Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
FraterMajor
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 3 września 2007, o 20:28
Ulubiona płyta: Bootlegi pro
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: FraterMajor »

Agata BJ pisze:Jedyny lek to pozostanie w społeczności fanów, którzy podzielają objawy i mogą się z Tobą utożsamiać :D
Jesteś pewna? Noszę w sobie przekonanie, że pozostanie w społeczności fanów jak poznana na koncercie Keiko, która nie opuszcza żadnego koncertu, albo jak mityczna Włoszka o podobnych dokonaniach, tylko mogłyby pogłębić już i tak zaawansowane stadium choroby :D
2019-07-12 - Warszawa, Polska
Ewelina_78
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 21 marca 2019, o 13:27
Ulubiona płyta: New Jersey

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: Ewelina_78 »

Powiem Wam, że ja chyba nadal nie wierzę, że to wydarzyło się naprawdę ... w Gdańsku nie byłam, bo miałam już zarezerwowane wakacje, małe dzieci itp. teraz mi się udało. Koncert mojego ukochanego zespołu, którym miałam wyklejony plakatami cały pokój, zawsze był w sferze moim marzeń, tylko i wyłącznie marzeń ... ale, że marzenia trzeba spełniać, to udało się. Kiedy byłam na PGE Narodowym, chyba do mnie nie docierało, że to marzenie właśnie się spełnia, to było jak sen. Zespół zaczarował wszystkich w koło i te 2,5 godziny zleciało jak dla mnie za szybko. Myślałam, że się wzruszę, że będę płakała jak bóbr, ale wzruszenie przyszło dopiero teraz. Teraz przy każdym kawałku mam ciary i oczy zachodzą łzami, że byłam tam, widziałam ICH, oddychałam tym samym powietrzem ... to niesamowite, jaką moc i energię potrafią przekazać ludziom. Jon w Naszej koszulce, to był w ogóle jakiś kosmos, jak ją prezentował, cieszył się nią, to naprawdę było genialne, ten człowiek jest genialny. Brak mi słów, żeby opisać, co się ze mną dzieje od piątku 12 lipca ... nie mogę się skupić na pracy, w uszach cały czas słuchawki i banan na twarzy ... mam nadzieję, że to nie minie i tak jak obiecał Jon, mam nadzieję, że nie tylko ja to słyszałam po LOAP, "do zobaczenia, mam nadzieję, niedługo".

Na afterze byliśmy (jako niby DJ-Ki), było mega, żałuję tylko, że nie zaczepiłam Mateusza, bo widziałam go w kolejce po piwo, jednak za krótko tu jestem, żeby ktokolwiek mnie kojarzył, następnym razem się poprawię, BON JOVI darzę miłością od 25 lat.

Jesteście niesamowici, cieszę się, że tu trafiłam, dzięki za wszystko, co udało Wam się dokonać!!!
center78
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 10 lipca 2019, o 19:14

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: center78 »

Człowiek zalatany obowiązkami nawet nie ma kiedy przeczytać wrażeń po koncercie, a tu już niedługo będą dwa tygodnie. Plany odnośnie koncertu były inne a niestety w czerwcu wszystko się posypało i dziecka nie było jak zostawić, więc byłem sam i emocje trochę stłumione.
Odnośnie koncertu na stadion dotarłem po godzinie 17. Cieszył mnie widok ludzi w różnym przedziale wiekowym od nastu do kilkudziesięciu lat. W sumie jaki był sens wejście przez bramkę nr 10 jak trybuna była z drugiej strony.
Dobrze dla mnie że większość utworów była do płyty Crush. Czego zabrakło, na pewno In These Arms i może Bed Of Roses na fortepianie.
Był Gdańsk (północ), była Warszawa (centrum) to może teraz południe Polski i np. Kraków?
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: EVENo »

https://joemonster.org/art/47345/Kulawy ... emyslenia_

Na JoeMonster znienacka pojawiała się relacja z koncertu okiem osoby niepełnosprawnej.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Ewelina

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: Ewelina »

