HOF2018 - Styczeń - Wybór Redakcji

Galeria zasłużonych sceny Bon Jovi w Polsce.

Moderatorzy: Mod's Team, Hall Of Fame

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

HOF2018 - Styczeń - Wybór Redakcji

Post autor: Adrian »

Witajcie. Przedstawiam wam projekt redakcji bonjovi.pl, który mam nadzieję podobnie jak "Forumowicz roku" zagości na stałe w kalendarzu naszego serwisu.

Krótko o idei projektu:
Fanklubowe Hall of Fame to swoista Galeria Sław przeznaczona dla osób, które na przestrzeni lat wyróżniły się w popularyzacji zespołu Bon Jovi w Polsce. Doceniamy wkład w rozwój tzw. „sceny”, czyli fanowskiego zaplecza grupy. Pragniemy przede wszystkim wyróżnić pionierów, tj. osoby które tworzyły scenę u jej podstaw, w dobie raczkującego internetu, a nawet przed erą fanowskich stron internetowych.

Nominowane do wyróżnienia mogą być osoby, które m.in. tworzyły strony o Bon Jovi, działały aktywnie na forach, tworzyły materiały (video, covery, grafiki itp), organizowały zloty fanów czy promowały zespół w social media.

Wyróżnienie ogłaszamy corocznie w styczniu i w lipcu, gdzie każdorazowo wybierane będą dwie osoby: jedna przez redakcję Always – Bon Jovi Portal, a druga przez głosowania użytkowników, laureatów konkursu „Forumowicz Roku” oraz redakcję.
W tym temacie ogłosimy pierwszą zasłużoną osobę dla popularyzacji Bon Jovi w Polsce - Wybór dokonany przez redakcję bonjovi.pl

Wybór zostanie ogłoszony w dniu dzisiejszym!
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: HOF2018 - Styczeń - Wybór Redakcji

Post autor: EVENo »

Adrian pisze:Wybór zostanie ogłoszony w dniu dzisiejszym!
Czyli dzisiaj.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: HOF2018 - Styczeń - Wybór Redakcji

Post autor: prezes1 »

Gratulacje dla zwyciężczyni! :)
Widzę, że redakcja chciała być obiektywna i 'politically correct'. ;)
Myślałem, że zaoszczędzicie głosowania autorowi tej strony, fanklubu i forum. Bo w sumie powinien być 'inducted' jako pierwszy.
Ale jak idziecie tym tropem -też dobrze. Nie zapominajcie o prekursorach typu Marcin D.
Co do pani Izy - pamiętam ten fanklub, jednak nie byłem członkiem bo należałem już do innego fanklubu. :)
Ale w latach 90tych szukać fanów BJ wokół siebie można było ze świecą i jak igły w stogu siana.
Co do samej idei Hall of Fame - ciekawa i może się udać jak spełni walor edukacyjny. Zwłaszcza kiedy będzie tu mowa o prawdziwych prekursorach i pionierach sceny.
Może też się nie udać jak się okaże że ludzi po prostu historia nie interesuje. Niektórzy mogą uznać ten pomysł za kontrowersyjny, niezrozumiały i niepotrzebny.
Ale trzymam kciuki za powodzenie projektu bo lubię tę historię! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: HOF2018 - Styczeń - Wybór Redakcji

Post autor: EVENo »

prezes1 pisze:Może też się nie udać jak się okaże że ludzi po prostu historia nie interesuje. Niektórzy mogą uznać ten pomysł za kontrowersyjny, niezrozumiały i niepotrzebny.
Ale trzymam kciuki za powodzenie projektu bo lubię tę historię! :)
Ja trzymam kciuki, że ktoś ją streści i opowie, bo nie mam pojęcia o kim mowa.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: HOF2018 - Styczeń - Wybór Redakcji

Post autor: prezes1 »

EVENo pisze:
prezes1 pisze:Może też się nie udać jak się okaże że ludzi po prostu historia nie interesuje. Niektórzy mogą uznać ten pomysł za kontrowersyjny, niezrozumiały i niepotrzebny.
Ale trzymam kciuki za powodzenie projektu bo lubię tę historię! :)
Ja trzymam kciuki, że ktoś ją streści i opowie, bo nie mam pojęcia o kim mowa.
Kurczę Eveno, historia początków sceny BJ w Polsce. Jeszcze przed internetem i gdy raczkował. O to mi chodzi.
A z innymi pytaniami to już musisz do autorów wątku/tematu/konkursu... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: HOF2018 - Styczeń - Wybór Redakcji

