Akcja fanowska na Facebooku

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

A co myślicie o tym, żeby później wrzucić na tego całego fejsa "naciski" na pierwszy koncert w Polsce? Że gdzie jak gdzie, ale do kraju swoich przodków MUSI zajrzeć? Nie ma, że boli! Chociaż gościnnie na 1 piosenkę? Można by wtedy tez dodać polskie covery Rockstara i Kuby? (był jeszcze 1 polski)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Damned pisze:Spotkałem się z przypadkami, gdy na oficjalne żądanie poszkodowanej strony (tutaj BJ) profile były usuwane z wyszukiwarki FB... mam nadzieję że w tym przypadku tak nie jest...
Poszkodowanej? Nie uważam by ktokolwiek był tu poszkodowany. Ta strona to support dla Richiego, a nie żadna akcja anty, nic związanego z niechęcią, nic negatywnego. Myślicie, że ktoś to może widzieć jako złe?
Tomker pisze:A co myślicie o tym, żeby później wrzucić na tego całego fejsa "naciski" na pierwszy koncert w Polsce? Że gdzie jak gdzie, ale do kraju swoich przodków MUSI zajrzeć? Nie ma, że boli!
Myślę, że nie możemy stawiać sprawy w ten sposób. Wciąż nie wiemy dlaczego Richie podjął taką decyzję. Nie mamy prawa zmuszać go do przyjechania. Oczywiście chcemy wyjaśnień i pragniemy by pojawił się u nas na koncercie. Jednak nie można tego rozgrywać w charakterze przymusu bo chyba nie o to tutaj chodzi.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Agata BJ pisze:
Tomker pisze:A co myślicie o tym, żeby później wrzucić na tego całego fejsa "naciski" na pierwszy koncert w Polsce? Że gdzie jak gdzie, ale do kraju swoich przodków MUSI zajrzeć? Nie ma, że boli! Chociaż gościnnie na 1 piosenkę? Można by wtedy tez dodać polskie covery Rockstara i Kuby? (był jeszcze 1 polski)
Myślę, że nie możemy stawiać sprawy w ten sposób. Wciąż nie wiemy dlaczego Richie podjął taką decyzję. Nie mamy prawa zmuszać go do przyjechania. Oczywiście chcemy wyjaśnień i pragniemy by pojawił się u nas na koncercie. Jednak nie można tego rozgrywać w charakterze przymusu bo chyba nie o to tutaj chodzi.
A ja myślę, ze skoro odzyskał mowę to będzie coraz bardziej kontaktowy. Poza tym wyraźnie napisałem "później". I mam nadzieję, że "zmuszania" nie zrozumiałaś jako zapakowanie w bagażnik i przemyt bez zezwolenia?
Naprawdę myślisz, ze będzie miał lepsze okazje zawitać z pompą do Polski niż 19-ego? Jeśli nie ma federalnego zakazu opuszczania kraju (czego nie chciałem wcześniej pisać, ale skoro mnie wywołujesz do odpowiedzi...) to nie jest żadnym problemem wpaść na 1 piosenkę do Gdańska. Uważam, że gdyby Jon i spółka tego nie umieli zrozumieć, to źle by to o nich świadczyło
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Tomker ja też tego bardzo chcę... Chcę, żeby przyjechał normalnie 19 czerwca i zagrał z naszymi chłopakami na scenie, dał czadu i pokazał na co go stać. O niczym innym teraz nie marzę jeśli chodzi o ten koncert!
Chyba mnie źle zrozumiałeś :) Zrobiłabym wszystko by Richie tu przyjechał, ale z drugiej strony nie chciałabym, abyśmy wyszli na fanów, którzy żądają nie wiadomo czego. Nie chcę by poczuł, że się na niego naciska. Jeśli ma jakiś poważny problem, a na to wygląda, to nie chcę by poczuł się zaszczuty przez fanów. Powtarzam - należą nam się oczywiście jakieś konkrety, coś więcej niż "personal matter", ale mimo wszystko nie możemy naciskać na tyle mocno, na ile byśmy tak naprawdę chcieli. To trochę taka sytuacja bez wyjścia..
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Ja twierdzę zupełnie odwrotnie w sprawie "personall matters" - Uważam, że skoro to Jego prywatna sprawa to ogromnym nietaktem jest właśnie naciskanie, żeby się publicznie "spowiadał".

