Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: KM »

M.J. pisze:
KM pisze:Ja tak na razie nie o akcji, ile o dodatkach - marzy mi się, żeby obok koszulek na koncert, zrobić kapelusze fanklubowe, takie kowbojskie :-). Bardzo przydatne mogłyby być w lipcowym słońcu...
Jestem wystarczająco "zachwycona" gdy przede mną na koncercie wpakuje się jakiś dryblas czy nastolatek z bujną fryzurą... Dodać do tego jeszcze kapelusz kowbojski, to cóż... krew i łzy, krew i łzy... ;)

Ale słuszna uwaga, bo też miałam o to zapytać. Tym razem też będą jakieś specjalne koszulki? Chyba był z nimi jakiś problem 6 lat temu, dobrze kojarzę?
Wystarczy, że kapelusz jest na sznureczku i na koncercie wisi na plecach... A przed koncertem i po służy do wspólnych fotek i ochrony głowy :-D. Nie miałam zamiaru nikomu szkodzić na koncercie :-)
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

jeszcze odnoście koszulek... Bez obrazy oczywiście, ale założę się, że Jon będzie bardziej zadowolony gdy załozymy oryginalne z jego sklepu niż nasze forumowe :P
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: M.J. »

Tomker pisze:P.S. O frekwencję się nie martwię, z moich obliczeń wynika, że będzie około 40 tysiecy. STARCZY :cfaniak:
Tomker policzył rodzinę i znajomych :lol:

KM pisze:Wystarczy, że kapelusz jest na sznureczku i na koncercie wisi na plecach... A przed koncertem i po służy do wspólnych fotek i ochrony głowy :-D. Nie miałam zamiaru nikomu szkodzić na koncercie :-)
E, i tak jakoś czarno to widzę. Bo gdzie kapeluszowi wygodniej, niż na głowie? ;)
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: JonetteBJ »

O, a ja mam pomysł, żeby zaśpiewać happy birthday Ryśkowi :lol: (już widzę reakcję Jona :D )
...And I guess I'd rather die than fade away!
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

JonetteBJ pisze:O, a ja mam pomysł, żeby zaśpiewać happy birthday Ryśkowi :lol: (już widzę reakcję Jona :D )
tjaaa ;) ja wyciągnę transparent ze zdjęciem Ryśka podczas gdy Jon bedzie śpiewał refren z Knockout :
"No regrets, this is your life
Here comes the knockout
My time is right now
I'm throwing down
" ;D
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: M.J. »

Tomker pisze:
JonetteBJ pisze:O, a ja mam pomysł, żeby zaśpiewać happy birthday Ryśkowi :lol: (już widzę reakcję Jona :D )
tjaaa ;) ja wyciągnę transparent ze zdjęciem Ryśka podczas gdy Jon bedzie śpiewał refren z Knockout :
"No regrets, this is your life
Here comes the knockout
My time is right now
I'm throwing down
" ;D
Mogę dołączyć się ze zdjęciem Bobby'ego z podpisem "Anytime you get up someone wants to see you fall, Shanks"?
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

M.J. pisze:
Tomker pisze:
JonetteBJ pisze:O, a ja mam pomysł, żeby zaśpiewać happy birthday Ryśkowi :lol: (już widzę reakcję Jona :D )
tjaaa ;) ja wyciągnę transparent ze zdjęciem Ryśka podczas gdy Jon bedzie śpiewał refren z Knockout :
"No regrets, this is your life
Here comes the knockout
My time is right now
I'm throwing down
" ;D
Mogę dołączyć się ze zdjęciem Bobby'ego z podpisem "Anytime you get up someone wants to see you fall, Shanks"?
Hehh, taka przeciętna piosenka, a taki przehusarski niedoceniany tekst! :gazeta: :D
No dobra, jak się bawić to się bawić: to lećmy dalej: ja wyciągam rękę i fotkę $hanksa na fragment:
"If you're afraid to lose it all, you're never gonna win
I'll be giving you the finger"! :D
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: wranglerek »

OK, to zabawy ciąg dalszy... jeśli chodzi o pana S. dodałbym jeszcze:
"These walls are the mountains that we climb
These walls are the great divide"
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

