Sesja i koncert

Tutaj zadaj pytanie!

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Kamiila pisze: pozostaje mi tylko załatwić zwolnienie lekarskie, ale chociażbym miała nie zdać roku, to pojadę na ten koncert ;P
:brawo: :brawo: Podzielam zdanie! :cfaniak:
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Kasaid
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:45
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Kasaid »

Udało się :). Można przełożyć egzamin całego roku dla dwóch studentek... Może lepiej, żeby doktor nie dowiedział się dokąd to mamy "taki ważny wyjazd", a także koledzy, którym wcześniejszy termin się nie podoba, ale...


Zobaczę Bon Jovi i nawet zostanie mi tydzień na porządną powtórkę tekstów piosenek, zamiast jakichś tam momentów biegunowych.
:jupi:
Bama
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:50
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bama »

Ha ha :D
Od razu zaznaczmy, że nasz doktor to kochany człowiek jest. W końcu czy to może być przypadek, że właściwie dzień po naszej rozmowie z nim i wyjaśnieniu, że nie możemy być 19-ego, starosta roku przeprowadza sondę na fejsbuku, który termin wolimy?

Nie, to nie może być przypadek. Dziś kocham ludzi. :D
rtcr
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 215
Rejestracja: 15 maja 2011, o 19:54
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: rtcr »

A u mnie doktor powiedział, że regulamin uczelni dopuszcza sytuację żeby jeden student pisał egzamin w innym terminie umówionym z prowadzącym. Powiedziałem po prostu, że mam wyjazd i nie będzie mnie 19 i 20.
How does money lead to greed
When there's still hungry mouths to feed
Kamiila
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 10:33
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kamiila »

czy tylko na mojej uczelni jest tak, że trzeba przedstawić zaświadczenie lekarskie, że nie można się stawić na egzaminie, a raz zatwierdzony termin jest nie do ruszenia? ;/
KondZik

Post autor: KondZik »

U mnie nie ma takich fajnych przepisów ale... mam 18 coś i 20 ale nie 19 :P Więc czekam na Ryszarda, a jeśli się nie pojawi to pomyśle co zrobić...
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

zawsze można wziąć notatki do pociągu i przestudiować te parę godzin. A potem zrobić z tego confetti na Crasha ;)
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Kamiila pisze:czy tylko na mojej uczelni jest tak, że trzeba przedstawić zaświadczenie lekarskie, że nie można się stawić na egzaminie, a raz zatwierdzony termin jest nie do ruszenia? ;/
czyżby UAM? :D:D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Kamiila
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 10:33
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kamiila »

monjovi pisze:
Kamiila pisze:czy tylko na mojej uczelni jest tak, że trzeba przedstawić zaświadczenie lekarskie, że nie można się stawić na egzaminie, a raz zatwierdzony termin jest nie do ruszenia? ;/
czyżby UAM? :D:D
ależ oczywiście, że tak ;)
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Kamiila pisze:ależ oczywiście, że tak
W takim razie nie jesteś sama :P dopóki nie udowodnisz, że jesteś konająca i nie mozesz się stawić na egzamin wstawiają 2 :D a poza tym terminy musza być dla nich wygodne a nie tam dla jakiś studentów :D mi się jakoś udało, ostatni egzamin 17 czerwca, czasami robią kilka terminów, a czasami 1 i nie ma zmiłuj :P
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Kamiila
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 10:33
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kamiila »

monjovi pisze:
W takim razie nie jesteś sama :P dopóki nie udowodnisz, że jesteś konająca i nie mozesz się stawić na egzamin wstawiają 2 :D a poza tym terminy musza być dla nich wygodne a nie tam dla jakiś studentów :D mi się jakoś udało, ostatni egzamin 17 czerwca, czasami robią kilka terminów, a czasami 1 i nie ma zmiłuj :P
ja 18 będę po tych najmniej ważnych egzaminach, ale te najważniejsze dla mojego kierunku właśnie od 19 się zaczynają, ale co tam... koncert najważniejszy, a będziemy się martwić później :P
KondZik pisze:U mnie nie ma takich fajnych przepisów ale... mam 18 coś i 20 ale nie 19 :P Więc czekam na Ryszarda, a jeśli się nie pojawi to pomyśle co zrobić...
Zazdroszczę uczelni/wydziału :)
Tomker pisze:zawsze można wziąć notatki do pociągu i przestudiować te parę godzin. A potem zrobić z tego confetti na Crasha


Żadnej nauki po drodze, tylko integracja :P Chyba, że nauka ma służyć wyższym celom takim jak confetti :)
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Można się dogadać z prowadzącymi i zdać w terminie innej grupy, ewentualnie studentami zaocznymi - u mnie przeszło w ten sposób na dwóch przedmiotach (bałam się, że będzie dużo gorzej). Co prawda skutkuje to egzaminami dzień po dniu lub nawet tego samego dnia ale czym to jest wobec możliwości spokojnego wyjazdu na koncert bez widma zawalonej sesji?
fin
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 13 czerwca 2013, o 18:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fin »

Mało brakowało, a właśnie przez sesję nie mogłabym jechać na koncert. 20.06 o 8 rano jest zaliczenie ze statystyki, ale udało mi się mieć na tyle dobre oceny z kolokwiów, że mnie babeczka zwolniła z egzaminu. Uff! Niektórzy z mojego roku mają też 19.06 ustny egzamin (na który ja wcisnęłam się tydzień temu) i jednocześnie tego samego dnia jest poprawka z makroekonomii (której też nie muszę pisać) - no po prostu wszystko poszło po mojej myśli i mogę ze spokojną głową jechać do Gdańska :jupi:
Kass
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 24 grudnia 2012, o 12:15
Lokalizacja: Tarnów/Kraków

Post autor: Kass »

Cóż, u mnie na szczęście sesja zaczyna się w przyszłym tygodniu, ale i tak tracę jedną zerówkę, o którą, muszę przyznać, walczyłam od początku semestru xd Trudno, koncert ważniejszy :)
Uwierzycie, że ludzie mi mówią "Nie jedź, idź na egzamin" ? :D
In a world that gives you nothing we need something to believe in
KondZik

Post autor: KondZik »

Wracam dziś z egzaminu w gangu i tak sobie myśle...
Dziś poważnie w garniturze z teczką, a jutro w podartych jeansach pod sceną :D :jupi:

A potem w piątek kolejne starcie z egzaminami :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i Odpowiedzi”