Support

Tutaj zadaj pytanie!

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Risting
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 349
Rejestracja: 8 listopada 2012, o 14:43
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Risting »

o nieee, jakby on miałby być supportem to wtedy mogłabym być pod flagą zasłonięta...
These open arms...
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Ozonkor pisze:aaa, to z mojej strony to mysle ze moze Europe byloby mozliwe :D
Wątpię. Joey Tempest, wokalista Europe, ma straaaaszny kompleks Jona. Tzn. kompleks, że Jon z zespołem cały czas na absolutnym topie, a Europe, pomimo że hale i stadiony gromadzi, jednak jest w tej chwili bardziej niszową kapelą i ceny biletów są na dużo niższym poziomie ;) Ale przy tym trochę też Jonem pogardza, że nagrywa wszystko byle tylko się sprzedać... :P

2,5 roku temu przed spotkaniem z Europe na backstage przed warszawskim koncertem dziewczyny z FC Europe mi zakazały ubierać koszulkę BJ, żeby nie drażnić Joeya... :P

I osobiście mam nadzieję że polskim supportem będzie IRA :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Ricky Skywalker pisze:I osobiście mam nadzieję że polskim supportem będzie IRA :)
Przykro mi, ale to nie będzie IRA i mi smutno z tego powodu.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

A skąd wiesz? :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Yossarian pisze:Bieber ma być w Polsce w tym roku
No proszę... W Łodzi będzie pełno różowych trzynastolatek :lol: Czekam jeszcze na One Direction oraz Selenę Gomez i mogę spokojnie umrzeć...
I'm such a child :P
Awatar użytkownika
Magnolia
It's My Life
It's My Life
Posty: 185
Rejestracja: 19 września 2005, o 08:23
Lokalizacja: Elbląg/ Bydgoszcz

Post autor: Magnolia »

Bogu dzięki, że daleko od Bon Jovi! uff... Gdzieś przeczytałam, że Bieber jest największą gwiazdą na świecie :D
Awatar użytkownika
agajoov
It's My Life
It's My Life
Posty: 149
Rejestracja: 4 grudnia 2010, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agajoov »

I pomyśleć, że to też Prestige MJM organizuje... ale ok, staram się wykazać tolerancją, każdy słucha, czego chce :P my chcemy Bon Jovi, dostaniemy i tego się trzymajmy :D
A na którymś portalu natknęłam się na info, że koncert Biebera to największe muzyczne wydarzenie 2013 roku -.- yy, sorry, ale NIE.

a żeby trochę w temacie było - gdyby wystąpiło Europe byłoby fajnie, ale skoro jest jak jest na linii Joey-Jon, to cóż... ale tak jak ktoś wcześniej napisał, byle rockowo lub hard rockowo ;)
because we can !
19.06.2013 - Gdańsk
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Ozonkor pisze:aaa, to z mojej strony to mysle ze moze Europe byloby mozliwe :D A moze wezma w trase jakis drugi zespol, tylko taki juz troche wyblakly jak poison albo cinderella :D
Niestety (albo stety) ale Europe poszli w ciężkiego hard rocka, Wg mnie na dzień dzisiejszy są za ostrzy na support BJ.
http://www.youtube.com/watch?v=DAYyWGPGq68

Ale Poison, Cinderella, Vixen, Gorky Park, Warrant, Quireboys, Bonfire, Firehouse, White Lion... albo lepiej Whitesnake :)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 1 lutego 2013, o 16:40 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
KondZik

Post autor: KondZik »

A co jest na linii wokalistów BJ i Europe ?
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

myszorkowa pisze:
Yossarian pisze:Bieber ma być w Polsce w tym roku
No proszę... W Łodzi będzie pełno różowych trzynastolatek :lol: Czekam jeszcze na One Direction oraz Selenę Gomez i mogę spokojnie umrzeć...
Ja się cieszę o tyle, że jak fani tego pana dostali już swój koncert to nie będą zasypywać komentarzami na ten temat każdej innej koncertowej zapowiedzi, jaka może pojawić się jeszcze w najbliższym czasie przez różne agencje. Just saying.
KondZik pisze:A co jest na linii wokalistów BJ i Europe ?
Podobno nie za bardzo się lubią, było o tym mówione przy okazji jakiegoś innego tematu tutaj ;)
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Gloria pisze:
myszorkowa pisze:
Yossarian pisze:Bieber ma być w Polsce w tym roku
No proszę... W Łodzi będzie pełno różowych trzynastolatek :lol: Czekam jeszcze na One Direction oraz Selenę Gomez i mogę spokojnie umrzeć...
Ja się cieszę o tyle, że jak fani tego pana dostali już swój koncert to nie będą zasypywać komentarzami na ten temat każdej innej koncertowej zapowiedzi, jaka może pojawić się jeszcze w najbliższym czasie przez różne agencje. Just saying.
Fakt, to jest pocieszenie, że nie będzie już komentarzy typu: chcemy koncert Justina/ niech Justin przyjedzie do Polski/ kochamy Justina, ale jestem pewna, że po koncercie pojawią się teksty o tym jak to było: wspaniale, cudownie, jaką to Justin miał cudowną fryzurę/ spodnie/ kurtkę czy bokserki.
I'm such a child :P
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Po koncercie będzie od razu że wszystkie się spodobały Justinowi, że zakochał się w tej lub tamtej i niedługo znów przyjedzie... :zniesmaczony:
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
lucky
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 8 marca 2013, o 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lucky »

Nickelback to byłoby coś :D fajnie by było jakby zagrali te starsze piosenki niż te, które ostatnio nagrali jak już by się tak magicznym sposobem stało, że zagraliby. Słyszałam plotki, że sam zespół planuje zagrać w Polsce, ale chyba w Warszawie, ale to na razie plotki. :P (tak do Nickelbacka jeszcze)
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Nickelback to za wysoka półka żeby być supportem. Gdyby przyjechali (na swój koncert) to skakałabym z radości :D byle nie w przyszłym roku...

Nie śledzę wydarzeń, więc naiwnie zapytam: jaki support jest w Ameryce albo czy coś wiadomo na ten temat?
I'm such a child :P
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

[quote="myszorkowa"]Nickelback to za wysoka półka żeby być supportem.

Jeśli się nie mylę to Nickelback już raz byli supportem Bon Jovi

Ostatnio na jakimś zagranicznym forum, niestety nie pamiętam już jakim znalazłam informację, że supportem na Europe ma być podobno Kid Rock. Ja osobiście w to wątpię
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i Odpowiedzi”