Akcja fanowska na Facebooku

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Akcja fanowska na Facebooku

Post autor: Agata BJ »

MIĘDZYNARODOWA AKCJA FANOWSKA DLA RICHIEGO NA FACEBOOKU:
http://www.facebook.com/pages/We-Want-S ... 3529911311


Tu piszemy wszystko co dotyczyć będzie akcji na Facebooku związanej z nieobecnością Richiego na trasie Because We Can 2013. Pomysł narodził się w tym temacie: http://www.bonjovi.pl/forum/topics59/tw ... vt2978.htm
Tam możecie zobaczyć o co dokładnie nam chodzi.
Póki co szukamy odpowiedniego tytułu na akcję. Roboczy tytuł to: We Want Sambora Back. Zakładamy na Facebooku stronę o tym tytule i rozsyłamy ją wszędzie, gdzie się da by polubiła ją jak największa liczba osób z całego świata.
Czekamy na wszelkie pomysły!
Ostatnio zmieniony 1 maja 2013, o 12:45 przez Agata BJ, łącznie zmieniany 1 raz.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Wiecznie pomysły, wiecznie omawianie, a jak zawsze 0 działania. Rozumiem czekamy na Bodzia i jego decyzje? ;]
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

bartekbb23 pisze:Wiecznie pomysły, wiecznie omawianie, a jak zawsze 0 działania. Rozumiem czekamy na Bodzia i jego decyzje? ;]
Wiem, że się mocno starasz, ale serio za dużo czasu poświęcasz na myślenie o mnie :D Znajdź sobie dziewczynę bo już strasznie desperacją zajeżdża :P

Możesz pomóc, zrobić coś, a nie jak zwykle narzekać ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
KondZik

Post autor: KondZik »

Proponuje jedną osobe wydelegować i niech się skontaktuje z tymi z Paragwaj w języku angielskim, żebyśmy zrobili z tego międzynarodową akcje. Konto czy tam wydarzenie na FB WEWANTSAMBORA tak jak ten obrazek już opracowali i wio... wysłać to do innych fanklubów które mamy w zakłądkach, na strony, blogi itd.
Panie Prezesie skoro mówisz o swoim angielskim to może byś Ty wystosował odpowiednie pismo :D
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Agata BJ pisze:Wiem, że się mocno starasz, ale serio za dużo czasu poświęcasz na myślenie o mnie Znajdź sobie dziewczynę bo już strasznie desperacją zajeżdża
Nie pochlebiaj sobie. Zamiast założyć stronę to niewiem, czekasz na powszechne przyzwolenie, które i tak będzie zatwierdzone gdy np Bodzio pozwoli. Tak tu jest zawsze. A tekst, który sobie wymyśliłaś, to aż się komentować nie chce. Myślenie o Tobie... desperacja...no na pewno.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

bartekbb23 pisze:
Agata BJ pisze:Wiem, że się mocno starasz, ale serio za dużo czasu poświęcasz na myślenie o mnie Znajdź sobie dziewczynę bo już strasznie desperacją zajeżdża
Nie pochlebiaj sobie. Zamiast założyć stronę to niewiem, czekasz na powszechne przyzwolenie, które i tak będzie zatwierdzone gdy np Bodzio pozwoli. Tak tu jest zawsze. A tekst, który sobie wymyśliłaś, to aż się komentować nie chce. Myślenie o Tobie... desperacja...no na pewno.
Nie wiem co ma Bodzio o tego :D A Ty nie wiesz czy ja coś robię czy czekam na cokolwiek, więc skąd ta pewność? :) Każdy widzi, że się na mnie uwziąłeś, dopiąłeś swego, jesteś cool. Ale daj sobie już spokój bo to jest nudne już i naprawdę brzmi jakbyś zupełnie nie miał co robić, a więc - desperacko ;)
Nie chcę się wykłócać, nie po to jest ten temat. Po prostu jak nie masz zamiaru pomagać to chociaż nie utrudniaj.

