Regulamin

Tutaj zadaj pytanie!

Moderator: Mod's Team

rock.poland
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 1 marca 2013, o 17:59
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Regulamin

Post autor: rock.poland »

Witam. Jestem tutaj nowa ;) Można gdzieś w internecie znaleźć regulamin koncertu? Chciałabym się dowiedzieć co można
Ostatnio zmieniony 2 marca 2013, o 18:07 przez rock.poland, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Pewnie na stronie Prestige MJM
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

Why so serious?
rock.poland
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 1 marca 2013, o 17:59
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: rock.poland »

Dziękuje :D
missiorek
It's My Life
It's My Life
Posty: 140
Rejestracja: 9 października 2010, o 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: missiorek »

zapewne chciałaś wiedzieć czy można wskoczyć do chłopaków na scenę, niestety zawiodę Cię, ... nie :/
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

I już dziewczynie zabiłaś nadzieję :P
Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

Skoro już jest dyskusja na ten temat, pamięam, że była dyskusja jakaś z przedstawicielem Prestige na forum nt tego punktu
5. Organizator informuje, że obowiązuje zakaz wnoszenia na teren imprezy oraz używania w trakcie jej trwania aparatu fotograficznego, kamery lub innego rodzaju sprzętu nagrywającego audio-video.
Pamietacie, co z tego wyniknęło? Będą konfiskować każdy najmniejszy aparat czy po prostu standardowo, że małe będzie można wnieść a większego sprzętu nie?
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

Magnum pisze:Pamietacie, co z tego wyniknęło? Będą konfiskować każdy najmniejszy aparat czy po prostu standardowo, że małe będzie można wnieść a większego sprzętu nie?
Zawsze, w każdych regulaminach koncertów jest wyszczególniony zakaz wnoszenia profesjonalnych sprzętów albo jakiegokolwiek sprzętu nagrywającego audio-video, gdzieś kiedyś natknęłam się nawet na wzmiankę o limicie mpxl. I prawie zawsze nic z tego nie wychodziło.
Oczywiście, do profesjonalnego sprzętu czy lustrzanek mogą się przyczepić.
Mi jeszcze nigdy nie przytrafiło się, żeby zabrali mi aparat, oczywiście, zawsze na wszelki wypadek zamiast swojego aparatu, który nie jest lustrzanką, ale jest większy gabarytowo, biorę zwykły kompakt, który de facto ma więcej mpxl.
Tak więc, w sumie nigdy nie wiesz na kogo trafisz, ale o zwykłe kompakty to bym się nie martwiła.
I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

gdzieś kiedyś natknęłam się nawet na wzmiankę o limicie mpxl
Jest limit bodajże do 3 Mpx. Zastanawia mnie jednak co by mi zrobili gdybym wniosła telefon posiadający aparat rozdzielczości 8 Mpx. De facto jest to telefon, ale z dobrej jakości aparatem. Nie mają prawa mi go skonfiskować, bo jest to telefon, a nie aparat :) wydaje mi się, że będą na to przymykać oko. W innym wypadku musiałabym zostać bez telefonu podczas koncertu, a jak w takim przypadku zadzwonić i odszukać partnera, którego tłum wyniósł gdzieś 50 metrów dalej? :D tak pół żartem
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

misstwisted pisze:
gdzieś kiedyś natknęłam się nawet na wzmiankę o limicie mpxl
Jest limit bodajże do 3 Mpx. Zastanawia mnie jednak co by mi zrobili gdybym wniosła telefon posiadający aparat rozdzielczości 8 Mpx. De facto jest to telefon, ale z dobrej jakości aparatem. Nie mają prawa mi go skonfiskować, bo jest to telefon, a nie aparat :)
Sama sobie odpowiedziałaś ale to prawda, przed czy na koncercie nikt nie może zabrać Ci telefonu :cfaniak: A to, że teraz telefony mają lepsze aparaty niż niektóre normalne aparaty, to jest po prostu fajna furtka do nagrywania/robienia zdjeć :))
Z resztą to wszystko zależy od dobrej woli przeszukujących na bramkach przy wejściu...
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Z wnoszeniem aparatów jest różnie. Z mojego doświadczenia wynika, że można wnieść na koncert wszystko, ale często nie jest to łatwe. Podczas dużych festiwali trzeba przejść przez kilka bramek, ale podczas koncertów stadionowych sytuacja wygląda o wiele łatwiej, bramki są góra dwie, a najczęściej po prostu jedna.

O ile osoby sprawdzające przybyłych na bramkach na początku dnia są uważne i sprawdzają czujnie czy nie wnosimy niczego niedozwolonego, o tyle z każdą następną godziną ich uwaga spada... tym samym można wnieść nawet lustrzankę, pół litra alkoholu i często nikt nie zwróci na to uwagi.

W razie czego na stadionie na pewno będą jakieś depozyty, ale nie polecam takiego wyjścia, bo jest to dosyć kosztowne. Za to jeżeli nie uda się raz czegoś wnieść, można spróbować drugi raz, innym wejściem itp. Ja nigdy nie miałem z tym problemu :)
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Damned pisze:tym samym można wnieść nawet lustrzankę, pół litra alkoholu i często nikt nie zwróci na to uwagi.
To jak, wnosimy po połówce? :P
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Mkwiatek93 pisze:
Damned pisze:tym samym można wnieść nawet lustrzankę, pół litra alkoholu i często nikt nie zwróci na to uwagi.
To jak, wnosimy po połówce? :P
Żeby koncert przerodził się w imprezę a'la parada/manifestacja rodem z Holandii, czyli flaszki w lufcie? ;]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Mkwiatek93 pisze:To jak, wnosimy po połówce? :P
Po koncercie oczywiście, każda ilość :)
ale przed koncertem trzeba pić rozsądnie.. ;)

PS. Wnoszenie połówki ma sens podczas festiwalu..
misstwisted pisze:Żeby koncert przerodził się w imprezę a'la parada/manifestacja rodem z Holandii, czyli flaszki w lufcie? ;]
O lufcie oficjalnie nie było mowy :D
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

W sumie co racja co racja, takie wydarzenie jak koncert chce zapamietac w calosci, a nie z pourywanymi filmami :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i Odpowiedzi”