Richie Sambora

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Richie Sambora

Post autor: Adrian »

medicineman90 pisze:Jestem kompletnie nie w temacie, bo i kompletnie nie ogarniam tweetera, dlatego poprosiłbym kogoś o krótkie potwierdzenie, jeśli dobrze zrozumiałem :)

Na koncie TT Richiego któryś z fanów napisał, że bez niego nie ma Bon Jovi, a Richie się pod tym podpisał- najkrócej rzecz ujmując podpisał, a następnie po dość ostrej wymianie zdań z kilkoma fanami stwierdził, że hakerzy dobrali mu się do konta, tak ? :)


Serce pęka gdy się patrzy co ten człowiek ze sobą wyprawia. Jest karykaturą samego siebie, a jego występy z Orianthi brzmią jak występy jakiegoś taniego cover-bandu.
Mówię to ja - ten, który zawsze mimo wszystko stał po stronie RS. Bon Jovi bez niego wydaje się mieć tak samo dobrze, jeśli nie lepiej - niż z nim.
Z przyjemnością obejrzałem ostatni koncert, przekonałem się do większości piosenek (wersje live brzmią fajnie, mocno, podoba mi się). To co natomiast wyprawia Richie zaprowadzi go wkrótce do szołbizowego końca. Jest cholernie zagubiony. A to, że "woda ognista", lub inne rzeczy płyną mu w żyłach - zauważyłem zapewne nie tylko ja ...
Richie miał przesłać dalej (coś jak udostępnienie na Fejsie) Tweetów fanów - No Richie = No Bon Jovi
Jeden fan ponarzekał na występy RSO i Richie miał mu odpisać "Suck It"
A teraz wyszła ta informacja jakoby Tweeter Richiego został zhackowany.

I teraz generalnie bym w to wierzył gdyby nie fakt, że kiedyś:
-> Richie zwyzywał na tweeterze swoją była od ciuchów
-> Richie podał swój numer telefonu, który chciał aby dostał Slash
-> Richie wstawiał jakieś głupie teksty, które potem usuwał

Jeżeli tamte rzeczy to były ataki hakerów to zastanawiam się czemu konto Bon Jovi i np Matta nigdy nie zostały zhackowane. Na moje są bardziej "gorące".

Dziwne rzeczy, ale chłop ma niestety chyba poważne problemy. Już w 2005 roku jak złamał rękę były insynuacje jakoby Richie wpadł w nałóg zażywania tabletek przeciwbólowych i popijał je alkoholem. Potem było prowadzenie auta z córką pod wpływem alkoholu, MTV Unplugged i kolejne absencje...

Liczyłem, że ten projekt z RSO pozwoli mu wyjść na prostą, a problemy w kolejnymi producentami i wydaniem płyty chyba mu nie służą.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Richie Sambora

Post autor: EVENo »

Gdy to wszystko czytam nasuwa mi się wyłącznie jedno pytanie: "Co tu się odpier**la?". Nie ma słów, które opisałyby jak bardzo słabe jest to wszystko.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Richie Sambora

Post autor: Bon Jovi »

Dajcie już na luz. Trzeba dać Ryszardowi szanse. Nie podoba mi się opluwanie Jona i nowego Bon Jovi oraz nie podoba mi się opluwanie Sambory. Pora zjednoczyć siły. Pokazać Samborze że szanujemy jego decyzje oraz że czekamy na jego solowe wydawnictwa. Tak samo powinniśmy wspierać Bon Jovi. Tak czasem bywa że najważniejszy muzyk w zespole opuszcza nasz ukochany zespół. Ale zamiast się dzielić powinniśmy wszystkim pokazać że zespół jak i gitarzysta są dla nas tak samo ważni.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Richie Sambora

Post autor: madm »

Gołym okiem widać że RIchie ma problemy. Nie wiadomo czy to alkohol, narkotyki czy może nie używki a coś z psychiką czyli depresja lub inne choroby. Nie kupuję wersji z hakerami - Richie albo był nawalony i użył twittera w ten sposób, albo miał jakieś chwile słabości. Niezależnie od faktycznej przyczyny - wydaje mi się że zaczyna żałować tego że odszedł z BJ. Jeśli szybko nie ukaże się płyta-widmo i nie zostanie ona ciepło przyjęta a BJ ruszą w trasę i zapełnią stadion za stadionem, stracimy Ryśka na dobre i będziemy świadkami jednego z najbardziej spektakularnych zjazdów z góry do dołu. Oby moja czarna wizja się nie sprawdziła.
It's my life!
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Re: Richie Sambora

