Regulamin

Tutaj zadaj pytanie!

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Rokitka pisze:znajoma była na koncercie w Gdańsku i nie wpuścili jej ze smartfonem bo to profesjonalny sprzęt i kazali dać do depozytu i płacić 40 zł po koncercie
Ze smartfonem? Czyli co, telefony komórkowe też mamy zostawiać? No ktoś chyba oszalał :<
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
Collie
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 510
Rejestracja: 13 lutego 2013, o 12:35
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Collie »

W końcu smartfon to nie tylko telefon, ale też palmtop :P Ale bez przesady, mam nadzieję, że nie będę się aż tak czepiać, przypuszczalnie ktoś może się zgubić na stadionie, odłączyć od swojej grupy.
In a world that gives you nothing, we need something to believe in
https://www.instagram.com/qeeriefire/
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

najgorsze jest to że wiekszośc smart. to super aparaty i kamery w jednym ...kurde tylko u nas może byc taki cyrk;/
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Smartfon smartfonowi nierówny ;) Mój model jest sprzedawany jako smartfon, ale gdzie mu tam z aparatem o szałowej rozdzielczości 2MP do takich po 8 czy 12... a zresztą, niechby nawet i 20 miał, no ale hola. Zabieranie komuś telefonu to już zdecydowanie chyba przekroczenie pewnych granic, to po pierwsze (moja Macierz na te rewelacje zastanawia się, czy widzów w ogóle będą wpuszczać, skoro z tą wysokością sceny te komórkowe aparaciki mogą co najwyżej naskoczyć i piany utoczyć, a tu takie halo się zapowiada), a po drugie - jakoś np zespół na własnym Twitterze nawołuje do wrzucania fotek z koncertów, to jakoś mu chyba nie przeszkadza, że ludzie takie sprzęty wnoszą. Tylko polscy organizatorzy bardziej papiescy niż sam papież... :|
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Skoro nie można wnosić własnych napojów, to mam pewność, że w upał (który zapowiadają) ktoś zorganizuje mi na stadionie półlitrowa butelkę wody, żeby szanowna misstwisted się nie odwodniła? :P Bo jeśli nie, to pie*rzę zasady, chłopak przemyci w spodniach :D a telefonu tez nie dam sobie odebrać.
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: LarysaBlanka »

99-in-the-shade pisze:zespół na własnym Twitterze nawołuje do wrzucania fotek z koncertów, to jakoś mu chyba nie przeszkadza, że ludzie takie sprzęty wnoszą
taaak ja to wrzucę fotkę chyba jak mi aparat odbierają :D :P to Prestige MJM jakieś pokręcone :whoeva:
nouail
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 18 czerwca 2013, o 17:13
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: nouail »

@misstwisted
Na koncertach nie "odbierają" telefonu, tylko zwyczajnie cie z nim nie wpuszczają. Jutro w Gdańsku będzie można wnosić smartfony. Reklama aplikacji koncertowej przeznaczonej dla posiadaczy smartfonów i dostępne na terenie całego obiektu wi-fi rozwiewa chyba wszelkie wątpliwości :)

[ Dodano: 2013-06-18, 19:37 ]
A co do aparatów to można wnosić kompaktowe (zwykłe cyfrówki), ale kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku nie można.
let me understand
Awatar użytkownika
takjakja
It's My Life
It's My Life
Posty: 119
Rejestracja: 17 stycznia 2013, o 20:46
Lokalizacja: Lublin

Post autor: takjakja »

kurde..mam nadzieje ze da rade wejsc z w miare dobrym telefonem
http://www.lastfm.pl/user/lemuryy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000264659045 - zapraszajcie,piszcie czy tam co chcecie,lubie gadac o muzyce! ;)
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

da radę z każdym telefonem, chyba że masz taki z wymiennym obiektywem ;)
What a beautiful mess..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i Odpowiedzi”