Dla osób zainteresowanych - zrobiłam bardzo na szybko obrazek. Nie jest to żaden szczyt grafiki komputerowej, ale na początek powinien wystarczyć.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 1 maja 2013, o 10:31 przez Agata BJ, łącznie zmieniany 1 raz.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Jaro
It's My Life
It's My Life
Posty: 142
Rejestracja: 27 grudnia 2010, o 01:42
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Jaro »

Cieszę się że nadzieja w Was nie umiera. Ludzie przecież w Rychu płynie Polska krew i nie wierzę że on nie chciałby u nas zagrać. Wiem że jest tutaj na forum przedstawiciel organizatora koncertu. Może by tak wysłać jakieś oficjalne pismo do nich lub zadzwonić z pytaniem o co chodzi i czy jest szansa na powrót Rycha do Gdańska. Wiadomo, nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Ja w sprawach facebookowo-tweeterowych jestem trochę lewy... ;)
Ale oczywiście pomogę!
Jak chcecie coś napisać do tych z Paragwaju to piszcie po polsku, ja tłumaczę i można wysyłać...
Dodatkowo możemy też coś zrobić swojego domagając się informacji... Jakąś naszą akcję i próbować ją poszerzać... Niech Damned pracuje, im więcej akcji tym lepiej...Oni muszą zobaczyć że Europa to Europa...Personal issues nas nie satysfakcjonuje...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: djpj1 »

Jaro pisze:Cieszę się że nadzieja w Was nie umiera. Ludzie przecież w Rychu płynie Polska krew i nie wierzę że on nie chciałby u nas zagrać. Wiem że jest tutaj na forum przedstawiciel organizatora koncertu. Może by tak wysłać jakieś oficjalne pismo do nich lub zadzwonić z pytaniem o co chodzi i czy jest szansa na powrót Rycha do Gdańska. Wiadomo, nadzieja umiera ostatnia...
Na tą chwile organizator wie tyle co wszyscy....czyli prawie nic...Nie ma Richiego i tyle.
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

http://www.facebook.com/pages/We-Want-S ... 3529911311

Rzućcie okiem, potrzebujemy jeszcze opis, no i dopracować tło, logo itd...
KondZik

Post autor: KondZik »

Myslę, że lepiej tworzyć coś wspólnie niż ileś akcji. Skoro już planują zmasowany atak jutro i 7 maja to może warto się dołączyć, dogadać z nimi i rozszerzyć to na inne fankluby i kraje. Ale to tylko moje przemyślenia.

[ Dodano: 2013-05-01, 12:35 ]
No i bardoz fajnie to wygląda Damned. Dobra robota.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Damned pisze:http://www.facebook.com/pages/We-Want-S ... 3529911311

Rzućcie okiem, potrzebujemy jeszcze opis, no i dopracować tło, logo itd...
Damned, wygląda dobrze. Możesz dorzucić ten mój obrazek jeśli uznasz, że się nadaje. Prezes - może jakiś opis? Kilka zdań o Ryśku i o tym dlaczego taka akcja została zorganizowana?

Kondzik, najlepiej zarówno dołączać się do istniejących już akcji, ale też robić swoje. Im więcej, tym lepiej..
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Może International petition czy coś takiego?

Trzeba to ładnie oficjalnie napisać i określić o co nam chodzi :)
Ostatnio zmieniony 1 maja 2013, o 22:44 przez Damned, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Tylko jakby organizatora przycisnąć to może by się czegoś dowiedział...Bo chyba mu zależy na frekwencji?

Damned- jest dobrze...
Kilka zdań? Nie ma sprawy, czekam na propozycje i piszę po angielsku...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
KondZik

Post autor: KondZik »

Opis coś w rodzaju: międzynarodowa akcja powrotu Richiego Sambory. I : kliknij lubie to i udostępnij znajomym.
I potem można dołączyć tam też ten pomysł z tw żeby spamować jutro i 7 maja wszyscy solidarnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”