Post autor: medicineman90 »

Dzięki za streszczenie Adrian. Pozostaje nam czekać na album-widmo. Może się okazać, że o ile w ogóle się pojawi, to był wart czekania, snippety były obiecujące. Ciekaw jestem na ile jednak ewentualna muzyczna wartość albumu przełoży się na jego sprzedawalość, bo to dwie zupełnie różnw kwestie. Tak czy siak, trzeba trzymać kciuki by RS się pozbierał i z za własnego cienia wyszedł człowiek, który przez 30 lat był prawą ręką Jona.
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Richie Sambora

Post autor: Fromasz1899 »

ja to już ten album skreśliłem, może kiedyś się pojawi, może kiedyś Richie się ogarnie, za dużo tego MOŻE, nic nie wiadomo i na razie wszsytko palcem po wodzie pisane.
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Richie Sambora

Post autor: Kuba80BJ »

No to prawie 2 lata po Natalce moja młodsza córka Ala zdobyła właśnie serce Richiego :) Jej wykon 'Undiscovered Soul' spodobał się Richiemu i udostępnił go na swoim profilu twitterowym :D Nie ukrywam, że jestem w siódmym niebie, i jako dumny tata i jako fan :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Richie Sambora

Post autor: Dand »

Gratulacje Kuba, teoretycznie mała rzecz ale pewnie cieszy jak diabli :) Działaj tak dalej to może do Polski przyjedzie ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Richie Sambora

Post autor: Damned »

Gratulacje, jesteście chyba jego ulubioną fanowską rodziną :)
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Re: Richie Sambora

Post autor: alniac »

Gratulacje! I ucałuj ode mnie córę, moją imienniczkę :)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
kondzik
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 23 września 2017, o 02:26

Re: Richie Sambora

Post autor: kondzik »

WItam,
Rzadko tutaj bywam ale dziś tak oglądając Livin z Hall of Fame pomyślałem:
Spróbujmy - stwórzmy ankietę gdzie będziemy mogli zebrać głosy czy podpisy osób (fanów) zespołu którzy marzą o powrocie Richiego.
Międzynarodową wspólną ankietę.

TAK, wiem, nic to nie da :)
Ale czemu by nie spróbować pokazać światu czego chcemy?
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Richie Sambora

Post autor: Kuba80BJ »

Heloł wszystkim :) Dawno tu nie pisałem, ale chciałbym się z Wami podzielić czymś dla mnie wyjątkowym. Razem z żoną i znajomymi nagrałem w końcu po latach cover mojego absolutnie ulubionego utworu Richiego – Seven Years Gone. Może się komuś z Was spodoba a video może przywróci piękne wspomnienia z 2012.


Wysłałem go do Richiego na Twitterze i … odpisał z komentarzem: „U guys sound great man.. thanks for the vid... I am humbled and flattered...(czyli mniej więcej: Brzmicie znakomicie, dziękuję za video, chylę czoła i jestem zaszczycony") … :) :) :) Nie muszę chyba nikomu mówić jak jestem wzruszony i szczęśliwy. Pomocny w osiągnięciu tego marzenia okazał się być nie kto inny jak mój przyjaciel Andrzej Citowicz, którego zapewne znacie :) Dowód tu: https://twitter.com/TheRealSambora/stat ... 9971082241

Jakby ktoś chciał poczytać jak to się stało, że powstał ten cover i czemu to zapraszam również do lektury. „Krótkiej”, tak jak lubi prezes1 ;) Jest po angielsku dlatego, bo mam nadzieję, że Richie też to poczyta jak będzie miał pół dnia wolnego ;) https://spark-music.pl/seven-years-gone

Cóż więcej dodać … Zapamiętam ten dzień na zawsze…
Pozdrowienia z Gdańska dla wszystkich :)
usunięty użytkownik 4858

Re: Richie Sambora

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Powiem krótko: dzięki Kuba! (i Andrzej oczywiście!)
I do jaknajszybszego kolejnego spotkania na koncercie Richiego!
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Richie Sambora

Post autor: Kuba80BJ »

Sie ma Tomker! Tak jest, oby takie ponowne spotkanie nadeszło jak najszybciej. Jestem ZA :)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Richie Sambora

Post autor: Dand »

Fajna sprawa Kuba, świetny cover, nic dziwnego,że sie Richiemu spodobał :)
Swoją drogą Rychu coraz częściej wchodzi w interakcje na twitterze, mam nadzieje,że to zwiastuje jego większą aktywność muzyczną. Pamiętam jak w czasach Aftermath był bardzo aktywny.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”