Nocleg

Tutaj zadaj pytanie!

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Mall
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 39
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mall »

Podpinam się do pytania :) . Noclegi mam na Obrońców Wybrzeża a to tylko ulicę dalej.
Wracać większą grupą będzie raźniej i ciekawiej :D
bosman26
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 8 lutego 2013, o 14:42
Lokalizacja: garwolin

Post autor: bosman26 »

To ja też się dołączę. My z żona mamy nocleg przy Brzeźnieńskiej, w pensjonacie. Jakby był ktoś w okolicy to chętnie połączymy siły :), będzie raźniej. Pisać na prv.
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

miałem nadzieję, że odpisze Wam ktoś odnośnie tych ulic, kto mieszka w okolicy. Ja mogę powiedzieć tyle, że żadne legendy do mnie nie dotarły, jeśli już to Krzywoustego gorzej mi się kojarzy, choć nie wiem, czy są to skojarzenia racjonalnie uzasadnione
Why so serious?
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Witam, szczerze mówiąc nie zaglądałam tu wcześniej bo myslałam że na planowanie noclegu jeszcze czas :P i właśnie ten czas nadszedł, stąd moje pytanie, czy ktoś jeszcze szuka jakichs tymczasowych współlokatorów? :) Ja planuję byc z siostrą w Gdańsku kilka dni (podejrzewam 4-5), a wiadomo ze im wiecej osób tym taniej. Nie szukamy standardów z górnej półki, jedynie w miarę cywilizowanych warunków :cfaniak:
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Czy jest ktoś w stanie wypisać w miarę wszystkie (lub większość) hoteli/hosteli i innych noclegów, które znajdują się w pobliżu stadionu? Powiedzmy w promieniu 5 km? Pytanie kieruję do mieszkańców Gdańska, których na forum jest co najmniej kilku. To by bardzo pomogło wszystkim w wyborze czegoś sensownego, a mi pomogłoby z pewnością :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Agata BJ pisze:To by bardzo pomogło wszystkim w wyborze czegoś sensownego, a mi pomogłoby z pewnością :)
Cholera pomógłbym, ale jak mam pomóc Tobie przy okazji, to no nie mogę, Tobie nie pomogę :D
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

bartekbb23 pisze:
Agata BJ pisze:To by bardzo pomogło wszystkim w wyborze czegoś sensownego, a mi pomogłoby z pewnością :)
Cholera pomógłbym, ale jak mam pomóc Tobie przy okazji, to no nie mogę, Tobie nie pomogę :D
Nawet na to nie liczyłam :D Pisząc o mieszkańcach Gdańska miałam na myśli wszystkich oprócz Ciebie, także bez obaw - nie musisz się wysilać :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Agata BJ pisze: Nawet na to nie liczyłam :D Pisząc o mieszkańcach Gdańska miałam na myśli wszystkich oprócz Ciebie, także bez obaw - nie musisz się wysilać :P
Nie no żartuję. Jak już mówiłem wcześniej akademiki.

UG- najlepiej DS 11, DS2

http://www.akademikigdansk.pl/lokalizacja

No i wszystkie akademiki PG

http://akademiki.pg.gda.pl/promocja/akademik/


Studentów już będzie mało w tym okresie,a sam okres to jeszcze nie sezon turystyczny, więc ceny może będą studenckie a nie turystyczne.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

bartekbb23 pisze:
Agata BJ pisze: Nawet na to nie liczyłam :D Pisząc o mieszkańcach Gdańska miałam na myśli wszystkich oprócz Ciebie, także bez obaw - nie musisz się wysilać :P
Nie no żartuję. Jak już mówiłem wcześniej akademiki.

UG- najlepiej DS 11, DS2

http://www.akademikigdansk.pl/lokalizacja

No i wszystkie akademiki PG

http://akademiki.pg.gda.pl/promocja/akademik/


Studentów już będzie mało w tym okresie,a sam okres to jeszcze nie sezon turystyczny, więc ceny może będą studenckie a nie turystyczne.
Dzięki, akademiki to całkiem niezła opcja. Chociaż ja bym chciała też wiedzieć jakie są inne możliwości (hotele i hostele). Jestem skłonna wydać nieco więcej na nocleg, jeśli będzie potrzeba (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku ;) ).
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Dzięki, akademiki to całkiem niezła opcja. Chociaż ja bym chciała też wiedzieć jakie są inne możliwości (hotele i hostele). Jestem skłonna wydać nieco więcej na nocleg, jeśli będzie potrzeba (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku ;) ).
_________________
Ale burżuazja.. akademikami gardzi szlachta :D
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

bartekbb23 pisze:
Dzięki, akademiki to całkiem niezła opcja. Chociaż ja bym chciała też wiedzieć jakie są inne możliwości (hotele i hostele). Jestem skłonna wydać nieco więcej na nocleg, jeśli będzie potrzeba (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku ;) ).
_________________
Ale burżuazja.. akademikami gardzi szlachta :D
Napisałam, że akademiki to niezła opcja, więc dalekie to raczej od pogardy :D Wciąż czekam aż ktoś mi podpowie jednak coś więcej.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

Studentów już będzie mało w tym okresie,a sam okres to jeszcze nie sezon turystyczny, więc ceny może będą studenckie a nie turystyczne.
po raz drugi powtarzam, że 19 czerwca zaczyna się sesja na PG, więc nie wiem czemu studentów ma być mało.
Na wypisanie hoteli w danej odległości nie będzie śmiałka, bowiem około 5 km od stadionu jest stare miasto i hoteli wiele (przy samym stadionie znajduje się hotel Arena), a koniec końców mieszkańcy Gdańska o tutejszych hotelach wiedzą pewnie mniej niż reszta Polski. Myślę, że na niemieckich forach będzie dużo informacji ;]
Why so serious?
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Yossarian pisze: po raz drugi powtarzam, że 19 czerwca zaczyna się sesja na PG, więc nie wiem czemu studentów ma być mało.
Sesja ojeny :) Podczas sesji wiele osób po prostu wpada na konkretny egzamin i spada do domu zaraz. W każdym bądź razie w akademikach na pewno będzie puściej niż w trakcie roku.
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

puściej jak puściej, ale spokojniej na pewno ;]
Why so serious?
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Yossarian pisze:puściej jak puściej, ale spokojniej na pewno ;]
Mieszkałem na Wrzeszczu w akademiku UG i po powrocie z Monachium 2 lata temu, w akademiku było już pusto, z tego co widziałem w akademiku PG, który był obok i tych na Wyspiańskiego serio było też już znacznie mniej osób niż podczas roku. A ze spokojem....... bywa różnie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i Odpowiedzi”