Regulamin

Tutaj zadaj pytanie!

Moderator: Mod's Team

Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

Talia pisze:Zawsze, w każdych regulaminach koncertów jest wyszczególniony zakaz wnoszenia profesjonalnych sprzętów albo jakiegokolwiek sprzętu nagrywającego audio-video, gdzieś kiedyś natknęłam się nawet na wzmiankę o limicie mpxl. I prawie zawsze nic z tego nie wychodziło.
To fakt, no ale w regulaminie tutaj nie ma nic o profesjonalnym sprzęcie tylko w ogóle o jakimkolwiek sprzęcie co mnie trochę martwiło. Z każdego koncertu BJ są przecież filmy i zdjęcia więc dziwnie by było, jakby u nas kompletnie zabronili.
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
KasiaBJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2013, o 17:09
Lokalizacja: Lublin

Post autor: KasiaBJ »

Problem jest również z wnoszeniem napojów - wiadomo, że nie można. Ale po przejściu przez bramki dostępne są stoiska, gdzie można się w nie zaopatrzyć, tylko, że wówczas zabierają zakrętki. I o ile to osobom na trybunach większego kłopotu nie uczyni, to tym na płycie już trochę przeszkadza. Moja rada - sprawdzona na Pearl Jam i U2, aby zakrętki wnieść ze sobą, mała rzecz, a pomaga :)
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

mnie wkurza to że zazwyczaj można kupić tylko słodzone picie a jedzenie też tłuste o osobach na diecie nie myślą:D ale jak czytałam tu regulamin to info o jedzeniu czy piciu nie widziałam .na Queen to nawet chleba nie można było mieć w torebce ...a wody nie było gdzie kupić;/ .
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Rokitka pisze:mnie wkurza to że zazwyczaj można kupić tylko słodzone picie a jedzenie też tłuste o osobach na diecie nie myślą:D ale jak czytałam tu regulamin to info o jedzeniu czy piciu nie widziałam .na Queen to nawet chleba nie można było mieć w torebce ...a wody nie było gdzie kupić;/ .
Dało się kupić, ale po pierwsze było to w papierowym kubku, a po drugie trzeba było to wypić przed wejściem na płytę stadionu..nie było mowy o wniesieniu.
Mam nadzieję, że tu będzie trochę inaczej i będzie można mieć chociaż małą butelkę wody.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
takjakja
It's My Life
It's My Life
Posty: 119
Rejestracja: 17 stycznia 2013, o 20:46
Lokalizacja: Lublin

Post autor: takjakja »

Słuchajcie.Jest ograniczenie co do wieku? Chce zabrac siostre ktora ma 6 lat,wiem ze to glupi pomysl,ale sprawy prywatne,ze tak poprostu musi byc. Wpuszczą ją?
http://www.lastfm.pl/user/lemuryy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000264659045 - zapraszajcie,piszcie czy tam co chcecie,lubie gadac o muzyce! ;)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

takjakja pisze:Słuchajcie.Jest ograniczenie co do wieku? Chce zabrac siostre ktora ma 6 lat,wiem ze to glupi pomysl,ale sprawy prywatne,ze tak poprostu musi byc. Wpuszczą ją?
3. Na imprezy organizowane przez Prestige MJM wstęp mają wszystkie osoby, które ukończyły w dniu imprezy 13 rok życia. Pozostałe osoby na teren imprezy mogą wchodzić tylko i wyłącznie z pełnoletnim opiekunem. Podstawą weryfikacji wieku jest dowolny dokument tożsamości (np. legitymacja szkolna).

