Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: Adrian »

EVENo pisze:
Adrian pisze: Chyba nikt
Pytam, bo przeczytałem w tym oświadczeniu Bodzia, że członkowie podczas przygotowań do koncertu dawali z siebie wszystko w sposób wręcz niewyobrażalny – część „czeka” na wypowiedzenia z pracy zawodowej z uwagi na zaniedbywanie obowiązków.
EVENo XD oznacza to, że zawalaliśmy bardzo mocno swoje obowiązki w pracy (będąc non stop w kontakcie). I dlatego jak dadzą nam zaraz wypowiedzenie, to nikt nie będzie zdziwiony :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: alniac »

Koncert może mieć też wpływ na status zawodowy niejednej osoby, która wcale nie była związana mocno z pracą redakcji :D Mówię w imieniu koleżanki czy coś.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: imp »

Najważniejsze w tym temacie już chyba zostało powiedziane.

To teraz wam pokażę różnicę między kupnem gotowej koszulki a zleceniem wydruku przez net. Poza linkiem do wzoru przesłałam też foty 'testowej koszulki' Adriana a potem... odhaczyłam temat jako załatwiony (bo przecież dla fana BJ wszystko jasne)
Dostałam coś takiego:
Obrazek

Teraz zabawa 'znajdź moje zdjęcie' ma inny level. :D Poszczególne fotki to wymiar już nie znaczka pocztowego tylko samych ząbków znaczka. Potrzebna dobra lupa albo ludziska długo gapią się w okolice mojego dekoltu albo trochę niżej :x

ps. Czy nie czas już na ogłoszenie tematu: 'selfi w koncertowej koszulce' Co na to redakcja? (nie mówcie, że już było) Nie mówię, że tylko w tej tworzonej z naszych fotek... Może w ogóle "selfie z koncertu"?
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: Agata BJ »

imp pisze:ps. Czy nie czas już na ogłoszenie tematu: 'selfi w koncertowej koszulce' Co na to redakcja? (nie mówcie, że już było) Nie mówię, że tylko w tej tworzonej z naszych fotek... Może w ogóle "selfie z koncertu"?
Redakcja zawsze jest przychylna takim pomysłom! :D Zachęcam do założenia odpowiedniego tematu na forum ;) Myślę, że znajdzie się sporo chętnych by się podzielić takimi selfiaczkami.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: M.J. »

imp pisze:ps. Czy nie czas już na ogłoszenie tematu: 'selfi w koncertowej koszulce' Co na to redakcja? (nie mówcie, że już było) Nie mówię, że tylko w tej tworzonej z naszych fotek... Może w ogóle "selfie z koncertu"?
Mam świetną sesję zdjęciową z reklamą tego keczupu z telebimów! I to autorstwa samej monjovi! :D
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: M.J. »

M.J. pisze:
imp pisze:ps. Czy nie czas już na ogłoszenie tematu: 'selfi w koncertowej koszulce' Co na to redakcja? (nie mówcie, że już było) Nie mówię, że tylko w tej tworzonej z naszych fotek... Może w ogóle "selfie z koncertu"?
Mam świetną sesję zdjęciową z reklamą tego keczupu z telebimów! I to autorstwa samej monjovi! :D
Edit: Dopiero na spokojnie oglądam tę grafikę na koszulkę i właśnie odnalazłam się na niej w zupełnie innym miejscu z zupełnie innym zdjęciem. Jednak polecam tę zabawę w "Gdzie jest Wally"! :ok:
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”