Richie Sambora

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Richie Sambora

Post autor: Fromasz1899 »

odszedł z Bon Jovi i nie chce z nimi grać.. teraz będzie twierdził że bez niego nie ma Bon jovi.,. podał dalej więc zgadza się z tym?
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
usunięty użytkownik 4858

Re: Richie Sambora

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Richie, gdy ma swój dzień to miażdży swoim wokalem. Z jego charyzmą, nadal dobrym, niezniszczonym za bardzo wokalem, kapitalną łatwością tworzenia dobrych tekstów i naturalnym wejściem w emocjonalny śpiew, gdyby tylko chciał, nagrałby obecnie coś lepszego niż Undiscovered Soul...
Niestety niepokój duszy wywołuje w nim ciągły odruch "ucieczki do przodu"... Brak asertywności prowadzi do zaniku szczerości przekazu... Gdyby tylko potrafił skupić się i przelać to co ma w sercu na muzykę, bez "doradców", fałszywych przyjaciół i ciągnących dla sławy blondynek... Szkoda.

"Let it be" Richie! W końcu tak jak chce Twoje serce! Oby w końcu się udało.
https://www.facebook.com/maria.dinnocen ... 559278707/
Awatar użytkownika
ts
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 16:39
Ulubiona płyta: Crush
Lokalizacja: Łódź

Re: Richie Sambora

Post autor: ts »

Richie traci w moich oczach z dnia na dzień. Odszedł z BJ, spoko. Chciał mieć więcej czasu dla córki (niewątpliwie to główny powód!), spoko. Chciał sobie posuwać młodszą o 26 lat Orianthi, spoko. Miał dosyć koncertowania, spoko. Mnie tylko bardzo nie podobał mi się sposób w jaki opuścił zespół, ale z tym tez się już pogodziłem, ale kurde, on już się któryś z kolei raz się bawi w "beze mnie nie ma Bon Jovi" i jest w tym dla mnie smieszny. Albo utrzymują że wszystko ok i życie toczy się dalej, albo się obraża na cały świat za to że Jon ośmielił się kontynuować swoją PRACĘ bez niego. No ośmielił się, ośmielił i bardzo dobrze zrobił bo zapowiada się najlepszy album od czasu HAND lub może nawet Crush.
Dodatkowo ten mem z Willym jest trafiony w punkt! Nie mam mu za złe, że gra te utwory, pomagał przy ich tworzeniu, no ale halo halo, solowe koncerty a mamy więcej BJ niż solowego Sambory. To że usunął tego mema pokazuje, całkowity brak dystansu RS do aktualnej sytuacji i że coś jest nie tak. Ale usuwanie niewygodnych dla niego postów to normalka, dwa lata temu napisałem tweeta o treści "@TheRealSambora Maybe some BonJovi concert to celebrate the thirty years of the greatest band in the universe? :-)". Tweet zniknął w niedługim czasie po publikacji, także tego.
A to, ze aktualne jego występy bardziej przypominają tani cover band, niż światowego formatu gwiazdę? Myślę, że Richie uwolniony spod, bądź co bądź, opiekuńczych skrzydeł Jona znowu się rozpił i bawi się w lifestylowego rockmana. Mam nadzieję że się mylę w tej kwestii, ale chyba nie. Sambora po prostu chleje nałogowo i tyle.
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: Richie Sambora

Post autor: TheRock »

Szanuję Samborę za to co zrobił dla naszego zespołu. Wspaniały Richie w Bon Jovi to m. in. Dry County, 100Years, Right Side of Wrong..., ale odejść od grupy, jeszcze kiedyś wcześniej mówić, i teraz potwierdzać tego typu teksty to jest skur.......wo z jego strony!
...and just only rock...
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Richie Sambora

Post autor: Fromasz1899 »

Tomker pisze:Richie, gdy ma swój dzień to miażdży swoim wokalem. Z jego charyzmą, nadal dobrym, niezniszczonym za bardzo wokalem, kapitalną łatwością tworzenia dobrych tekstów i naturalnym wejściem w emocjonalny śpiew, gdyby tylko chciał, nagrałby obecnie coś lepszego niż Undiscovered Soul...
Niestety niepokój duszy wywołuje w nim ciągły odruch "ucieczki do przodu"... Brak asertywności prowadzi do zaniku szczerości przekazu... Gdyby tylko potrafił skupić się i przelać to co ma w sercu na muzykę, bez "doradców", fałszywych przyjaciół i ciągnących dla sławy blondynek... Szkoda.

"Let it be" Richie! W końcu tak jak chce Twoje serce! Oby w końcu się udało.
https://www.facebook.com/maria.dinnocen ... 559278707/
ja też mam nadzieję że on się uwolni z tych więzów.. bo jak piszesz jak ma dobry dzień miażdży i potrafi pokazać jak dobry jest w tym co robi.. może kiedyś mu przejdzie i wróci do Bon Jovi :P to co podesłałeś jest świetne :D
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Richie Sambora

Post autor: monjovi »

Sambora w formie ;) :D

https://twitter.com/TheRealSambora/stat ... 2684475393

znowu podał tweety o no sambora=no bj, a do tego podał dalej

,,Mike K.‏@guitarteck 19.10
@emersonlangie @TheRealSambora I can't even listen to the stuff they (BJ) put out now without Richie'' :D

peace&love ! ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Richie Sambora

Post autor: EVENo »

