2017-03-08 - Inglewood

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: 2017-03-08 - Inglewood

Post autor: prezes1 »

No ale widzieliście jakie bisy zagrał? ;)
A tak poważnie - bardzo dobrego wokalu to ja wymagam na płycie CD(studio i live) oraz na DVD. Jak jestem na koncercie to na takie sprawy nie zwracam uwagi bo inne rzeczy się liczą(no chyba że ktoś będzie pijany, zapomni tekstu etc).
Na moim najlepszym koncercie z Berlina 2000 Jon wokalnie na scenie był w świetnej kondycji. Nie wiem jak on to zrobił bo podczas naszego 'meet & greet' był przeziębiony, kichał i mówił przez nos.
Żadnego youtube'a nie było wtedy ani ekspertów analizujących każdy wers. Internet dopiero raczkował. Ale kto wie, może gdyby był to nagle by się okazało że Jon był w tragicznej kondycji wokalnej, bełkotał i śpiewał tą swoją słynną nosówką? :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 2017-03-08 - Inglewood

Post autor: Damned »

prezes1 pisze:Na moim najlepszym koncercie z Berlina 2000 Jon wokalnie na scenie był w świetnej kondycji. Nie wiem jak on to zrobił bo podczas naszego 'meet & greet' był przeziębiony, kichał i mówił przez nos.
Żadnego youtube'a nie było wtedy ani ekspertów analizujących każdy wers. Internet dopiero raczkował. Ale kto wie, może gdyby był to nagle by się okazało że Jon był w tragicznej kondycji wokalnej, bełkotał i śpiewał tą swoją słynną nosówką? :)
Na pewno znalazłby się jakiś recenzent, którego na koncercie nie było, ale lepiej wie co widziałeś i słyszałeś i czy było to warte Twoich pieniędzy czy nie... :lol:

A propos wspomnianego Berlina 2000, to relacja z tego wydarzenia autorstwa pRezesa była pierwszym opisem koncertu BJ, który przeczytałem w życiu. Nie znałem wtedy jeszcze Wembley 1995, An Evening with BJ 1992, czy chyba nawet mojej pierwszej kasety VHS - The Crush Tour 2000.
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: 2017-03-08 - Inglewood

Post autor: wranglerek »

madm pisze:Od zawsze gardziłem ludźmi, którzy próbowali narzucić co jest fajne a co jest niefajne. Jeśli ktoś chce za to płacić, oglądać i słuchać to jego sprawa, jego pieniądze i jego gust. Masochizm? A dla mnie właśnie to jest piękne, że mimo dramatu jaki się obecnie odbywa z Jonem, ludzie wciąż chcą z nim być i go słuchać. Na koncert pojadę, choćby sytuacja miała się jeszcze bardziej pogorszyć(da się? :D)...

...a Tobie proponuje cover bandy. Jest ich mnóstwo, ze świeżym wokalem. Bez grymasów Jona. Coś dla ciebie.

To jest tak jak w sporcie. Byłeś ze swoim klubem kiedy był na topie? Bądź też z nim, kiedy jest w dołku.
Wykorzystując terminologię sportową, a może raczej kibicowską, mogę dodać jako wierny fan (od jakichś 28 lat)
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE
ale to mogą zrozumieć tylko niektórzy.
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: 2017-03-08 - Inglewood

Post autor: Paulska »

wranglerek pisze: DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE
ale to mogą zrozumieć tylko niektórzy.
I tak trzymać !!
Swoją drogą, wydaje mi się, że tych co właśnie tak myślą wcale nie jest tak mało ;)
A i porażki ostatnio na szczęście BJ jakoś omijają ;)
Pozdrawiam
Paulska
ODPOWIEDZ

Wróć do „This House Is Not For Sale Tour 2017 - 2019”