Akcja fanowska na Facebooku

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Najpierw mówiłeś, że tu się tylko gada, a nic nie robi. A jak się robi cokolwiek to też jest źle :) Hmm..każdy potrafi narzekać, żadna sztuka.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Najpierw mówiłeś, że tu się tylko gada, a nic nie robi. A jak się robi cokolwiek to też jest źle Hmm..każdy potrafi narzekać, żadna sztuka.
Narzekałem, że Ty sama nie założysz konta, tylko czekasz aż ktoś to zrobi, a Ty się podepniesz pod administrację, a nie, że nic się nie robi, to różnica droga Agato :D

Narzekać- to ogromna sztuka, ale Ty tego nie zrozumiesz :D

I wyszło co zawsze- nie można skrytykować, bo będzie gadanie, że narzekać każdy umie. Ja tylko zapytałem swoim poprzednim postem co ma na celu ta akcja? Bo jeżeli ma zmusić Richiego do powrotu na koncerty w Europie, to sami jesteście tego świadomi, że to nic nie da i to zbieraniem lajków?
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Co ma na celu ta akcja jest tam wyraźnie napisane.
As the fans, we have always been and will be with the band during their ups and downs. However, we would like to know the reasons for the Richie's extending absence. In our opinion we deserve an official statement on that issue, which could stop all those circulating speculations. This is the main goal of our action!
I tak wiem, że narzekać będziesz dalej, co by się robiło i nie robiło. Siądziesz z założonymi rękami i będziesz krytykował :) Ot, taka Twoja natura.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Agata BJ pisze:Co ma na celu ta akcja jest tam wyraźnie napisane.
Cytat:
As the fans, we have always been and will be with the band during their ups and downs. However, we would like to know the reasons for the Richie's extending absence. In our opinion we deserve an official statement on that issue, which could stop all those circulating speculations. This is the main goal of our action!


I tak wiem, że narzekać będziesz dalej, co by się robiło i nie robiło. Siądziesz z założonymi rękami i będziesz krytykował Ot, taka Twoja natura.

Nie znam angielskiego
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

No to mi przykro, że się nie nauczyłeś. Możesz cofnąć się do 1 strony tego tematu i poczytać, może wtedy się zorientujesz o co chodzi. Ale nie liczę na to, że Ci się zechce ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
EVENo

Post autor: EVENo »

bartekbb23 pisze:Nie znam angielskiego
To będzie mniej więcej tak:
Sebagai penggemar, kami selalu dan akan dengan band selama pasang surut. Namun, kami ingin tahu alasan memperpanjang ketidakhadiran Richie. Menurut pendapat kami layak pernyataan resmi tentang masalah itu, yang bisa menghentikan semua spekulasi beredar. Ini adalah tujuan utama dari tindakan kita!
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

EVENo pisze:beredar.
zrozumiałem tylko to i to znaczy bongiovi.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

bartekbb23 pisze:(...)co ma na celu ta akcja?
Cele akcji:

- zebranie jak najliczniejszego międzynarodowego wsparcia dla Sambory (jeżeli ma trudny dla siebie okres, to musi wiedzieć, że fani są z nim i go potrzebują w BJ)
- pokazanie zespołowi, że bez Sambory to nie to samo i że nie przyjmujemy tego z rozłożonymi rękoma
- zwrócenie uwagi zespołu na problem (naszym zdaniem koncertowanie w Europie bez Sambory to sytuacja bez precedensu)
- apel o wyjaśnienie tak długiej absencji
- gdyby akcja nabrała pokaźnych rozmiarów, wówczas można by zacząć prowadzić dialog z managmentem, lub Samborą (na 1 tweet nikt nie odpowie, na głos 100 000 osób prędzej)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

bartekbb23 pisze: bartekbb23 napisał/a:
(...)co ma na celu ta akcja?


Cele akcji:

- zebranie jak najliczniejszego międzynarodowego wsparcia dla Sambory (jeżeli ma trudny dla siebie okres, to musi wiedzieć, że fani są z nim i go potrzebują w BJ)
- pokazanie zespołowi, że bez Sambory to nie to samo i że nie przyjmujemy tego z rozłożonymi rękoma
- zwrócenie uwagi zespołu na problem (naszym zdaniem koncertowanie w Europie bez Sambory to sytuacja bez precedensu)
- apel o wyjaśnienie tak długiej absencji
- gdyby akcja nabrała pokaźnych rozmiarów, wówczas można by zacząć prowadzić dialog z managmentem, lub Samborą (na 1 tweet nikt nie odpowie, na głos 100 000 osób prędzej)
PERSONAL ISSUES
smieszek
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 29 lipca 2010, o 19:01
Lokalizacja: lublin

Post autor: smieszek »

Tak, wiemy że pierwszym "oficjalnym" powodem nieobecności Ryszarda są sprawy osobiste. Czy to znaczy, że management i całe Bon Jovi ma nas traktować jak idiotów? Osobiście mam mieszane uczucia i jeśli ktoś nie poda mi racjonalnego powodu Jego nieobecności to obawiam się, że będzie to koniec mojej przygody z zespołem...
I believe...
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

smieszek pisze: jeśli ktoś nie poda mi racjonalnego powodu Jego nieobecności to obawiam się, że będzie to koniec mojej przygody z zespołem...
:D nomen omen :D

[ Dodano: 2013-05-02, 20:05 ]
Damned pisze: - apel o wyjaśnienie tak długiej absencji
to i ja trochę zaśmieszkuję ;) - przeczytałem: "apel o wyjaśnienie tak długiej abstynencji" ;)
smieszek
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 29 lipca 2010, o 19:01
Lokalizacja: lublin

Post autor: smieszek »

Hmm... Tomker. Mam taki nick bo lubię się śmiać. Trochę mnie poniosło... Akcję popieram i już zalajkowałam. Mam jeszcze jeden pomysł ale to nadaje się na inny temat...
I believe...
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

Jak ktoś nie ma w domu kawy albo jakiegoś energy drinka, to dla podniesienia ciśnienia zapraszam na konto Matta na Twitterze ;/
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Zaraz będzie 700 lajków na naszym fejsie...
Nie jestem expertem ale to chyba nieźle po 2 dniach?
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Myślę że całkiem nieźle :)
Pierwszy dzień był póki co najlepszy - 500 osób, przez drugi już tylko ok. 200, mam nadzieję że wzrost nie zacznie stopniowo spadać, tylko że o akcji zacznie robić się co raz głośniej... tyle że aby tak było, strona musi pojawiać się w wyszukiwarce. Spotkałem się z przypadkami, gdy na oficjalne żądanie poszkodowanej strony (tutaj BJ) profile były usuwane z wyszukiwarki FB... mam nadzieję że w tym przypadku tak nie jest...

PS. A jak już uzbieramy 50 000 osób pod naszą akcją, to zorganizujemy dla nich koncert Sambory na Narodowym ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”