Heather&Ava

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Heather&Ava

Post autor: Frankie »

Poniżej umieszczam link do artykułu z people.com okraszonego świetnymi zdjęciami matki i córki, które wyglądają bardziej jak siostry :)

http://celebritybabies.people.com/2011/ ... t-any-age/
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Lekko przegięli z podkręcaniem zdjęć i przez to obie wyglądają jak siostry...
Na ostatnim zdjęciu Heather wygląda na swój wiek, tego niestety nie da się ukryć żadną obróbką :)
Artykuł świetny ;)
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Ava nie wygląda na swoje 14 lat. :)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Heather Locklear and Ava Elizabeth Sambora "This Is 40" Premiere ARRIVALS :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=rGXmk45N ... e=youtu.be
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Poniżej zdjęcia z premiery filmu "This Is 40", w którym Ava zaliczyła swój debiut aktorski.

http://www.gettyimages.com.au/Search/Se ... image&ep=3

Z Avy zaczyna wyrastać naprawdę piękna dziewczyna. Cóż, taka mieszanka genów rodziców musiała zaprocentować :) Nie jestem tylko przekonany co do tego stroju i makijażu. Czy aby nie jest to wszystko z lekka zbyt wyzywające jak na jej wiek? Jeśli jednak taka jest obecnie moda wśród jej koleżanek i dobrze się w tym czuje to jestem w stanie to zrozumieć.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Nie wiem jak to się dzieje, że dzieci gwiazd niemal zawsze wyglądają wręcz idealnie?! Piękna dziewczyna, z roku na rok coraz ładniej się prezentuje. Wcale nie wygląda na 15 lat. Ale fakt faktem, jej mamie też niczego nie brakuje (o tacie nie wspominając ;)), także to chyba nieuniknione.
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Ładna, skóra zdjęta z Heather. Ale wygląda na co najmniej 20 lat :)

[ Dodano: 2012-12-16, 23:34 ]
Agata BJ pisze:Nie wiem jak to się dzieje, że dzieci gwiazd niemal zawsze wyglądają wręcz idealnie?!
Odpowiedź jest prosta: Mają na to pieniądze. Poza tym bardzo dbają tam o uzębienie, które dziewczyna ma idealne na miarę Jona ;p
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

kejt93bub pisze: Odpowiedź jest prosta: Mają na to pieniądze. Poza tym bardzo dbają tam o uzębienie, które dziewczyna ma idealne na miarę Jona ;p
Niby tak ale uroda jako taka jest sprawą genetyczną.. Chyba, że naprawdę sądzicie, że absolutnie wszystkie dzieci gwiazd poddawane są operacjom plastycznym i odsysaniu tłuszczu już w wieku <10 lat to ja nie mam pytań.

Ava jest młoda i ładna, deal with it :lol:
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Gloria pisze:
kejt93bub pisze: Odpowiedź jest prosta: Mają na to pieniądze. Poza tym bardzo dbają tam o uzębienie, które dziewczyna ma idealne na miarę Jona ;p
Niby tak ale uroda jako taka jest sprawą genetyczną.. Chyba, że naprawdę sądzicie, że absolutnie wszystkie dzieci gwiazd poddawane są operacjom plastycznym i odsysaniu tłuszczu już w wieku <10 lat to ja nie mam pytań.

Ava jest młoda i ładna, deal with it :lol:
Haha, matko. Źle mnie zrozumiałaś. Nie chodzi mi o to, że się operowała (skąd w ogóle taki pomysł), bo wyraźnie widać, że nie. Ale fryzjer, dbanie o cerę, zęby, czy tysiąc innych rzeczy jak ciuchy, czy nawet uprawianie sportu. To kwestia pieniędzy, no i oczywiście chęci. Nie mówię, że dużych, bo w zasadzie nie widzę przepaści pomiędzy tym, co spotykam na co dzień, a tym, co widzę na zdjęciach skądś tam. I nie kwestionuję jej urody, choć nie jest to typ, który mi się podoba (nie przepadam za blondynkami, szczególnie tlenionymi). Tyle. No i nie mówię tego, bo jestem zazdrosna ( :lol: ), jeszcze tego by brakowało, więc nie muszę sobie "z tym radzić".
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

kejt93bub pisze:Ale fryzjer, dbanie o cerę, zęby, czy tysiąc innych rzeczy jak ciuchy, czy nawet uprawianie sportu. To kwestia pieniędzy, no i oczywiście chęci. Nie mówię, że dużych, bo w zasadzie nie widzę przepaści pomiędzy tym, co spotykam na co dzień, a tym, co widzę na zdjęciach skądś tam.
No właśnie o to mi chodzi, pomijając kwestię ubrań (tu rzeczywiście kasa może odgrywać spora rolę, chociaż znam osoby, które nie mają pieniędzy a wyglądają dobrze bo posiadanie markowych rzeczy nie jest dla nich priorytetem) cała reszta wymienionych przez Ciebie rzeczy (fryzjer, dentysta czy sport - bieganie np. jest za darmo :twisted: ) nie wymaga jakichś ogromnych nakładów finansowych i jest często kwestią samodyscypliny niż bycia dzieckiem bogatych rodziców, tak myślę ;)
kejt93bub pisze:I nie kwestionuję jej urody, choć nie jest to typ, który mi się podoba (nie przepadam za blondynkami, szczególnie tlenionymi). Tyle. No i nie mówię tego, bo jestem zazdrosna ( :lol: ), jeszcze tego by brakowało, więc nie muszę sobie "z tym radzić".
Blond też nie jest moim ulubionym kolorem włosów tak btw...
Ja tylko wyraziłam moją opinię, absolutnie nie miałam na celu atakować Ciebie ani nikogo innego :)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Na miejscu Rycha sprawdziłbym czy córunia ma po nim coś więcej niż tylko nazwisko....
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Bartek, cóż ty sugerujesz? :)
Ava rzeczywiście druga skóra z Heather, taka blondynka ślicznotka (też nie przepadam za takimi dziewczynami). Natomiast piękne dziewczyny nie zawsze pochodzą od pięknych rodziców, czego dowodem jest np. Liv Tyler - bardzo podobna do ojca, który pięknościa nie jest, zwłaszcza teraz :P
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Bardziej niż na Avę zwróciłam uwagę na Heather, która cały czas jest taaaaka piękna!
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

M.J. pisze:Bardziej niż na Avę zwróciłam uwagę na Heather, która cały czas jest taaaaka piękna!
Sztywny uśmiech, założę się, że botoks. :]
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

Uważam, że jest piękna - jak Sammy Joe :) Ja akurat lubię takie blondynki, o ile nie są "zrobione"
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”