą okupowane cały dzień ;) Jakby co - dawać flagę do mnie :)
A to git :) Tylko jak wspomniałem ja dojadę poźnym popołudniem więc ktoś inny musiałby tu pomóc i przekazać Ci flagę. Kto się podejmie zadania? :)
Hao
I Believe
I Believe
Posty: 99
Rejestracja: 27 września 2013, o 13:51
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Hao »

Będzie może opcja kupna koszulki jeśli ktoś (niestety :() nie jedzie na koncert? :)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Zgodnie z sugestiami Danda i Rickiego powiększyłem "o ciut" napis Richie Sambora. Większy być już niestety nie może, nie wyglądałoby to za dobrze, wierzcie :)

Obrazek

Hao pisze:Będzie może opcja kupna koszulki jeśli ktoś (niestety :( ) nie jedzie na koncert? :)
Wiadoma sprawa. Projekt jest do dyspozycji każdego ;)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Fajny pomysł z koszulkami. Wstępnie jestem chętny bo te koszulki z ostatniej trasy Richiego to jakieś badziewie było... ;)
Co do reszty - to chyba lekka przesada. Wszystko byłoby pięknie gdyby koncert odbywał się w Polsce. A że się nie odbywa to za co mam mu dziękować? ;) Za to że musiałem oglądać i słuchać Phila X w Gdańsku? Albo za to że się pożarli z Jonem i to akurat w zeszłym roku?
A o tym że ma wiernych fanów w Polsce to doskonale wie po zeszłorocznych różnych akcjach(w rezultacie bezsensownych).
Jestem wielkim fanem Ryśka, uwielbiam gościa ale my love is not blind... :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

Nie bądźcie tacy rozgoryczeni, Kolego Prezesie! ;)
Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo :)
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
Awatar użytkownika
danieleq
It's My Life
It's My Life
Posty: 117
Rejestracja: 14 lutego 2013, o 13:55
Lokalizacja: Polska

Post autor: danieleq »

Prezes czuję dokładnie to samo nic dodać nic ująć, no może jedynie dodać że znowu nas omija w tym roku, a mógł się zrehabilitować :p
Awatar użytkownika
StefanA
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 152
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 16:34
Lokalizacja: Kraków

Post autor: StefanA »

Pomóc w akcji to chętnie pomogę, a na koszulkę się oczywiście piszę ;)
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

Chwila nieobecności a tu takie świetne pomysły ^ ^ :D
Pisałbym się na 2 koszulki jesli mozna :)
I Ricky, zajmujemy od rana miejsce w kolejce dla rodaków? :D
I Damned i Kuba, :brawo:

[ Dodano: 2014-05-26, 23:40 ]
A i oczywiście chętnie pomoge ;)
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kuba80BJ »

No to jedziemy z tym koksem. Panie i Panowie, pora przejść od słów do czynów i koszulkę czas najwyższy zakupić :)

http://www.dirtyray.com/cat-pl-154-Muzyka.html

Wykonawca znany i sprawdzony. Ceny też te same udało się zachować. Liczymy, że jak najwięcej z Was dołączy do nas w Berlinie :)
Flaga w przygotowaniu, wkrótce szczegóły.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”