A może by tak w ramach fanowskiej akcji kupić koszulki na oryginalnym koncertowym stoisku Bon Jovi i w nich wziąć udział w koncercie? Jon na pewno bylby zachwycony sprzedażą swoich towarów, a my mielibysmy fajną oryginalną pamiątkę
Awatar użytkownika
FraterMajor
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 3 września 2007, o 20:28
Ulubiona płyta: Bootlegi pro
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: FraterMajor »

Tomker pisze:A może by tak w ramach fanowskiej akcji kupić koszulki na oryginalnym koncertowym stoisku Bon Jovi i w nich wziąć udział w koncercie?
Ja kupię i tak, żeby powiesić na ścianie :D
2019-07-12 - Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: M.J. »

Tomker pisze:A może by tak w ramach fanowskiej akcji kupić koszulki na oryginalnym koncertowym stoisku Bon Jovi i w nich wziąć udział w koncercie? Jon na pewno bylby zachwycony sprzedażą swoich towarów, a my mielibysmy fajną oryginalną pamiątkę
stawiasz? wtedy chętnie :D
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
hm80ep
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 30 czerwca 2013, o 07:54
Lokalizacja: Chodzież

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: hm80ep »

Co do haseł na wielki banner, to może by zawiesić na jakimś pustawym sektorze "THIS HOUSE IS NOT SOLD OUT!"? ;)
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: M.Ssed »

Ja uwielbiam te koszulki fanklubowe z Gdańska i bardzo chętnie kupię w tym roku podobne! Koszulki z oficjalnej sprzedaży są spoko, ale to po koszulkach fanklubowych można było się rozpoznać na mieście ;) i w ogóle mnie nie interesuje, że oficjalny sklep nie zarobi - wolę żeby sobie nasz fanklub zgarnął dodatkowe fundusze!
M.J. pisze:
KM pisze:Ja tak na razie nie o akcji, ile o dodatkach - marzy mi się, żeby obok koszulek na koncert, zrobić kapelusze fanklubowe, takie kowbojskie :-). Bardzo przydatne mogłyby być w lipcowym słońcu...
Jestem wystarczająco "zachwycona" gdy przede mną na koncercie wpakuje się jakiś dryblas czy nastolatek z bujną fryzurą... Dodać do tego jeszcze kapelusz kowbojski, to cóż... krew i łzy, krew i łzy... ;)

Ale słuszna uwaga, bo też miałam o to zapytać. Tym razem też będą jakieś specjalne koszulki? Chyba był z nimi jakiś problem 6 lat temu, dobrze kojarzę?
Nie mogę nie zareagować jako dryblas :D apeluję: PROSZĘ INFORMOWAĆ ŻE DRYBLAS ZASŁANIA, bo dryblas nawet nie wie, że zasłania :whoeva: , a dryblas chętnie się posunie albo wpuści przed siebie ;)
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: EVENo »

M.Ssed pisze:I w ogóle mnie nie interesuje, że oficjalny sklep nie zarobi - wolę żeby sobie nasz fanklub zgarnął dodatkowe fundusze!
Dokładnie to samo pomyślałem, ale z jakiegoś powodu nie potrafiłem to ubrać w takie ładne słowa, więc sobie odpuściłem. Znowu mi się zgryźliwość załączyła na samą myśl, że akcją fanowską ma być zadowalanie Jona poprzez płacenie mu jeszcze większej ilości gotówki xD
M.Ssed pisze:Nie mogę nie zareagować jako dryblas :D apeluję: PROSZĘ INFORMOWAĆ ŻE DRYBLAS ZASŁANIA, bo dryblas nawet nie wie, że zasłania :whoeva: , a dryblas chętnie się posunie albo wpuści przed siebie ;)
No, i to się nazywa porządny dryblas :D Takich ten świat potrzebuje ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Nie tylko Jon cieszy się ze sprzedaży swoich gadzetow. Na każdym dobrze zorganizowanym koncercie są takie stoiska i muzycy cieszą się z tego.
Jak bym miał wszystko przeliczac na pieniądze to w końcu przestalbym kupować nawet płyty i zaczął ściągać darmowe pliki z netu. Mozna i tak, ale nie dziwmy się potem ze muzycy traktują nas gorzej niż fanów w bogatszych krajach. Albo zaczniemy wydawać na rozrywkę, albo nas ominie. Ja rozumiem, ze chcialoby sie wszystko taniej, albo za darmo, ale jest jak jest i nie zmienią tego dla nas, mogą nas najwyzej ominąć
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”