U mnie emocje już dawno opadły, zajęłam się życiem jak to pragmatyczna zodiakalna Panna ma we krwi. Obejrzałam filmiki z koncertu pewnie z dziesięć razy, wtedy też dotarło do mnie, co się działo, co się stało, wtedy też ryczałam jak bóbr i cały dzień spędziłam w Jovi świecie. Napisałam ogromniaście długą recenzję i wrzuciłam na Jovi Talka, ale ci ludzie potrafią tak zdołować, że musiałam sobie zrobić przerwę, żeby nie zwariować. Myślałam już, że wpadłam w schizofrenię. Oni tacy wszyscy na nie, aż mi głupio było, że tak dobrze się bawiłam. A może to prawda, że nasz koncert był jednym z lepszych, jeśli nie najlepszych na tej Europejskiej trasie? Była MAGIA i tyle.
Własnych filmów i zdjęć nie mam, postanowiłam, że będę old-schoolowa i będę chłonąć wszystko sobą, nie technologią, ale dobrze, że byli tacy, co jednak parę fot cyknęli i filmik nakręcili :D Dziękuję jeszcze raz DJ-kom z aftera za muzyczne brzmienia, zwłaszcza mojej imienniczce *żółwik!* Nie wiem, czy kiedykolwiek powtórzy się takie dicho, gdzie tylko muza BJ leci z głośników!
Ewelina_78
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 21 marca 2019, o 13:27
Ulubiona płyta: New Jersey

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: Ewelina_78 »

Ewelina pisze:Dziękuję jeszcze raz DJ-kom z aftera za muzyczne brzmienia, zwłaszcza mojej imienniczce *żółwik!* Nie wiem, czy kiedykolwiek powtórzy się takie dicho, gdzie tylko muza BJ leci z głośników!
ja mam ogromną nadzieję, że taka impreza się jeszcze powtórzy, bo było niesamowicie. Jeśli chodzi o koncert i opinie ... staram się nie czytać, krytyka jest zawsze, ale dla prawdziwego fana, nie ma znaczenia to co dzieję się teraz z głosem, gardłem, włosami itd. itp. prawdziwy fan widzi całokształt, czyli to wielkie serce do muzyki i do ludzi jaki ma nasz kochany Jon i spółka. Ja na koncercie cofnęłam się 25 lat do tyłu, czułam się jak 16-latka, która spełniła swoje marzenie, darłam ryja z całej mocy! Jon też bawił się z nami bardzo dobrze, co było widać i słychać. Jutro mijają dwa tygodnie a ja ciągle marzę o tym aby cofnąć się do tego magicznego piątku 12 lipca i przeżyć to wszystko jeszcze raz. Mam ogromną nadzieję, że będzie nam jeszcze dane oglądać BON JOVI na żywo w PL.
Awatar użytkownika
FraterMajor
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 3 września 2007, o 20:28
Ulubiona płyta: Bootlegi pro
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: FraterMajor »

Napisałam ogromniaście długą recenzję i wrzuciłam na Jovi Talka, ale ci ludzie potrafią tak zdołować, że musiałam sobie zrobić przerwę, żeby nie zwariować. Myślałam już, że wpadłam w schizofrenię. Oni tacy wszyscy na nie, aż mi głupio było, że tak dobrze się bawiłam.
W zamierzchłych czasach OWNL, dziecięciem będąc, pamiętam fanów z JoviTalk którzy - po publikacji singla OWN - deklarowali, że nie chcą już mieć nic wspólnego z zespołem, wyprzedawali dyskografię i ogłaszali się z chęcią rozdania płyt i dysków z kolekcjami bootlegów. Z Twojej relacji wnioskuję, że te symptomy tylko się pogłębiły. Widocznie stara gwardia nie kupuje nowego Bon Jovi, a JoviTalk zostanie społecznością coraz bardziej starzejących się fanów, dla których - w zależności od generacji - zespół skończył się w 2000, 2001, 2007 albo 2013. Tych, którzy nie akceptują Bon Jovi sprzed roku 2000 nie znam :D .
2019-07-12 - Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
dobek994
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 633
Rejestracja: 3 grudnia 2012, o 21:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: dobek994 »

Cześć!

