Nocleg

Tutaj zadaj pytanie!

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Mall
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 39
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mall »

Jeżeli kogoś nie przeraża cena 40-45 zł to proponuje rozejrzeć się za kawalerkami lub mieszkaniami do wynajęcia na okresy wakacyjne. Sporo tego można znaleźć praktycznie w całym Gdańsku. Dużo ofert znalazłam tu http://nocuj.com.pl/szukaj_wyniki.php?m ... osc=gdansk
A jedno z tych mieszkań w ubiegłym tygodniu było jeszcze wolne http://mieszkanienaspanie.pl/
Hiena
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:00
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Hiena »

Super że ten temat poruszony został! Też jestem na etapie szukania noclegu i dotychczasowe rady okazały sie wielce pomocne. Aczkolwiek jeszcze się zastanawiam ;)
Może znajdzie się ktoś do dwójki? (taniej będzie)
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Też szukam kogoś, z kim będę mogła przenocować, bo sama to tak średnio...
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

bartekbb23, chyba studenci uniwerku będą w rozjazdach, bo 19 czerwca to pierwszy dzień sesji na PG
Why so serious?
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sophia »

Ja też jestem za tym, żeby się jakoś wspólnie zorganizować, bo będę sama w Gdańsku i tak średnio mi się potem widzi szlajanie się gdzieś samotnie po mieście. Może ci którzy chcieliby się w jakąś większą grupę noclegową zorganizować by się ujawnili i może udałoby się coś sensownego uradzić? Tak jak mówię, mi bardzo na tym zależy, bo nie chciałabym zostać sama w Gdańsku...
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Sophia, jestem za, dlatego, że też sama jadę... Jest nas chyba więcej, nie mamy planów narazie, więc możemy jakoś razem się zorganizować. :jupi:
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sophia »

Milla pisze:Sophia, jestem za, dlatego, że też sama jadę... Jest nas chyba więcej, nie mamy planów narazie, więc możemy jakoś razem się zorganizować. :jupi:
Super by było!! :) Wiadomo że dla koncertu jak najbardziej trzeba pojechać nawet i samemu, ale zdecydowanie fajniej by było się jakoś zorganizować, żeby wyprawa była jeszcze fajniejsza :)

Ja spróbuję przez weekend poszukać jakichś sensownych opcji, chociaż Gdańska zupełnie nie znam, więc będzie trudno. No ale zobaczymy i w razie czego spytamy o radę tubylców :D

No i jeszcze pytanie czy chcemy raczej blisko stadionu czy raczej blisko centrum/plaży itp? W końcu zawsze można taryfę wziąć po koncercie jak będzie jakaś niewygodna komunikacja. Od tego jednego razu chyba się nie zbankrutuje, zwłaszcza jakby nas było więcej. Ale to jest kwestia do przedyskutowania :)
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Sophia, jesteś z Poznania, więc nawet będziemy tym samym pociągiem jechać... ;)
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sophia »

Milla pisze:Sophia, jesteś z Poznania, więc nawet będziemy tym samym pociągiem jechać... ;)
Niewykluczone :) Więc tym bardziej trzeba wykombinować coś z noclegiem i już w pociągu imprezę zacząć :D
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Musim ustalić lokalizację, liczbę dni, które zamierzamy spędzić w Gdańsku i formę noclegu.. Czy hotel, pensjonal, motel, domek, czy coś innego.
Hiena
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:00
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Hiena »

Jak by co to podpinam się ;)
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

To jest nas trzy :cfaniak: :cfaniak: :cfaniak:
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Jeśli mogę coś doradzić to oczywiście w załatwianiu noclegu kierowałbym się bliskością do PGE Areny, z tym że wiadomo im bliżej obiektu, tym cena idzie w górę. Taniej oczywiście wychodzi jak się załatwia grupowo. Mogę napisać na swoim przykładzie. Załatwiałem zakwaterowanie dla jednej osoby i w takim wariancie naprawdę trudno coś w sensownej cenie, w interesującym wszystkich Nas terminie znaleźć (sprawy noclegowe załatwiałem w drugiej połowie lutego). Jeśli wybieracie się grupą, to takiego problemu być nie powinno, choć zależy w jakim przedziale cenowym chcecie się zamknąć, czy preferujecie hotel, hostel, czy akademiki itp.

Jeśli o mnie chodzi to będę w Gdańsku już 18 czerwca z racji chęci chociaż pobieżnego zwiedzenia tego miasta. Z tego co do tej pory wyczytałem Gdańsk jest w miarę dobrze skomunikowany: transport publiczny, do tego SKM także z szybkim przemieszczaniem się nie powinno być problemu. Nawet jeśli załatwicie nocleg gdzieś dalej od stadionu.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Hiena
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:00
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Hiena »

Właśnie też szukałam jedynki ale ceny trochę mnie przygięły. Ja planuję spędzić tydzień i chciałabym przyjechać w sobotę 15.06. Chciała bym,ale nie upieram się przy tym terminie, mogę być później jak by to wymagało dostosowania się do Was . Skoro tarabanię się z drugiego końca Polski to pasowało by posiedzieć chwilkę chociaż.Tym bardziej że sam dojazd zajmie mi praktycznie cały dzień (lub noc).
Becia
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 13 grudnia 2012, o 22:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Becia »

Witam.
Mam pytanie do osób z Gdańska.
Zamówiłam nocleg w okolicach Chłopska / Kołobrzeska.
Czy to jest w miarę bezpieczna okolica?? Można tam spokojnie spędzić urlop?
Nie mówiąc już o powrocie z koncertu :)

Będę wdzięczna za info :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i Odpowiedzi”