Baner

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bleeding Guitar
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 26
Rejestracja: 12 grudnia 2018, o 11:32
Ulubiona płyta: These Days

Baner

Post autor: Bleeding Guitar »

Cześć. Czy będzie na koncercie baner tak jak w 2013 roku? Gdybym miał talent do rysowania,malowania to bym zrobił taki baner z całym składem zespołu (od JBJ do Everett Bradley) Wyglądał by tak: z przodu oczywiście główni członkowie a trochę z tyłu reszta i do tego napis: Thank you for 35 years of fantastic music !!!! albo coś w podobnym stylu.Bo chyba w bieżącym roku mija 35 od wydania pierwszej płyty? Piszcie co o tym myślicie.
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: Baner

Post autor: wranglerek »

„You are in our Rock’n Roll Hall of Fame since 1983” - to kwestii napisu na banerze. Myślę, że Jon byłby zadowolony.
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Baner

Post autor: JonetteBJ »

wranglerek pisze:„You are in our Rock’n Roll Hall of Fame since 1983” - to kwestii napisu na banerze. Myślę, że Jon byłby zadowolony.
Dobre. Popieram. Myślę, że uśmiechałby się tak samo jak na flagę w 2013
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Baner

Post autor: EVENo »

Może zamiast "since 1983" dać "since forever"? Tak jakoś ładniej brzmi, nie jest takie oficjalne i znacznie bardziej neutralne, bo w moim Hall Of Fame to na pewno nie są od 1983 :P W niczyim nie są, nikt ich wtedy nie znał :P No i w ogóle brzmi to jak baner, ale reklamowy (produkujemy najlepsze piwo od 1856 roku).

Myślę, że można też rozważyć darowanie sobie "Rock And Roll Hall Of Fame" i zostawić samo "Hall Of Fame" - będzie krócej, czytelniej, treściwiej i... bardziej od serca, bo powiemy "Jesteście w naszych sercach od zawsze" zamiast "Jesteście w naszych sercach, kategoria muzyka, od 1983" :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Baner

Post autor: Agata BJ »

Bleeding Guitar pisze:Cześć. Czy będzie na koncercie baner tak jak w 2013 roku?
Nie jest to jeszcze postanowione ;) Pracujemy nad tym i rozpatrujemy jakie mamy opcje.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: Baner

Post autor: wranglerek »

EVENo pisze:Może zamiast "since 1983" dać "since forever"? Tak jakoś ładniej brzmi, nie jest takie oficjalne i znacznie bardziej neutralne, bo w moim Hall Of Fame to na pewno nie są od 1983 :P W niczyim nie są, nikt ich wtedy nie znał :P No i w ogóle brzmi to jak baner, ale reklamowy (produkujemy najlepsze piwo od 1856 roku).

Myślę, że można też rozważyć darowanie sobie "Rock And Roll Hall Of Fame" i zostawić samo "Hall Of Fame" - będzie krócej, czytelniej, treściwiej i... bardziej od serca, bo powiemy "Jesteście w naszych sercach od zawsze" zamiast "Jesteście w naszych sercach, kategoria muzyka, od 1983" :P
W punkt..., dzięki za korektę. Myślę, że rzeczywiście tak będzie bardziej od serca. A może ktoś jeszcze coś dorzuci??
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Awatar użytkownika
Bleeding Guitar
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 26
Rejestracja: 12 grudnia 2018, o 11:32
Ulubiona płyta: These Days

Re: Baner

Post autor: Bleeding Guitar »

Powinien wystarczyć napis z podziękowaniami dla zespołu za te 35 lat (ja liczę od wydania 1 płyty) od Nas.Zastanawiam się czy można jakoś to opisać np. w 2-3 zdaniach co znaczy,daje Nam ich muzyka?Mi dodaje dużo energii,poprawia nastrój nastawia mnie optymistycznie do życia.....itd.A na końcu jakiś fragment tekstu z Ich utworu.Ja bym w ten sposób chłopakom podziękował bo osobiście nie ma na to szans.No tak Ja mogę sobie pisać tylko czy jest szansa żeby to zrobić...?Pozdrawiam!!!! :)) ;)
Awatar użytkownika
Bleeding Guitar
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 26
Rejestracja: 12 grudnia 2018, o 11:32
Ulubiona płyta: These Days

Re: Baner

Post autor: Bleeding Guitar »

Wiem że zanudzam......ale myślę że warto podziękować chłopakom za te wszystkie lata grania i opisać w 2-3 zdaniach co znaczy dla Nas ich muzyka.Może jakieś głosowanie,sodnę wśród Nas przeprowadzić? Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Baner

Post autor: madm »

A tak z innej beczki, wiadomo coś o losach banera z 2013? W razie "W" można go użyć jeszcze raz :lol:
It's my life!
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Baner

Post autor: JonetteBJ »

madm pisze:A tak z innej beczki, wiadomo coś o losach banera z 2013? W razie "W" można go użyć jeszcze raz :lol:
I ewentualnie go trochę zmodyfikować - "Good things come to those who wait", a pod spodem dopisać "Twice" :lol:
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Baner

Post autor: Agata BJ »

madm pisze:A tak z innej beczki, wiadomo coś o losach banera z 2013? W razie "W" można go użyć jeszcze raz :lol:
Baner z koncertu w Gdańsku został sprzedany na WOŚP dwukrotnie, w dwóch oddzielnych finałach :) Niestety nie wiem w czyich rękach finalnie został.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Baner

Post autor: Agata BJ »

Ogromnie zachęcam do pisania o pomysłach na baner w temacie poświęconym akcjom na koncercie, czyli tutaj - http://www.bonjovi.pl/forum/viewtopic.p ... 57#p139157
To będzie dla nas centrum, z którego będziemy czerpać pomysły i inspiracje.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”