Syn marnotrawny powrócił na forum :D Jakoś tak po koncercie zatęskniłem za forumową rodzinką. Ile to czasu ja tutaj kiedyś spędzałem!
Muszę przyznać że na warszawski koncert nie byłem tak nakręcony jak na Gdańsk - bo też przez te parę lat wiele się zmieniło, BJ poszedł trochę w odstawkę. Dopiero zaczęło do mnie docierać co się dzieje jak już wchodziłem na stadion... A koncert uświadomił mnie, że BJ to zawsze będzie dla mnie zespół nr1!
Sam koncert, oprawa, wszystko było lepsze niż w 2013 - Oprócz wokalu Jona, ale to dopiero usłyszałem z filmików, na żywo nie było tego tak czuć. Ale to nic, jestem świadomy jak Jon teraz brzmi, daleki jestem od hejtowania, tak już jest i trzeba się z tym pogodzić - w odbiorze koncertu to nie przeszkadzało nic a nic.
Byłem na trybunach, i żałuje że nie mogłem być z 'naszymi' na płycie - bo wokół mnie było mega drętwo. Ludzie się tylko ożywiali przy It's My Life, Livinie, i innych hiciorach, a tak to odnosiłem wrażenie że chyba znaleźli się tam przypadkiem :)) No ale, bilet dostałem na urodziny, więc nie narzekam! W końcu już raz się na BJ wyszalałem, więc teraz mogłem spokojnie chłonąć muzykę i podziwiać show. No, akustyka stadionu mi w tym przeszkadzała dosyć mocno, ale i tak byłem pod wrażeniem.
Energia i radość jaka biła z Jona i reszty - super sprawa. Widać było że cieszyli się tym koncertem. Wspaniale było patrzeć na Jona w takiej formie - ten koleś jest mega inspirujący, wciąż, wzór frontmana. Mogłem wyciągnąć notesik i zapisywać jak należy się zachowywać na scenie ;)
Duma, gdy Jon założył naszą koszulke - nie do opisania. Zacząłem skakać i się drzeć JEEEEEEEEEEE ZAŁOŻYYYYYYŁ OEOEOEOEOEO, a ludzie wokół patrzyli jak na idiotę :)
Gratulacje dla Adriana i całej reszty redakcji za udaną akcję i uczynienie tego dnia jeszcze bardziej specjalnym!
Żałuję że nie mogłem być na afterze, bo bardzo chciałem się z Wami spotkać - ale rano miałem pociąg do Katowic, gdzie grałem koncert - rozsądek wygrał, bo pewnie nie byłbym w stanie go zagrać gdybym został. Ale przysięgam, gdyby nie to, zbieralibyście mnie z podłogi na afterze. Mam nadzieje że jeszcze będzie okazja się zobaczyć!
I'll never grow up, and I'll never grow old
Blame it on the love of rock n' roll!


https://www.facebook.com/bandmoonshiners/
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: JonetteBJ »

No i mamy Tour Diary z Warszawy ;)
https://youtu.be/5qXCAuJzm6g
...And I guess I'd rather die than fade away!
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: LarysaBlanka »

:lol: no nareszcie Warszawa! Hehe ciekawe, którą piosenkę z naszego koncertu jeszcze wrzucą ;)
They say to really free your body, you gotta free your mind ;)
Ewelina_78
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 21 marca 2019, o 13:27
Ulubiona płyta: New Jersey

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: Ewelina_78 »

LarysaBlanka pisze::lol: no nareszcie Warszawa! Hehe ciekawe, którą piosenkę z naszego koncertu jeszcze wrzucą ;)
może LOAP ... i Jon w naszej koszulce :yes:
Ewelina_78
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 21 marca 2019, o 13:27
Ulubiona płyta: New Jersey

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: Ewelina_78 »

LarysaBlanka pisze::lol: no nareszcie Warszawa! Hehe ciekawe, którą piosenkę z naszego koncertu jeszcze wrzucą ;)
może LOAP ... i Jon w naszej koszulce :yes:
Ewelina_78
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 21 marca 2019, o 13:27
Ulubiona płyta: New Jersey

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: Ewelina_78 »

LarysaBlanka pisze::lol: no nareszcie Warszawa! Hehe ciekawe, którą piosenkę z naszego koncertu jeszcze wrzucą ;)
może LOAP ... i Jon w naszej koszulce :yes:
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: LarysaBlanka »

Ewelina_78 pisze:
LarysaBlanka pisze::lol: no nareszcie Warszawa! Hehe ciekawe, którą piosenkę z naszego koncertu jeszcze wrzucą ;)
może LOAP ... i Jon w naszej koszulce :yes:
Aaaa byłoby cudownie :D
They say to really free your body, you gotta free your mind ;)
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: teken020 »

hej. ciekawi mnie czy osoby który miały przyjemność porozmawiać z zespołem lub osobami z obozu BJ, czy padły jakieś pytania odnośnie wydania niepublikowanych koncertów, dem itp. szkoda by było żeby tyle materiałów leżało gdzieś w piwnicy i zbierało kurz ;)
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”