Nocleg

Tutaj zadaj pytanie!

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
rureres
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 1 marca 2013, o 17:22
Lokalizacja: Inowrocław

Nocleg

Post autor: rureres »

Witam.

Chciałbym zatrzymać się w Gdańsku po koncercie na 2-3 dni.Szukam hotelu zlokalizowanego
w okolicach stadionu.Może ktoś podrzuci mi jakieś linki lub adresy,kupiłem dwa bilety do GC i chcę zrobić żonie niespodziankę w postaci koncertu i spędzenia kilku dni nad morzem.
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

dzielnica w której stoi stadion nie cieszy się najlepszą opinią, lecz nie można też tragizować. Wątpię, byś znalazł hotel bliżej niż ten:
http://www.hotelarenagdansk.pl/
Nie wiem co o nim sądzić, bo w żadnym hotelu w Gdańsku nigdy nie spałem, jedyną pewność jaką mam, to to, że elewacja jest wspaniałym przykładem kiczu ;]. Jeżeli zależy Ci na estetycznych doznaniach, zatrzymaj się gdzieś w Oliwie, a na Arenę spokojnie dojedziesz komunikacją.
Why so serious?
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Ja mam nocleg na ul. Słowackiego.
Tu jest mapka i Słowackiego to jest kolor fioletowy. Powyżej w stronę Portu Gdańskiego jest stadion (takie małe kółeczko). Nie wiem jaka to jest odległość w kilometrach. Ale od czego są wszelkie środki komunikacji. Może ktoś wie czy to jest bardzo daleko do stadionu?

Obrazek
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

daleko to pojęcie względne, a Słowackiego to dość długa ulica. Według mnie najważniejsze jest to, by nocleg był w Gdańsku, a nie pod nim, ewentualnie w Sopocie lub Gdyni.
Why so serious?
rureres
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 1 marca 2013, o 17:22
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: rureres »

Dzięki za podpowiedź,mam nadzieję że w tym terminie będzie coś wolnego.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
solb
I Believe
I Believe
Posty: 67
Rejestracja: 18 maja 2009, o 19:46
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: solb »

Bilet mam, koszulkę również, czas więc rozejrzeć się za noclegiem. Szukam na HRS, ale na razie niewiele z tego wynika. Szukam kompromisu pomiędzy: cena/odległość od stadionu-komunikacja miejska.

Zakładam, że koncert skończy późnym wieczorem. Pytanie do miejscowych: jak wygląda komunikacja nocna/transport od stadionu do innych dzielnic miasta?

Czy już macie zarezerwowane hotele, inne miejsca noclegowe?
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

A może decydujemy się na jakiś pensjonat/domek? Zawsze to taniej niż hotel, a i raźniej, bo będziemy razem...
Awatar użytkownika
solb
I Believe
I Believe
Posty: 67
Rejestracja: 18 maja 2009, o 19:46
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: solb »

Dla mnie ważne jest, abym mógł bezpiecznie zostawić auto na parkingu pod pensjonatem/hotelem.
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

solb, Wszystko zależy od dzielnicy. Po Lopez podstawiali darmowe SKMki, więc do dworca głównego spokojnie się dojedzie, potem autobus nocny, chyba że będą dopiero okolice 23. A bezpieczeństwo samochodu zależy głównie od jego wartości ;]
Why so serious?
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Czy w Gdańsku jest hotel Ibis?
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
rureres
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 1 marca 2013, o 17:22
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: rureres »

solb pisze:Bilet mam, koszulkę również, czas więc rozejrzeć się za noclegiem. Szukam na HRS, ale na razie niewiele z tego wynika. Szukam kompromisu pomiędzy: cena/odległość od stadionu-komunikacja miejska.

Zakładam, że koncert skończy późnym wieczorem. Pytanie do miejscowych: jak wygląda komunikacja nocna/transport od stadionu do innych dzielnic miasta?

Czy już macie zarezerwowane hotele, inne miejsca noclegowe?
Ja zarezerwowałem przez HRS hotel Abak,może i niski standard,ale cena przystępna i parking też jest.Do stadionu jakieś 6-7 km w najgorszym wypadku pojadę taryfą.Bliżej stadionu ceny noclegów raczej nie do przyjęcia jak dla mnie a przecież chodzi tylko o nocleg.
Awatar użytkownika
solb
I Believe
I Believe
Posty: 67
Rejestracja: 18 maja 2009, o 19:46
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: solb »

rureres, dzięki za ten namiar, standard jest jak najbardziej OK, blisko do tramwaju 10.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Jak komuś nie zależy na standardzie, podzwońcie po akademikach. Chociaż w tych lepszych jest całkiem dobry, ale to i cena wtedy wyższa. Studenci będą już w rozjazdach więc sporo wolnych miejsc powinno się znaleźć.
alicjasz
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 19 sierpnia 2012, o 21:47
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: alicjasz »

ja zarezerwowałam sobie tu http://www.ssm.gda.pl/ . Pani powiedziała,że jest parking a i cena też przyzwoita płacę 38 zł za dobę w tym śniadanie. Schronisko na ul. Grunwaldziej i dojazd do areny jest prosty :)
Awatar użytkownika
solb
I Believe
I Believe
Posty: 67
Rejestracja: 18 maja 2009, o 19:46
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: solb »

Po dokładniejszym przypatrzeniu się najprostszym rozwiązaniem wydaje się znalezienie hotelu blisko linii SKM. Najbliższy stadionowi przystanek to: politechnika??? Patrząc na mapę ok.1,5 km w linii prostej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i Odpowiedzi”