Le Top des Guitaristes-głosowanie :D

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Le Top des Guitaristes-głosowanie :D

Post autor: Twisted Sister »

http://www.guitarpart.fr/top-guitaristes.html

pod tym linkiem możecie zarejestrować się (strona niestety po francuskiemu XD, ale chyba jakoś dacie radę, ja z moim szczątkowym francaise dałam :P :D :D ) i głosować na listę ulubionych gitarzystów-czyli przede wszystkim oddawać głosy, jako lojalni fani, na Richiego, który zajmuje 'zaszczytną' pozycję 19 (całkiem niezłą w stosunku do innych tego typu zestawień).

A na stronie Guitar Part ten, kto umie po francuskiemu XD, może znaleźć jescze całą masę innych fajnych rzeczy związanych z gitarzystami różnej maści. Alors, votez! :lol:
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
michalb
It's My Life
It's My Life
Posty: 193
Rejestracja: 24 października 2005, o 14:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: michalb »

Ta stronka jest po prostu fajurska :D Musimy głosować na Ryśka- żeby był numerem one :!:
In The World That Gives You Nothing We Need Something To Believe In....
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Jasna cholera.czemu ta strona nie może byc po angielsku. Czy ktos mi może pomóc :?:
Awatar użytkownika
michalb
It's My Life
It's My Life
Posty: 193
Rejestracja: 24 października 2005, o 14:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: michalb »

Mi też przydałaby się pomoc :beksa:
In The World That Gives You Nothing We Need Something To Believe In....
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Z pomocą przychodzi Twisted :mrgreen: :
Też miałam problemy z moim szczątkowym francuskim (uczę się troszkę ponad roku na poziomie kulejącym XD) w rozeznaniu się w tej stronie, ale po kilku chwilach mordęg mogę i Wam udzielić niezbędnych rad ;) .

Więc, co jest oczywiste, wchodzicie na stronę :P .W ramce u góry klikacie 'Inscription', otwiera wam się okno rejestracji. Wpisujecie w pierwszej ramce nick, w drugiej adres e-mail w trzeciej wpsiujecie hasło, w czwartej powtarzacie je. Potem zjeżdżacie na dół strony i klikacie na 'Je suis d'accord' żeby obok pokazał się 'ptaszek', aktywny robi się przycisk 'enregistrez-vous'. Pokazuje wam się ramka z 'Merci de vous etre enregistre...' i tak dalej. Czekacie aż na adres mejlowy który podaliście przyjdzie mejl ze strony. W mejlu będzie link w który należy kliknąć. Logujecie się u góry strony pod napisem Identification. Potem klikacie na jakże wdzięczną podobiznę Rycha i kiedy otworzy wam się kolejne okno klikacie 'votez', tym sposobem oddając głos. I gotowe :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
michalb
It's My Life
It's My Life
Posty: 193
Rejestracja: 24 października 2005, o 14:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: michalb »

Wielki dzięki zaraz zagłosuje :D
In The World That Gives You Nothing We Need Something To Believe In....
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

Richie Sambora na 7!! :!: :o :!: :o ale byczo, no to zacieram łapki, hehe, już niemoge sie doczekać, jego nowego albumu, niech wydaje jak najwczesniej! 8) ;)
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Daroo pisze:Richie Sambora na 7!! :!: :o :!: :o ale byczo, no to zacieram łapki, hehe, już niemoge sie doczekać, jego nowego albumu, niech wydaje jak najwczesniej! 8) ;)
Zważywszy że na 6 jest Hendrix, na 1 bodajże Page.... naprawdę byczo XD. A nowego albumu to ja się nie mogę od pięciu lat doczekać :P .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Sebastian P.
It's My Life
It's My Life
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2006, o 15:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Sebastian P. »

ehh moim ulubionym gitarzystą jest właśnie Richie szkoda, że nie wygrał! Na drugim miejscu stawiałbym Steve'a Vai'a. Zainteresowani wiedzą o co chodzi... :mrgreen:
What is the distance between a bullet and a gun?
JeannyRose
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 23 września 2005, o 15:38
Lokalizacja: Varszava
Kontakt:

Post autor: JeannyRose »

No nie wiem, czy jest aż tak byczo, bo uważam, ze Slash jest trochę lepszym gitarzystą od Ryśka i zasługuje na lepszą pozycję niż 10-tkę. ABSOLTNIE NIE żEBYM MIAłA COś DO RYśKA!!! Też jest świetnym gitarzystą, a jakże =) W końcu jeden z moich ulubionych. Ale to tylko takie moje skromne zdanie =)
Chociaż takie rankingi i tak nie wiele dają =)
Wszyscy potrzebują miłości
Wiesz, że to prawda
Kiedyś znajdziesz kogoś, kto zakocha się w tobie
Lecz trochę to trwa, gdy jesteś całkiem sama
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”