On stanowczo zbyt często robi coś po pijanemu. Pewnie przez to ma takie opóźnienie z płytą: Rychu pisze piosenkę po kilku drinkach, następnego dnia trzeźwieje i uznaje, że się nie nadaje, więc pisze nową na trzeźwo, ale kiedy znów się na***doli to znowu uznaje, że jest do bani.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
tribe94
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 338
Rejestracja: 7 stycznia 2013, o 17:40
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Milicz

Re: Richie Sambora

Post autor: tribe94 »

Richie jest niebywale utalentowany, ale też niebywale często podejmuje złe decyzje, tak jakby gdzieś się gubił. Myślałem, że bardzo dobre i szczere Aftermath of the Lowdown wyprowadziło go do pionu i będzie już wszystko dobrze. Rozumiem niezadowolenie formą współpracy z Jonem, ale tak naprawdę nie wiemy jak to wyglądało, a Richie postanowił odpuścić w niezbyt trafiony sposób. Teraz też wygląda na zagubionego, tym bardziej jeśli Living with the Ghost mówi prawdę o pewnych aspektach i o tym jak Jon to odczuł. Chyba, że my to nadinterpretujemy. Tak naprawdę niewiele wiemy, ale to widać, że Richie po prostu nie jest tym samym Samborą co w 2012/2013 roku, mimo, że niby robi to co kocha - śpiewa, gra, nagrywa i ma też kogoś z kim dzieli życie i pasję.
Ostatnio zmieniony 23 października 2016, o 12:58 przez tribe94, łącznie zmieniany 1 raz.
"Everybody's got their cross to bear these days..."
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Richie Sambora

Post autor: Fromasz1899 »

prawda nie zostanie powiedziana chyba nigdy, zostało nam tylko się domyślać.. myślę że konflikt (być może nawet z jednej strony, może poszło o alko) poszedł za daleko, a teraz jedna i druga strona robią dobra minę do złej gry.. miejmy nadzieję że kiedyś, przynajmniej na trasę kończącą karierę Bon Jovi się zejdą.
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Richie Sambora

Post autor: monjovi »

Achh wszystko się wyjaśniło ! RS jest niewinny, po prostu porazn-ty jego profile społecznościowe zostały zaatakowane przez hakerów ! :D

''Global PR
‏@TheRealGlobalPR
@BonJoviTalk @TheRealSambora 's social & CC hacked. He didn't & wouldn't pass this stuff on. Only big love & best wishes to all BJ family.''

https://twitter.com/TheRealGlobalPR/sta ... 2649447424

A hakerzy nazywali się Jack i Daniels ;)

Czyli big love, love&peace jak mówiłam wcześniej :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Richie Sambora

Post autor: kikusia28 »

monjovi pisze:Achh wszystko się wyjaśniło ! RS jest niewinny, po prostu porazn-ty jego profile społecznościowe zostały zaatakowane przez hakerów ! :D

''Global PR
‏@TheRealGlobalPR
@BonJoviTalk @TheRealSambora 's social & CC hacked. He didn't & wouldn't pass this stuff on. Only big love & best wishes to all BJ family.''

https://twitter.com/TheRealGlobalPR/sta ... 2649447424

A hakerzy nazywali się Jack i Daniels ;)

Czyli big love, love&peace jak mówiłam wcześniej :D
Uff jak dobrze, że został oczyszczony z zarzutów! :D

Podobno ten haker wkracza zawsze wtedy gdy Ryszard pokłóci się z fanami ;)

Ale tak na poważnie to jest jakaś komedia...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Richie Sambora

Post autor: Dand »

monjovi pisze: A hakerzy nazywali się Jack i Daniels ;)
To jest jakaś plaga, mi oni też już nie raz tak konto zhakowali !
Obrazek
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Richie Sambora

Post autor: monjovi »

Dand pisze:
monjovi pisze: A hakerzy nazywali się Jack i Daniels ;)
To jest jakaś plaga, mi oni też już nie raz tak konto zhakowali !
Hehe, słyszałam też, że hakują telefony i piszą smsy do byłych partnerów :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Re: Richie Sambora

Post autor: medicineman90 »

Jestem kompletnie nie w temacie, bo i kompletnie nie ogarniam tweetera, dlatego poprosiłbym kogoś o krótkie potwierdzenie, jeśli dobrze zrozumiałem :)

Na koncie TT Richiego któryś z fanów napisał, że bez niego nie ma Bon Jovi, a Richie się pod tym podpisał- najkrócej rzecz ujmując podpisał, a następnie po dość ostrej wymianie zdań z kilkoma fanami stwierdził, że hakerzy dobrali mu się do konta, tak ? :)


Serce pęka gdy się patrzy co ten człowiek ze sobą wyprawia. Jest karykaturą samego siebie, a jego występy z Orianthi brzmią jak występy jakiegoś taniego cover-bandu.
Mówię to ja - ten, który zawsze mimo wszystko stał po stronie RS. Bon Jovi bez niego wydaje się mieć tak samo dobrze, jeśli nie lepiej - niż z nim.
Z przyjemnością obejrzałem ostatni koncert, przekonałem się do większości piosenek (wersje live brzmią fajnie, mocno, podoba mi się). To co natomiast wyprawia Richie zaprowadzi go wkrótce do szołbizowego końca. Jest cholernie zagubiony. A to, że "woda ognista", lub inne rzeczy płyną mu w żyłach - zauważyłem zapewne nie tylko ja ...
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Richie Sambora

Post autor: yanni »

Jak już nie raz pisałem .. żal mi go.. żal mi patrzeć jak mój idol z lat młodzieńczych stacza się...
jak był w BJ to Jon go jeszcze doprowadzał do pionu... starał się go wyciągać z nałogów... a teraz z Ori używają sobie na całego...
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”