Post autor: EVENo »

prezes1 pisze: A z innymi pytaniami to już musisz do autorów wątku/tematu/konkursu... ;)
No ja właśnie do nich to kierowałem, ale moja wina, bo przegapiłem newsa na stronie. Tam jest wszystko wyjaśnione :) I tam też jest dzień dzisiejszy, nie wyrobie xD
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: HOF2018 - Styczeń - Wybór Redakcji

Post autor: Adrian »

prezes1 pisze:Gratulacje dla zwyciężczyni! :)
Widzę, że redakcja chciała być obiektywna i 'politically correct'. ;)
Myślałem, że zaoszczędzicie głosowania autorowi tej strony, fanklubu i forum. Bo w sumie powinien być 'inducted' jako pierwszy.
Ale jak idziecie tym tropem -też dobrze. Nie zapominajcie o prekursorach typu Marcin D.
Co do pani Izy - pamiętam ten fanklub, jednak nie byłem członkiem bo należałem już do innego fanklubu. :)
Ale w latach 90tych szukać fanów BJ wokół siebie można było ze świecą i jak igły w stogu siana.
Co do samej idei Hall of Fame - ciekawa i może się udać jak spełni walor edukacyjny. Zwłaszcza kiedy będzie tu mowa o prawdziwych prekursorach i pionierach sceny.
Może też się nie udać jak się okaże że ludzi po prostu historia nie interesuje. Niektórzy mogą uznać ten pomysł za kontrowersyjny, niezrozumiały i niepotrzebny.
Ale trzymam kciuki za powodzenie projektu bo lubię tę historię! :)
Również gratuluję ;)
Nie był to łatwy wybór, bo osób zasłużonych jest wiele. Ja osobiście jak przypomne sobie moje początki z bon jovi to pamiętam doskonale, że Internet raczkował, zdjęć BJ jak na lekarstwo, jakiegokolwiek plakatu przez rok nie mogłem dostać, albumy orginalne były drogie lub zwyczajnie niedostępne nawet na sprowadzenie. No i do tego jakbym miał jeszcze dodać te 3 lata wstecz, to czasy w których Izabela tworzyła gazetki, udostępniała informacje o zespole w listach (wtedy jeszcze ludzie maili nie mieli, telefonów komórkowych, Internetu itp) to jest to jakaś totalna prehistoria. Co innego dzisiaj wejść sobie na forum i napisać post a co innego tworzyć kiedyś coś z niczego ;) Tworzyć, kserować, utrzymywać stałe realcje.. nawet nie jestem w stanie sobie tego teraz wyobrazić. Za to należy się z mojej strony ogromny szacunek, bo czasu z komputerami i Internetem to jednak już zdecydowanie łatwiejsze czasy w mojej opinii.

Możliwe, że Artur powinien być pierwszy bo dzięki niemu tutaj jesteśmy i w mojej opinii na przestrzeni lat zrobił najwięcej na naszej scenie, ale od początku forsowałem bardziej "Chronologiczne" podejście do tematu. Artur nie odszedł na emeryturę, ciągle tworzy i wprowadza coś nowego więc nie ma co go wysyłać na emeryturę ;)
Ja na pewno o Panu Marcinie nie zapomnę. Niedawno nawet przypomniałem jak jego caverna wyglądała :) czułem się jakbyśmy wracali do czasów Jezusa ;D
HAll ma taki cel jak piszesz i jestem pewien, że się uda dzięki niej przybliżyć dawne, zapomniane już czasy. Mam nadzieję, że jest zapotrzebowanie na taką historię, bo jest to dla mnie bardzo bliska mi historia.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: HOF2018 - Styczeń - Wybór Redakcji

Post autor: prezes1 »

Adrian pisze:Możliwe, że Artur powinien być pierwszy bo dzięki niemu tutaj jesteśmy i w mojej opinii na przestrzeni lat zrobił najwięcej na naszej scenie, ale od początku forsowałem bardziej "Chronologiczne" podejście do tematu. Artur nie odszedł na emeryturę, ciągle tworzy i wprowadza coś nowego więc nie ma co go wysyłać na emeryturę ;)
Jedno drugiemu nie przeszkadza. ;) Mam nadzieję że BJ(i Rycho) po wejściu do Hall of Fame nie pójdą na emeryturę(a już dwóch powinno iść; jeden generalnie już jest od lat)... :)
Też jestem za chronologią! ;)
btw - będziecie rozdawać jakieś dyplomy, statuetki etc. lub chociaż pół litra?
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanklubowe Hall Of Fame”