Stranger In This Town

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Beerdrinker
I Believe
I Believe
Posty: 71
Rejestracja: 25 grudnia 2005, o 13:56
Lokalizacja: Zakopane

Stranger In This Town

Post autor: Beerdrinker »

Co sądzicie o tej płycie..? Ja uważam, że jest to jedno z najpiękniejszych dzieł muzyki w ogóle :) Kocham ten album: jest to w pełni dorosła, mądra płytka, nigdy mi się nie nudzi, a każdy jeden utwór na tej płycie jest cudowny.
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Stranger In This Town to moja ukochana płyta spośród wszystkich jakie posiadam, chociaż na początku trudno mi było ją zrozumieć (ehhh, było to parę lat temu w końcu *-*). Ale te utwory po dwóch, góra trzech przesłuchaniach zaczęły do mnie przemawiać bardziej niż wszystko inne. To naprawdę wielkie muzyczne dzieło. Może trochę abstrakcyjne,niedzisiejsze...
ale właśnie przez to tak wspaniałe.Podobnie jak przedmówcy, Stranger nie może i nie ma prawa się mi znudzić :mrgreen: . Często do niej wracam, a brzmienie tej płyty potrafiło zauroczyć nawet moją przyjaciółkę (fankę Korna, Slipknota i SOAD) na tyle, że zostałą fanką Richa i sięgnęła po płyty BJ i Undiscovered :mrgreen: . A! i jeszcze jedno-piosenki ze Strangera w dużym stopniu mogę odnieść do siebie. Teksty są z reguły pełne nadziei, prawdziwe, szczere, bardzo dojrzałe i artystyczne, bywają też ofc smutne. Nie licząc faktu, że płyta ma gitarowy, bluesowo-rockowy smaczek, który szczerze uwielbiam :mrgreen: .
Stranger to płytka głęboka, dojrzała i bardzo poetycka, a przy tym bardzo gitarowa :mrgreen: . Myślę, że skoro Richie chciał, żeby jego muzyka była przyjacielem słuchaczy, to osiągnął więcej niż przypuszczał :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
michalb
It's My Life
It's My Life
Posty: 193
Rejestracja: 24 października 2005, o 14:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: michalb »

Albo Twisted ma dar przekonywnia, albo Stranger potrafii zauroczyć każdego :D Stawiam na to drugie :lol:
In The World That Gives You Nothing We Need Something To Believe In....
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

To źle stawiasz - ze Stonką jest to jedyna kwestia, w której się nie zgadzamy, bo ja uważam, że Stranger jest boski, a ona na to, że wręcz przeciwnie :lol:
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Twisted...czy Ty zawsze tak dużo mówisz? :P
sttranger... zastrzeżeń brak :)
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

jovizna pisze:Twisted...czy Ty zawsze tak dużo mówisz? :P
sttranger... zastrzeżeń brak :)
Owszem, jeśli mam akurat coś do powiedzenia :P .
Na temat Strangera zaś mogę mówić bez końca :P
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

To naprawdę wielkie muzyczne dzieło.
Moze podpadne tu komus - wiekszosci :)), ale sie nie zgodze z tym stwiedzeniem. Jestem zauroczony tym albumem, mniej niz kiedys, ale nigdy nie myslalem o nim jako o magnum opus. To jeszcze przed Richie'm. A plytki slucham chetnie.
Teksty są z reguły pełne nadziei, prawdziwe, szczere, bardzo dojrzałe i artystyczne, bywają też ofc smutne. Nie licząc faktu, że płyta ma gitarowy, bluesowo-rockowy smaczek, który szczerze uwielbiam.
A tu sie zgodze :) - dosc dojrzale teksty, ciekawe, no i to brzmienie...
Stranger to płytka głęboka, dojrzała i bardzo poetycka, a przy tym bardzo gitarowa .
No i tu pol na pol - czy gleboka? Niespecjalnie chyba, dojrzala jak na tamta chwile, poetycka owszem, a na pewno gitarowa :D
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Sobol - mam nadzieję, że opus magnum jeszcze przed Richie'm :D . Jeśli Stranger nie okazałby się najlepszą płytą w jego karierze, to... hmmm... rokuje to świetne nadzieje na przyszłość :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

jest to najwazniejsza plyta w mojej kolekcji...:)2 razy juz odkupowana,,
BonJovianka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 30 marca 2006, o 16:53
Lokalizacja: kraków

mmm....

Post autor: BonJovianka »

Jak dla mnie Stranger jest ważną płytą i bardzo lubię jej słuchać. W zasadzie teraz słucham jej częściej niż którejś z płyt BJ. Oczywiście zgadzam się z moimi przedmówcami (tylko z tymi którzy uwarzaja ze płyta jest BOSKA i oceniają ją w samych superlatywach :D)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”