Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: misiek_93 »

djpj1 pisze:Czy ktoś posiada informację czy bilet na koncert BJ upoważnia do bezpłatnych przejazdów w dniu koncertu środkami komunikacji miejskiej w Warszawie? Kilka lat temu w innej stolicy europejskiej tak było ,a teraz nie mogę znaleźć takiego info czy i u nas coś takiego...
Chyba jeszcze za wcześnie żeby ZTM ogłosił takie coś. Chyba w czasie eliminacji do MŚ 2018 jak były mecze na narodowym to bilety upoważniały do darmowych przejazdów komunikacją miejską, ale czy zrobią to samo z okazji koncertu to ciężko wróżyć.
Z tego co się orientuję, na The Rolling Stones nie było darmowych przejazdów, ale to nie organizował LiveNation. AC/DC organizował LiveNation, też nie było darmowych przejazdów, ale to było dawno ;)

EDIT: Poszperałem i jak były darmowe przejazdy w czasie eliminacji np. mecz Polska-Rumunia 10.06.2017, to już na początku kwietnia 2017 było rozporządzenie prezydenta miasta, że będą darmowe przejazdy, także chyba już by było wiadomo. Raczej marne szanse :PPP
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: madm »

Do sprzedaży trafiła ostatnia pula biletow. Oprócz tego, co obecnie jest na ticketmaster/ebilet/eventim nie będzie już nic.
Troche szkoda mi ludzi, którzy na początku kupowali bilety po 229/330 zł w kiepskich miejscach, a teraz w znacznie lepszym można kupić za 99/150...
It's my life!
kubas_782
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 4 stycznia 2019, o 21:51
Ulubiona płyta: These days

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: kubas_782 »

Na Bon Jovi jeszcze nie ma takiej tragedii. Zobaczcie na Phila Collinsa, gdzie poszaleli z cenami biletów,a teraz 70% stadionu jest pusta i ratują się biletami za grosze w stosunku do pierwotnej ceny.
Co do naszego koncertu mam nadzieję, że jeszcze trochę się zapelni.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Adrian »

madm pisze:Do sprzedaży trafiła ostatnia pula biletow. Oprócz tego, co obecnie jest na ticketmaster/ebilet/eventim nie będzie już nic.
Troche szkoda mi ludzi, którzy na początku kupowali bilety po 229/330 zł w kiepskich miejscach, a teraz w znacznie lepszym można kupić za 99/150...
Niestety takie praktyki współczesnych organizatorów. Kwestia braku GCircle kosztem GCEE też jest niesmaczna :) no ale lepiej niech tak będzie niż miałoby przez kolejne 30 lat nie być BJ w naszym kraju :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Bon Jovi »

Bilety można nabyć na stronie i w kasie PGE Narodowego od 49 PLN.
https://www.livenation.pl/artist/bon-jovi-tickets
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”