Natomiast nie uważam, ze pisanie jak bardzo zależy nam na tym, żeby zawitał do Polski było czymś złym :)
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

W końcu WWS widnieje w wyszukiwarce FB, przynajmniej u mnie. Także chyba nikt nic nie zablokował, była to kwestia czasu, może zależało to od zainteresowania stroną ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Nie wiem jak innym, ale mi nie zależy na tym by się "spowiadał". Jeśli mnie pytasz to ja bym po prostu chciała ogólnie wiedzieć co jest w ogóle grane.. Nie muszę wiedzieć dokładnie co, kiedy i dlaczego. Chciałabym tylko mieć pewność, że wraca tego i tego dnia bo miał do załatwienia parę spraw. Tymczasem nie wiemy nic. Nie wiemy czy to dotyczy zespołu czy zdrowia czy rodziny. NIC. Także nie chodzi o to by wywlekał swoje rozterki do fanów, ale o zwykły przejaw szczerości. Wiele z nas czekało by go zobaczyć nawet pół życia, dlatego myślę, że nie jest grzechem chęć poznania przyczyny chociaż w minimalnym stopniu.
A o koncercie w Polsce z pewnością się wspomni. Każdy z nas może to robić nawet już teraz i nie widzę w tym też nic złego. Na początku myślałam, że chcesz go zawalić "żądaniami" o przyjazd do Polski. To byłoby nieodpowiednie. Przynajmniej do momentu, w którym poznamy jakieś przyczyny jego absencji.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Nie możecie wywalić z FB tekstu tego głupola Roberta Jonesa Reada pt: "why Jon Bon Jovi sucks" ?

Agata, głównym celem powinno być to, żeby czuł, że jest potrzebny milionom ludzi w BJ, a nie, że interesuje nas wywlekanie na wierzch jego prywatnych spraw. Może nie mam racji?
Ostatnio zmieniony 4 maja 2013, o 00:00 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:(

Post autor: TheRock »

Myślę, że Richie w jakiś sposób został zmuszony do tej całej obecnej rzeczywistości poprzez jakieś uwarunkowania. Ava tak jak by nim jakoś kierowała.

fuckin' good w tej sytuacji znaczy - dobrze - w cudzysłowie. Z jego zdrowiem jest raczej jak najbardziej w porządku, lecz ta sytuacja jest taka "sticky", that's why.

To czy w ogóle jest szansa pojawienia się w Polsce nie od niego zależy - takie odczucia. Tu chyba trzeba by sprawdzić kobiecą wrażliwość...
...and just only rock...
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Agata BJ pisze:
Damned pisze:Spotkałem się z przypadkami, gdy na oficjalne żądanie poszkodowanej strony (tutaj BJ) profile były usuwane z wyszukiwarki FB... mam nadzieję że w tym przypadku tak nie jest...
Poszkodowanej? Nie uważam by ktokolwiek był tu poszkodowany. Ta strona to support dla Richiego, a nie żadna akcja anty, nic związanego z niechęcią, nic negatywnego. Myślicie, że ktoś to może widzieć jako złe?
Zapomniałem dodać cudzysłowu :)
Poszkodowana w sensie, że to support dla samego Richiego, nie dla całego BJ, a być może przydałby się wszystkim. Nie wiemy jak to może być odebrane przez management, ale wiadomo że boss nie lubi schodzić na drugi plan :)

Wrzucałem na oficjalny profil BJ link do nas i go wykasowali, więc mogli w tym samym momencie zwrócić się również do FB o usunięcie nas z indeksu wyszukiwarki, odbierając naszą akcję jako coś niebezpiecznego, bo bez ich człowieka wewnątrz :) Akcja jest wciąż widoczna w wyszukiwarce dopiero, gdy ją polubisz, sprawdzałem dziś z innego profilu i jej po prostu nie dało się znaleźć bez posiadania bezpośredniego linku.
Można by poszukać w necie informacji, dlaczego tak się dzieje...
Tomker pisze:A co myślicie o tym, żeby później wrzucić na tego całego fejsa "naciski" na pierwszy koncert w Polsce? Że gdzie jak gdzie, ale do kraju swoich przodków MUSI zajrzeć? Nie ma, że boli!
Oczywiście możemy wrzucić później jakąś prośbę o koncert w Polsce, tyle że nie można zdominować tego profilu polskimi prośbami. Nie możemy oszukiwać ludzi, którzy nas wsparli i zamieniać akcji w coś do czego się nie zapisywali... No ale to chyba oczywiste :)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Sama mam momentami mieszane uczucia. Np. wczorajsza akcja na Twitterze, massive tweet. Czy to na pewno dobre? Czy to nie sprawi, że Richie poczuje, że się na niego naciska za bardzo? Został zawalony tweetami, trudno nawet ocenić ile ich było. A dziś pisze, że czuje się "fucking great" i nie wiem czy to nie z przekąsem. Nie chciałabym by nasza akcja miała charakter masywnego napierania na Richiego by coś w końcu zrobił. Mam nadzieję, że dobrze jesteśmy odbierani przez tych wszystkich ludzi, którzy kliknęli "lubię to".
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Damned pisze:
Tomker pisze:A co myślicie o tym, żeby później wrzucić na tego całego fejsa "naciski" na pierwszy koncert w Polsce? Że gdzie jak gdzie, ale do kraju swoich przodków MUSI zajrzeć? Nie ma, że boli!
Oczywiście możemy wrzucić później jakąś prośbę o koncert w Polsce, tyle że nie można zdominować tego profilu polskimi prośbami. Nie możemy oszukiwać ludzi, którzy nas wsparli i zamieniać akcji w coś do czego się nie zapisywali... No ale to chyba oczywiste :)
Pewnie, że oczywiste.
Mi chodziło raczej o coś w formie zakładki, ale nie siedzę na FaceBooku, więc nie wiem czy to możliwe i czy lubienie działa do całości czy do "podstron" także. Stąd moje pytanie.
No, chyba, ze dodanie "podstrony" do lajków odnośnie Polski też byłoby nieuczciwe. Ale wtedy bądźmy poważni i nie podpisujmy też włoskiej petycji, bo przecież to też byłoby "oszustwo" :D

