czy jesli na stronie eventim niedostepne sa juz bilety..?

Tutaj zadaj pytanie!

Moderator: Mod's Team

MoniaD
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 27 listopada 2010, o 20:46
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Post autor: MoniaD »

bartekbb23 pisze:
MoniaD pisze:Widzę, że bardzo dużo "dotarło" z tego co własnie napisałam.
Wystarczyłoby zwykłe "przepraszam"...

Nie ma sprawy!!
Za co mam przepraszać? Dalej mam swoje zdanie, że skoro ma Pani bilety i to dość drogie z tego co mi się zdaje, to mogła sobie Pani na nie pozwolić. Te wygrane zaś można komuś oddać, a nie być psem ogrodnika, albo chcieć je sprzedać.
Może za to, że właśnie zostałam pomówiona o niehonorowe odbieranie innym szansy na wygraną w konkursie, w którym PODOBNO wzięłam udział mając bilety w kieszeni?

Poza tym sądzę, że zasobność mojego portfela jest wyłącznie moją sprawą i ocenianie tego na co mogę sobie pozwolić, a na co nie, jest tu co najmniej nie na miejscu. To czy na bilety kupione przez backstage wydałam tylko swoje „kieszonkowe”, czy może wręcz przeciwnie - zbierałam na nie cierpliwie złotówkę do złotówki od zakończenia poprzedniej trasy koncertowej zespołu, powinno interesować wyłącznie mnie i moją rodzinę.

A tak przy okazji, to nie przypominam sobie żebym gdzieś tu napisała, że jak nikt tych biletów nie kupi to je włożę do szuflady, więc z tym przysłowiem o psie ogrodnika też bym się aż tak bardzo nie rozpędzała… :P

Nie zamierzam już dłużej ciągnąć tej „miłej pogawędki”.
Życzę miłego dnia!!
10.06.2011 - Drezno
22.07.2011 - Wiedeń
19.06.2013 - Gdańsk, POLSKA !!
05.07.2013 - Londyn
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

MoniaD pisze:Może za to, że właśnie zostałam pomówiona o niehonorowe odbieranie innym szansy na wygraną w konkursie, w którym PODOBNO wzięłam udział mając bilety w kieszeni?

Poza tym sądzę, że zasobność mojego portfela jest wyłącznie moją sprawą i ocenianie tego na co mogę sobie pozwolić, a na co nie, jest tu co najmniej nie na miejscu. To czy na bilety kupione przez backstage wydałam tylko swoje „kieszonkowe”, czy może wręcz przeciwnie - zbierałam na nie cierpliwie złotówkę do złotówki od zakończenia poprzedniej trasy koncertowej zespołu, powinno interesować wyłącznie mnie i moją rodzinę.

A tak przy okazji, to nie przypominam sobie żebym gdzieś tu napisała, że jak nikt tych biletów nie kupi to je włożę do szuflady, więc z tym przysłowiem o psie ogrodnika też bym się aż tak bardzo nie rozpędzała…

Nie zamierzam już dłużej ciągnąć tej „miłej pogawędki”.
Życzę miłego dnia!!
Jeżeli wszystko jest Pani sprawą, to po co mi się tutaj tłumaczyć? Tłumaczą się tylko winni. Takie są fakty. Jeżeli zbierała Pani od końca tamtej trasy, to poniekąd miała Pani bilety już w kieszeni, prawda? Więc po co było brać udział w konkursie. Gmatwa się Pani w zeznaniach.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Myślę, że z pewnością znajdą się chętni na te bilety :) Może na alebilet.pl?
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
MoniaD
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 27 listopada 2010, o 20:46
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Post autor: MoniaD »

Dzięki Agatko za podpowiedź :))
Napisałam tutaj, bo rzuciło mi się w oko, że Wojtek poszukuje własnie takich biletów jak ja mam, więc pomyślałam, że to mogłoby być dobrym rozwiązaniem i dla niego i dla mnie ;-)
10.06.2011 - Drezno
22.07.2011 - Wiedeń
19.06.2013 - Gdańsk, POLSKA !!
05.07.2013 - Londyn
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i Odpowiedzi”