czy jesli na stronie eventim niedostepne sa juz bilety..?

Tutaj zadaj pytanie!

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
takjakja
It's My Life
It's My Life
Posty: 119
Rejestracja: 17 stycznia 2013, o 20:46
Lokalizacja: Lublin

czy jesli na stronie eventim niedostepne sa juz bilety..?

Post autor: takjakja »

czy jesli na stronie eventim niedostepne sa juz bilety bede mogla je jescze dostac w empiku, ew. bedą jeszcze na tej stronie do zakupu?nie chce kupowac na allegro,ani od posrednikow..
http://www.lastfm.pl/user/lemuryy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000264659045 - zapraszajcie,piszcie czy tam co chcecie,lubie gadac o muzyce! ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jest szansa, że bilety jeszcze się pojawią. Podobnie było z Golden Circle Fast Track. Nagle się skończyły, a później znów pojawiły się w sprzedaży na eventim. Można więc poczekać kilka dni i zobaczyć co będzie. Ewentualnie przejść się do Empiku i spytać czy jeszcze coś mają. A odkupowanie biletów od kogoś nie jest wcale takie straszne, a biletów tego typu jest bardzo dużo do kupienia.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
takjakja
It's My Life
It's My Life
Posty: 119
Rejestracja: 17 stycznia 2013, o 20:46
Lokalizacja: Lublin

Post autor: takjakja »

Spotykałam sie z przypadkami,ze odkupowane bilety byly poprostu podrobkami i mam uraz,w pewnym sensie xd
http://www.lastfm.pl/user/lemuryy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000264659045 - zapraszajcie,piszcie czy tam co chcecie,lubie gadac o muzyce! ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Oczywiście, takie zakupy należy robić uważnie :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
takjakja
It's My Life
It's My Life
Posty: 119
Rejestracja: 17 stycznia 2013, o 20:46
Lokalizacja: Lublin

Post autor: takjakja »

Odpuscilam sobie tą płyte i kupilam GC w koncu.Zbankrutowałam haha
http://www.lastfm.pl/user/lemuryy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000264659045 - zapraszajcie,piszcie czy tam co chcecie,lubie gadac o muzyce! ;)
Wojtek
I Believe
I Believe
Posty: 65
Rejestracja: 8 marca 2008, o 15:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Wojtek »

Też stanąłem przed tym problemem, więc podłączam się pod temat, zwlekałem zbyt długo i biletów na płytę nie ma, mam nadzieję, że jutro dostanę w empiku a jak nie to pozostaje odkupić od kogoś. Można prosić jakieś wskazówki na co patrzeć, o co prosić sprzedających by nie nadziać się na podróbkę?
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

wydaje mi się, że skoro są (obecnie niedostępne) to będą dostępne z tydzień przed koncertem, albo przed samym koncertem.
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

Weszłam na stronę eventimu i wszystkie bilety oprócz płyty są teraz dostępne :)
10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
Awatar użytkownika
takjakja
It's My Life
It's My Life
Posty: 119
Rejestracja: 17 stycznia 2013, o 20:46
Lokalizacja: Lublin

Post autor: takjakja »

Wojtek pisze:Też stanąłem przed tym problemem, więc podłączam się pod temat, zwlekałem zbyt długo i biletów na płytę nie ma, mam nadzieję, że jutro dostanę w empiku a jak nie to pozostaje odkupić od kogoś. Można prosić jakieś wskazówki na co patrzeć, o co prosić sprzedających by nie nadziać się na podróbkę?
W empiku juz nie kupisz na plyte.
Jesli bedziesz odkupowal od kogos to, najlepiej od kogos kto ma paragon np. z empiku.
http://www.lastfm.pl/user/lemuryy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000264659045 - zapraszajcie,piszcie czy tam co chcecie,lubie gadac o muzyce! ;)
MoniaD
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 27 listopada 2010, o 20:46
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Post autor: MoniaD »

Wojtek pisze:Też stanąłem przed tym problemem, więc podłączam się pod temat, zwlekałem zbyt długo i biletów na płytę nie ma, mam nadzieję, że jutro dostanę w empiku a jak nie to pozostaje odkupić od kogoś. Można prosić jakieś wskazówki na co patrzeć, o co prosić sprzedających by nie nadziać się na podróbkę?
Ja mam do odsprzedania dwie wejściówki w tej kategorii.
Wygrałam je w konkursie Prestige, a bilety dla siebie kupiłam już wcześniej przez Backstage, więc mam w nadmiarze ;)
Zachowałam oryginalną kopertę z logo Prestige zaadresowaną na moje nazwisko, mogę też pokazać e-mail od ich rzecznika prasowego z informacją o wygranej. Mieszkam tak jak Ty w Warszawie, więc możesz przyjść i sprawdzić czy wszystko jest ok.
Cena "do negocjacji"... :))
10.06.2011 - Drezno
22.07.2011 - Wiedeń
19.06.2013 - Gdańsk, POLSKA !!
05.07.2013 - Londyn
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