Upewnij się jednak, że sześcioletnia siostra zniesie "hałas" na koncercie... będzie bardzo głośno i koncert może skończyć się po 23 ;) Co do "hałasu", to na stadionie powinny być dostępne zatyczki do uszu dla bardziej wrażliwych osób, także w zasadzie nie powinno być problemu :)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

takjakja pisze:Słuchajcie.Jest ograniczenie co do wieku? Chce zabrac siostre ktora ma 6 lat,wiem ze to glupi pomysl,ale sprawy prywatne,ze tak poprostu musi byc. Wpuszczą ją?
w regulaminie podają: "ROZDZIAŁ VI
Darmowe wejścia i bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim

Bezpłatne wejście na teren Obiektu przysługuje dzieciom do lat 7. Dzieci muszą przebywać pod stałą opieką rodziców bądź opiekunów i nie przysługuje im miejsce siedzące."http://bilety.imprezyprestige.com/regulamin.html

Ale radzę samemu wysłać maila z pytaniem do organizatora czyli prestige mjm.
Awatar użytkownika
takjakja
It's My Life
It's My Life
Posty: 119
Rejestracja: 17 stycznia 2013, o 20:46
Lokalizacja: Lublin

Post autor: takjakja »

wyslalam emaila do prestige.
Z biletem nie ma problemu. Jesli kupie siostrze normalny bilet na trybuny to bedzie przyslugiwalo jej miejsce siedzace,prawda?

[ Dodano: 2013-05-26, 22:37 ]
zastanawia mnie tylko na jakiej podstawie beda weryfikowac wiek,jesli siostra nie ma legitymacji,dowodu ani nic...Macie jakies pomysly?
http://www.lastfm.pl/user/lemuryy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000264659045 - zapraszajcie,piszcie czy tam co chcecie,lubie gadac o muzyce! ;)
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

książeczka zdrowia taką każdy dostaje po urodzenia.
Awatar użytkownika
takjakja
It's My Life
It's My Life
Posty: 119
Rejestracja: 17 stycznia 2013, o 20:46
Lokalizacja: Lublin

Post autor: takjakja »

oo dzięki za pomysl ;)
http://www.lastfm.pl/user/lemuryy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000264659045 - zapraszajcie,piszcie czy tam co chcecie,lubie gadac o muzyce! ;)
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

proszę .... :D

[ Dodano: 2013-06-03, 19:18 ]
cholera obawiam się co do aparatów znajoma była na koncercie w Gdańsku i nie wpuścili jej ze smartfonem bo to profesjonalny sprzęt i kazali dać do depozytu i płacić 40 zł po koncercie niestety depozyt był zamknięty i nikt jej nie oddał sprzętu na drugi dzień musiała pojechać.
Za to jej chłopak miał zwykły cyfrowy aparat i też kazali mu schować do depozytu.
Nidy problemów nie było by zabrać aparat a teraz sobie nie wyobrażam tego by nie mieć możliwości zrobić sobie fotki przecież ludzie będa przyjezdni będą chcieli pozwiedzać i rzeczy będą mieli z sobą ...
werx :)
It's My Life
It's My Life
Posty: 247
Rejestracja: 7 maja 2012, o 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: werx :) »

A plecak można ze sobą wziąć?
Ostatnio zmieniony 8 czerwca 2013, o 17:14 przez werx :), łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

werx :) pisze:A plecak można ze sobą wziąźć?
Oczywiście że można, ale możesz tam mieć tylko coś do ubioru... żadnego jedzenia, napojów, sprzętów...
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

Damned pisze:
werx :) pisze:A plecak można ze sobą wziąźć?
Oczywiście że można, ale możesz tam mieć tylko coś do ubioru... żadnego jedzenia, napojów, sprzętów...
chyba że wszystko zjesz i wypijesz przed wejściem na stadion :D
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Jacek Roger
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 13 listopada 2012, o 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jacek Roger »

to śmieszne ale jak robiłem porządek w plecaku to znalazłem nóż , widelec pilniczek metalowy Rockitki ( bo kurna wiadomo że baby swoje graty wsadzają do męskich plecaków). Ciekawe ile jeszcze pod podszewką metalowych gratów się znajdzie jak będą sprawdzać dokładnie jak na Kiss to przez jedną monetę która wpadła w jakąś dziurę nie wejdę i będę musiał czepać cały plecak ....
The Unblinking Eye
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i Odpowiedzi”