[ Dodano: 2013-05-04, 02:22 ]
Agata BJ pisze:Sama mam momentami mieszane uczucia.
Dla mnie sprawa jest jednoznaczna - nie powinniśmy mieszać się do jego prywatnych spraw, ale dawać konkretny wyraz, ze zależy nam na jego grze w BJ
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Agata BJ pisze:Sama mam momentami mieszane uczucia. Np. wczorajsza akcja na Twitterze, massive tweet. Czy to na pewno dobre? Czy to nie sprawi, że Richie poczuje, że się na niego naciska za bardzo? Został zawalony tweetami, trudno nawet ocenić ile ich było. A dziś pisze, że czuje się "fucking great" i nie wiem czy to nie z przekąsem. Nie chciałabym by nasza akcja miała charakter masywnego napierania na Richiego by coś w końcu zrobił. Mam nadzieję, że dobrze jesteśmy odbierani przez tych wszystkich ludzi, którzy kliknęli "lubię to".
Też miałem wrażenie jakby nie każdy dobrze odbierał to masowe zapychanie skrzynek... ale ważne że przyniosło to zamierzony efekt - fani dali znać o sobie i Richie wie, że domagają się powrotu.

Na JoviTalku ludzie pytali czy jesteśmy tą samą grupą co Ci od masowego tweetowania, odpisałem że nie, ale dodałem że wspominaliśmy również o tej akcji u nas.
Tomker pisze: Mi chodziło raczej o coś w formie zakładki, ale nie siedzę na FaceBooku, więc nie wiem czy to możliwe i czy lubienie działa do całości czy do "podstron" także. Stąd moje pytanie.
No, chyba, ze dodanie "podstrony" do lajków odnośnie Polski też byłoby nieuczciwe. Ale wtedy bądźmy poważni i nie podpisujmy też włoskiej petycji, bo przecież to też byłoby "oszustwo" :D
Nie trzeba żadnych podstron zakładać. Jak przyjdzie pora (będzie więcej osób) to wrzucimy jakąś prośbę o powrót na koncert w Polsce z uzasadnieniem ;) Możesz już zacząć myśleć nad tekstem i argumentami za Tomker :D

Włoskie petycje i każde inne będziemy oczywiście wspomagać... byleby Rychu rychło powrócił :D
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Damned pisze: Nie trzeba żadnych podstron zakładać. Jak przyjdzie pora (będzie więcej osób) to wrzucimy jakąś prośbę o powrót na koncert w Polsce z uzasadnieniem ;) Możesz już zacząć myśleć nad tekstem Tomker :D
No, ja to bym Rycha naszymi dziewczynami przekonał, kto im się oprze? :D ;)
A tak serio - coś się wymyśli, najważniejsze, ze nie narzekamy tylko działamy
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Nawet jeśli nam się, tfu tfu, nie powiedzie, to chyba można powiedzieć, że możemy być z siebie dumni. Nie siedzieliśmy na dupach i nie płakaliśmy od momentu pojawienia się newsa, tylko po kilku uronionych łzach wzięliśmy tyłki w garść i spróbowaliśmy (i nadal próbujemy) coś ogarnąć. Kogoś. Ryśka.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”