rich i heather

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Eh dla mnie wieksza porazka bedzie jak odwołaja wembley... ;/
a jesli tak zrobia to niech riczard odchodzi... na koncert pewnie juz w nowym skladzie nie bedzie mi dane jechac a nowe plyty i tak mnie nie zaskocza niczym pozytywnym wiec... niech sie dzieje wola nieba z nia sie zawsze zgadzac trzeba :)
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

jovizna pisze:Eh dla mnie wieksza porazka bedzie jak odwołaja wembley... ;/
eeee.... w sumie to nie jestem pewny, czy to wiesz, ale jakieś 2 tygodnie temu na Onecie przeczytałem wiadomość, że jest spora szansa na to że nie wyrobią się z remontem w terminie :-| wybacz, że nie dam linka, ale po takim czasie ciężko byłoby to znaleźć.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

jovizna pisze: a jesli tak zrobia to niech riczard odchodzi... na koncert pewnie juz w nowym skladzie nie bedzie mi dane jechac a nowe plyty i tak mnie nie zaskocza niczym pozytywnym wiec... niech sie dzieje wola nieba z nia sie zawsze zgadzac trzeba :)
co to za czarnowidztwo?? richie sie nigdzie nie wybiera i nie wydaje mi sie, by mial odejsc z grupy. nie pojawila sie zadna wzmianka w zadnym szanujacym sie pismie czy chocby komentarz od zespolu na ten temat. a to chyba o czyms mowi. trasa trwa w najlepsze.

na moj gust RS nie zamierza odejsc, palnal teksem i juz - nie rezygnuje sie z grania nawet z takiego powodu - i zonka to wiedziec musi. to czy z nim bedzie czy nie - nie zalezy od jego grania w zespole, a od tego, jakim jest mezem. tyle.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Rattie pisze: eeee.... w sumie to nie jestem pewny, czy to wiesz, ale jakieś 2 tygodnie temu na Onecie przeczytałem wiadomość, że jest spora szansa na to że nie wyrobią się z remontem w terminie :-| wybacz, że nie dam linka, ale po takim czasie ciężko byłoby to znaleźć.
ok thanx :P ale nie czerpie info z polskich portali, w kazdym badz razie...wznowili sprzedaz mimo ze nikt nic nie wie ;] zawsze wiedzialam ze z nimi cos nie tak

co do rycha :P zeby nie bylo off topu :D to jak dla mnie po tej trasie moga juz odejsc na emeryture ;] oczywiscie jesli zalicze koncert :P
nic nowego juz nie wymysla a granie takie na sile jest chore..
takze rychu... droga wolna
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
bucziia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 30
Rejestracja: 24 września 2005, o 22:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: bucziia »

jovizna pisze: nic nowego juz nie wymysla a granie takie na sile jest chore..
takze rychu... droga wolna
nie uważam żeby grali na siłę...
to, że nie powtórzy się ich sukces sprzed kilku czy tam więcej lat to nie znaczy że grają na siłę i ich kawałki są bez sensu(bo z tego tak wynika albo ja coś źle zrozumiałam)...
Nothing else matters when you're in it for love,
Together we can only go higher...
Awatar użytkownika
aisling
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 22 listopada 2005, o 23:24
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: aisling »

nawiązując do myśli przewodniej tego tematu,która gdzieś tu zabłądziła, sądzę, że gdyby Rich oprócz gitary częściej wykorzystywał swój głos na koncertach, wtedy na pewno Heather byłaby z nim for ever. Gitarę ciężko zrozumieć, słowa zawsze. Zobaczcie na Jona. :D
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

aisling pisze:nawiązując do myśli przewodniej tego tematu,która gdzieś tu zabłądziła, sądzę, że gdyby Rich oprócz gitary częściej wykorzystywał swój głos na koncertach, wtedy na pewno Heather byłaby z nim for ever. Gitarę ciężko zrozumieć, słowa zawsze. Zobaczcie na Jona. :D
Yyyyy... przepraszam, ale co ma częstotliwość wykorzystywania przez Ryszarda jego głosu czy też jego rola w zespole (w którym jest w końcu GITARZYST? ^^) do jego małżeństwa?... O_o Przecież Heather nie złożyła pozwu o rozwód w związku z tym, że Richie nie jest wokalistą ;) ;) . (Zresztą w swojej solowej karierze Sambora poświęcił żonie np. All That Really Matters z Undiscovered ;) ). A poza tym to właśnie gitarzystom przypisuje się ten magiczny, seksualny urok ze względu właśnie na używany instrument.... "" Możesz być facetem z furą, starszym Panem z kasą, dresem, księdzem, młodym hip-hopowcem, a i tak wcześniej czy później Twoja laska/żona/dziewczyna/kobieta będzie gitarzysty..." ;) ;)
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

Jak na mój gust albo Heather coś odbiło i Richie jej sie znudził :| albo poprostu on jest winien a nie chce się do tego przyznać,bez urazy,ale to, że jest wokalistą czy gitarzystą raczej niewiele tu miało do rzeczy :)
Awatar użytkownika
klaudula
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 551
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 23:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: klaudula »

Ja też uważam, że gdyby był wokalistą jego problemy w małżeństwie nie zmieniłyby się. A czy odejdzie zespołu to jest bardzo ciężko powiedzieć bo tak naprawdę nie wiemy co zamierza ale jednak wydaje mi się gdyby faktycznie chciałby odejść to napewno byłaby wzmianka na oficjalnej stronie zespołu.
Race, it’s a race
But i’m gonna win
Yes i’m gonna win
And will light the fuse
I’ll never lose
And i choose to survive
Whatever it takes
BonJovianka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 30 marca 2006, o 16:53
Lokalizacja: kraków

:)

Post autor: BonJovianka »

Nie chce nic mówić, ale wydaje mi się, że Heather trochę do Rysia nie pasuje, bo na tych wszystkich zdjęciach wygląda na bardzo dumną kobiete (pewnie jest dumna ze swojego męża :P). Ale tak serio to Rysiek nie bardzo do niej pasuje jak dla mnie, ale jak są szczęśliwi to niech im się darzy :D
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

?ojeju, Ryszard też człowiek i nie może się całe życie oglądać na Heather ;) ;) .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Podobno tak cierpiał.Dobra cierpienie cierpieniem ale żeby spotykać się z najlepszą przyjaciółką żony z którą się nie ma jeszcze rozwodu.Zgroza (mam nadzieje ze to chwilowe zamroczenie) :placze:
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Bonjova pisze:ale żeby spotykać się z najlepszą przyjaciółką żony z którą się nie ma jeszcze rozwodu.
no cóż... Heather, biedactwo, straciła nie tylko męża ale i "najlepszą przyjaciółke"...
Awatar użytkownika
klaudula
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 551
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 23:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: klaudula »

No a ja czytałam na komnacie, że Heather też ponoć kogoś ma choć nie jestem pewna ale pisało coś takiego.
Race, it’s a race
But i’m gonna win
Yes i’m gonna win
And will light the fuse
I’ll never lose
And i choose to survive
Whatever it takes
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”