Richie Sambora

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Richie Sambora

Post autor: Damned »

Panie Kuba! Pan Nas chyba nigdy nie przestanie pozytywnie zaskakiwać :D
Znakomita robota :)
Awatar użytkownika
FraterMajor
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 3 września 2007, o 20:28
Ulubiona płyta: Bootlegi pro
Lokalizacja: Wrocław

Re: Richie Sambora

Post autor: FraterMajor »

Dand pisze:Swoją drogą Rychu coraz częściej wchodzi w interakcje na twitterze, mam nadzieje,że to zwiastuje jego większą aktywność muzyczną.
Albo melancholię domową przy anulowaniu wszystkich projektów z powodu koronawirusa :D
2019-07-12 - Warszawa, Polska
tomh5157
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 10 września 2020, o 20:11
Ulubiona płyta: Bon Jovi

Re: Richie Sambora

Post autor: tomh5157 »

W kwestii finansowej promocja i trasa AOLowdown miała dać ponad 1 mln dolarów strat dla
Richiego. Myślę więc, że jego oczekiwania finansowe nie są zbyt duże a raczej mają pokryć przynajmniej część kosztów.
Richie mocno pracuje nad poprawą swojego image wśród fanów i robi sporo żeby się im przypodobać. Wydaje mi się, że czyta wpisy na swoich kontach internetowych i dzięki temu zagrał m.in Purlple Rain czy wyrzucił z setlisty Who Says. Na pewno czyta też o prośbach przyjazdu do róznych krajów. Nie zdziwię się jak będzie chciał przyjechać (nawet po kosztach) do krajów gdzie Bon Jovi zagrali pierwszy raz i to bez niego.
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 626
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Richie Sambora

Post autor: Bon Jovi »

kondzik pisze:WItam,
Rzadko tutaj bywam ale dziś tak oglądając Livin z Hall of Fame pomyślałem:
Spróbujmy - stwórzmy ankietę gdzie będziemy mogli zebrać głosy czy podpisy osób (fanów) zespołu którzy marzą o powrocie Richiego.
Międzynarodową wspólną ankietę.

TAK, wiem, nic to nie da :)
Ale czemu by nie spróbować pokazać światu czego chcemy?
Chyba nie będzie potrzebna taka ankieta. Magazyn "Teraz Muzyka" przytacza krótką notatkę na temat, że Richie Sambora nie wyklucza powrotu do Bon Jovi. Jon Bon Jovi też mówił nie tak dawno, że chciałby aby Richie Sambora wrócił do Bon Jovi. Może się w końcu dogadają i będzie Richie ponownie w zespole Bon Jovi.
https://www.terazmuzyka.pl/richie-sambo ... -bon-jovi/
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Richie Sambora

Post autor: M »

Z tego co ostatnio czytałem Sambora stwierdził, że mógłby do zespołu wrócić jedynie w "wyjątkowej sytuacji"
https://ultimateclassicrock.com/richie- ... -bon-jovi/

Wątpliwe, żeby Jon (jakkolwiek nie wypowiadał by się kurtuazyjnie) potrzebował jeszcze Rycha w zespole.
https://ultimateclassicrock.com/jon-bon ... ra-astray/

Zresztą, Kondzik, czy chciałbyś powrotu kogoś kto pośrednio pokazał Ci 7 lat temu środkowego palca? Jak wspominam zachowanie Rycha z Clevland RnRHoF to odnoszę wrażenie, że tam pod kopułą już dawno coś nie łączy prawidłowo.

Z tym, że każdy koniec końców ma prawo do własnych wyborów, własnego życia, popełniania błędów itd.
Ja na dzień dzisiejszy sensu powrotu RS do BJ nie widzę. No chyba, że na jakąś specjalną trasę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”