MoniaD pisze: Ja mam do odsprzedania dwie wejściówki w tej kategorii.
Wygrałam je w konkursie Prestige, a bilety dla siebie kupiłam już wcześniej przez Backstage, więc mam w nadmiarze
Zachowałam oryginalną kopertę z logo Prestige zaadresowaną na moje nazwisko, mogę też pokazać e-mail od ich rzecznika prasowego z informacją o wygranej. Mieszkam tak jak Ty w Warszawie, więc możesz przyjść i sprawdzić czy wszystko jest ok.
Cena "do negocjacji"...
Po cholerę więc brała Pani udział w konkursie, mając wcześniej zakupione bilety przez backstage i odbierając tym samym możliwość wygrania osobom, które nie mogą sobie pozwolić na taką przyjemność?! Nie rozumiem postępowania takich osób. Honorowo powinna Pani oddać wejściówki za darmo, a nie je sprzedawać. :whoeva:
MoniaD
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 27 listopada 2010, o 20:46
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Post autor: MoniaD »

bartekbb23 pisze:
MoniaD pisze: Ja mam do odsprzedania dwie wejściówki w tej kategorii.
Wygrałam je w konkursie Prestige, a bilety dla siebie kupiłam już wcześniej przez Backstage, więc mam w nadmiarze
Zachowałam oryginalną kopertę z logo Prestige zaadresowaną na moje nazwisko, mogę też pokazać e-mail od ich rzecznika prasowego z informacją o wygranej. Mieszkam tak jak Ty w Warszawie, więc możesz przyjść i sprawdzić czy wszystko jest ok.
Cena "do negocjacji"...
Po cholerę więc brała Pani udział w konkursie, mając wcześniej zakupione bilety przez backstage i odbierając tym samym możliwość wygrania osobom, które nie mogą sobie pozwolić na taką przyjemność?! Nie rozumiem postępowania takich osób. Honorowo powinna Pani oddać wejściówki za darmo, a nie je sprzedawać. :whoeva:
Może jednak warto powstrzymać się przed ocenianiem innych, szczególnie jak nie ma się wiedzy na dany temat?...

Tak się składa, że konkurs był prowadzony dużo wcześniej niż ogłoszono, że będzie u nas koncert Bon Jovi. Chodziło o to żeby napisać do Prestige jakich wykonawców chcielibyśmy zobaczyć w naszym kraju (o czym pewnie większość osób na tym forum bardzo dobrze wie).
Nie pisałam tam po to żeby wygrać, tylko po to żeby zasygnalizować, że (jak wielu innych fanów) chciałabym żeby ktoś wreszcie sprowadził Bon Jovi do naszego kraju.
Informacja o nagrodzie w postaci biletów była dla mnie niespodzianką, którą otrzymałam już po zakupie biletów przez backstage. Miło mi, że najwyraźniej ktoś docenił to, że chciało mi się trochę postarać i napisać coś pozytywnego. (Mogłabym przecież tą samą energię poświęcić na przykład na opluwanie kogoś na tym forum, tak jak to niektórzy najwyraźniej mają w zwyczaju...)

A co do oddania biletów za darmo? Są one moją w pełni zasłużoną nagrodą, więc mam prawo zrobić z nimi co zechcę.
A jak komuś żal, to może trzeba było też się postarać i coś wygrać, a nie teraz „strzykać jadem”? Myślę, że tak byłoby bardziej honorowo… :P
10.06.2011 - Drezno
22.07.2011 - Wiedeń
19.06.2013 - Gdańsk, POLSKA !!
05.07.2013 - Londyn
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

MoniaD pisze:Może jednak warto powstrzymać się przed ocenianiem innych, szczególnie jak nie ma się wiedzy na dany temat?...

Tak się składa, że konkurs był prowadzony dużo wcześniej niż ogłoszono, że będzie u nas koncert Bon Jovi. Chodziło o to żeby napisać do Prestige jakich wykonawców chcielibyśmy zobaczyć w naszym kraju (o czym pewnie większość osób na tym forum bardzo dobrze wie).
Nie pisałam tam po to żeby wygrać, tylko po to żeby zasygnalizować, że (jak wielu innych fanów) chciałabym żeby ktoś wreszcie sprowadził Bon Jovi do naszego kraju.
Informacja o nagrodzie w postaci biletów była dla mnie niespodzianką, którą otrzymałam już po zakupie biletów przez backstage. Miło mi, że najwyraźniej ktoś docenił to, że chciało mi się trochę postarać i napisać coś pozytywnego. (Mogłabym przecież tą samą energię poświęcić na przykład na opluwanie kogoś na tym forum, tak jak to niektórzy najwyraźniej mają w zwyczaju...)

A co do oddania biletów za darmo? Są one moją w pełni zasłużoną nagrodą, więc mam prawo zrobić z nimi co zechcę.
A jak komuś żal, to może trzeba było też się postarać i coś wygrać, a nie teraz „strzykać jadem”? Myślę, że tak byłoby bardziej honorowo…
Aha, każde negatywne wyrażenie, zdania, w sposób dość kulturalny to 'plucie jadem' :lol: Czego to ja się tu nie dowiaduje.
MoniaD
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 27 listopada 2010, o 20:46
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Post autor: MoniaD »

Widzę, że bardzo dużo "dotarło" z tego co własnie napisałam.
Wystarczyłoby zwykłe "przepraszam"...

Nie ma sprawy!! ;)
10.06.2011 - Drezno
22.07.2011 - Wiedeń
19.06.2013 - Gdańsk, POLSKA !!
05.07.2013 - Londyn
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

MoniaD pisze:Widzę, że bardzo dużo "dotarło" z tego co własnie napisałam.
Wystarczyłoby zwykłe "przepraszam"...

Nie ma sprawy!!
Za co mam przepraszać? Dalej mam swoje zdanie, że skoro ma Pani bilety i to dość drogie z tego co mi się zdaje, to mogła sobie Pani na nie pozwolić. Te wygrane zaś można komuś oddać, a nie być psem ogrodnika, albo chcieć je sprzedać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i Odpowiedzi”