Rysiu:)

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

Agnes
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 25 września 2005, o 10:49
Lokalizacja: Bojszowy

Rysiu:)

Post autor: Agnes »

Jaki on jest piękny...achh te jego oczka, te jego wlosy....:) :D :boje: ten jego glos:D:D - po tych slowach latwo stwierdzic ze znow mi odbilo ehh :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

a ja uwielbiam (tak... to bardzo dobre słowo) jego... nos... prosze zamieszczajcie, jak macie fotki Rysia z profilu.... za inne tez sie nie obrażę... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Agnes pisze:Jaki on jest piękny...achh te jego oczka, te jego wlosy....:) :D :boje: ten jego glos:D:D - po tych slowach latwo stwierdzic ze znow mi odbilo ehh :mrgreen:
Kasiunia pisze:a ja uwielbiam (tak... to bardzo dobre słowo) jego... nos... prosze zamieszczajcie, jak macie fotki Rysia z profilu.... za inne tez sie nie obrażę... :mrgreen:
Geez, Sambofanatyzm to w tym kraju zjawisko coraz powszechniejsze :mrgreen: !... Nah, moja obsesja jest już wszystkim dobrze znana, więc nie muszę chyba pisać, że pod postami podpisuję się wszystkimi kończynami ;) :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Agnes
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 25 września 2005, o 10:49
Lokalizacja: Bojszowy

Post autor: Agnes »

A wlasnie nawet podoba mi sie ten jego nos....jest taki nieksztaltny ale piękniusi:D:D: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Agnes kochana, rozważ zmianę tematu na "Nos Rysia:-)" :D .
A poważnie-primo, takiemu facetowi to i niekształtny nos nie zawadzi :mrgreen: .
Secundo-właściwie o czym jest ten temat? O Ryśkowej urodzie?
(To O Tym W Ogóle Trzeba Dyskutować? O Prawdzie Fundamentalnej? :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Błagam, tylko nie temat, w którym ludność rozpływać się będzie nad ślicznymi oczkami/uszkami/nosku Rycha! XD
Proszę państwa, oto pyza :D :
Agnes
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 25 września 2005, o 10:49
Lokalizacja: Bojszowy

Post autor: Agnes »

Dobra, skonczmy o nosie:D:D hehe piszcie ogolem o Ryśku:) Chociaz ja mam slabosc do jego oczu:P :o :mrgreen: ehhh znowu sie rozplywam
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

A co można więcej o Ryśku napisać?... Nawet ogółem?.... ludziska, jak ktoś to już kiedyś w jakimś temacie napisał-Rychu jaki jest, każdy widzi :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
nemo
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 17 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: z Czarnej Wierzy

Post autor: nemo »

Ja tam Go najbardziej cenie za poczucie humoru!! Ogladalam na VIVIE N. wywyiad z zespolem. Richie strzelal niezle miny.Do dzis jak sobie przypomne to wyskakuje mi banan na ustach!! Wesoly facet z niego a i wyglad ma calkiem calkiem!! Nawet jak na swoje latka ! :D :D 8) ;) ;)
Come
As you are
As you were
As I want you to be
As a friend
As a friend
†''D''[*]
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

nemo pisze:Ja tam Go najbardziej cenie za poczucie humoru!! Ogladalam na VIVIE N. wywyiad z zespolem. Richie strzelal niezle miny.Do dzis jak sobie przypomne to wyskakuje mi banan na ustach!! Wesoly facet z niego a i wyglad ma calkiem calkiem!! Nawet jak na swoje latka ! :D :D 8) ;) ;)
?oj tam, miny Richiego to jeszcze nic, dopiero jak się obejrzy Slippery When Wet Videos albo Access, to można kwiczeć ze śmiechu w pełnej okazałości XD. Rzeczy, które on tam wyprawia, to istna komedia :D :D . Ale tak czy owak, faktycznie, zgodzę się, że poczucie humoru Samboś ma po prostu niesamowite, a z obdarzonym podobną wesołością Dave'em tworzą duet nie do podrobienia XD.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
michalb
It's My Life
It's My Life
Posty: 193
Rejestracja: 24 października 2005, o 14:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: michalb »

Przyznam, żę Rysiek jest przystojnym facetem nawet jak na swój dojrzały wiek, ale podoba mi się że wciąż potrafi być dzikim rockandrollowcem 8) Ogólnie Richie jest bardzo ładny i przynajmniej tak nie zmienia fryzór jak Jon :P
In The World That Gives You Nothing We Need Something To Believe In....
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

michalb pisze:Przyznam, żę Rysiek jest przystojnym facetem nawet jak na swój dojrzały wiek, ale podoba mi się że wciąż potrafi być dzikim rockandrollowcem 8) Ogólnie Richie jest bardzo ładny i przynajmniej tak nie zmienia fryzór jak Jon :P
Dżizys, skoro nawet faceci to dostrzegają *-*? Ani chybi powinno to podłechtać mój Samboholizm, no chyba, że powyższy post ma wymowę bardziej niepokojącą *-*.
?art oczywiście XD.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
BonJovianka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 30 marca 2006, o 16:53
Lokalizacja: kraków

Ojej ...

Post autor: BonJovianka »

Jakbym ja miała opisywać to dramat ... Gościu jest moim ideałem faceta :D Jest tak ładny, tak słodki i uroczy w jednym, że normalnie ... padam !! moja przyjaciółka już nie może ze mna wytrzymać, bo ciągle o nim gadam (jeżeli tylko mogę). Nawet jako tatuś trzyma się nieźle, ale cóz ... Jon wyglada od niego młodziej (bo jest młodszy) ale i tak wole Richiego :):) Śnił mi się nawet dzisiaj ... A tego jego włosy, oczy .. (na nos to szczerze nie zwróciłam uwagi :P) usta ... normalnie ... :D Ale nie będę się tak zachwycać, bo już i tak mam dość dużo w głowie poprzestawiane ... :P Popadam w paranoje, a chorobę na którą cierpi nie jedna fanka Richiego, już dawno u mnie wykryto (no może nie tak dawno, bo nawet nie będzie miesiąca jak słucham Bon Jovi i Ryśka :) )
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Re: Rysiu:)

Post autor: Rattie »

Agnes pisze:Jaki on jest piękny...achh te jego oczka, te jego wlosy....:) :D :boje: ten jego glos:D:D - po tych slowach latwo stwierdzic ze znow mi odbilo ehh :mrgreen:
mmmmmmmmmm :buja: :buja: :buja: :buja:
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

Mdli mnie od takich wyznan :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”