Robienie zdjęć i kręcenie filmów na koncercie

Tutaj zadaj pytanie!

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

To wszystko ma związek z prawami autorskimi, tak samo robienie zdjęć. Nie dalibyście sobie zrobić fotki swojej gęby, która obiegłaby później całego facebooka i inne portale bez waszej zgody. Dlatego kochajmy fotografów koncertowych, niech żyją długo i szczęśliwie :P
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Niech żyją długo, szczęśliwie i robią mnóstwo fotek :bg:
I'm such a child :P
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

misstwisted pisze:Ja się szykuję jak żołnierz na wojnę
Tylko broni nie bierz bo słyszałem plotki,że tego też management zespołu sobie nie życzy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

misstwisted pisze:
Kama97 pisze:Szczerze wam powiem,ze to by było straszne, nie mieć zdjęć i filmów z własnego koncertu ...
Równie straszne byłoby w tym tłumie zgubić owy telefon lub aparat.
Ja się szykuję jak żołnierz na wojnę, jesli brać telefon na koncert, to nie Xperię, tylko starego Cyber-Shota. Chciałabym to przeżyć bez szwanku i bez jakichś większych strat.
ja tam nie wiem, jak wy, ale dla mnie jest ważne, naprawdę ważne żeby z koncertu mieć WŁASNE zdjęcia i filmy. Zdjęcia zrobione przez fotografów są OK, ale to nie to samo co własnoręcznie nakręcona pamiątka. A pozatym, ja wrzucam filmy na YouTube'a, także byłoby dla mnie bardzo dużą stratą nie posiadanie własnych zdjeć i filmów. A aparatu nie zgubię bo cały czas będzie trzymany w ręku, a telefonu nie wezmę ;)
10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Kama97 pisze:ja tam nie wiem, jak wy, ale dla mnie jest ważne, naprawdę ważne żeby z koncertu mieć WŁASNE zdjęcia i filmy. Zdjęcia zrobione przez fotografów są OK, ale to nie to samo co własnoręcznie nakręcona pamiątka.
Hej, mam tak samo. Niby zapisuję sobie też te oficjalne zdjęcia, ale moje, hm, uczucia do nich są słabsze - jakby były z innego koncertu, czy coś. A kiedy patrzę na swoje zdjęcie, choćby najgorszej jakości, rozmazane, przekręcone, cokolwiek, to od razu myślę sobie "o, to wtedy jak XYZ śpiewał to i tamto, a ja wtedy czułam cośtam cośtam". :D
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

E tam, kompaktówkę taką można wziąć, że nawet w spodnie się schowa i nikt nie zauważy. :bg:
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Mam nadzieję że uda mi się gdzieś przemycić aparacik, bo rzeczywiście własnoręczne zdjęcia, nawet w najgorszej jakości, są lepsze niż super zdjęcia official. Zawsze to jakaś pamiątka do pokazania wnukom :bg:
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Widzicie, każdy ma swoje zdanie odnośnie sensu robienia/nierobienia tych zdjęć, dla mnie ważniejsze są przeżycia jako takie ;)
Ale gdyby blokowali wszystkie filmiki to nie byłoby nic z BJ na youtube a póki co jakieś filmiki się pojawiają, chyba, że zabronią publikacji video z polskiego koncertu, to będzie niefajnie... :sly:
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Gloria, Dobrze prawisz :)
Ja wolę koncert przeżyć całą sobą (filmikami jakoś nigdy się nie martwiłam :] zawsze ktoś w tłumie kręcił/fotografował :bg: ) Aparatu kompaktowego niestety(stety?) nie posiadam, może to nawet lepiej bo przez cały czas bałabym się o niego zamiast się bawić :wink: Wystarczy mi aparacik w komórce coby pocykać fotki za dnia :P
I'm such a child :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i Odpowiedzi”