08.03.2013 r. - WROCŁAW BON JOVI ROCK PARTY !!!!!!!

Zlot Fanów Bon Jovi i inne spotkania fanów.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

08.03.2013 r. - WROCŁAW BON JOVI ROCK PARTY !!!!!!!

Post autor: Rokitka »

Kochani!!! Już w piątek 08 marca 2013 r. zapraszamy Was na zlot fanów grupy Bon Jovi, który będzie znakomitym preludium przed zbliżającym sie w dniu 19.06.2013 r. koncertem w Gdańsku. Będziecie mieli doskonałą okazję do wspólnej zabawy przy muzyce Waszej ulubionej kapeli, spotkać się w szerokim gronie, poznać nowych ludzi, podzielić się wiadomościami i podyskutować na ulubione tematy... oraz wypić złociste piwko. Na zlocie nie zabraknie wspaniałych teledysków, koncertów oraz niepowtarzalnej rockoteki ze wspaniałymi przebojami Bon Jovi. O cenach biletów zostaniecie powiadomieni niebawem.
Impreza w klubie Od Zmierzchu do Świtu ul. Krupnicza we Wrocławiu. godz 19:00 :jupi:
http://www.facebook.com/#!/events/334786759970816/

W zwiąku z tym, że Zlot przypada w Dzień Kobiet - dla wszystkich Pań została przewidziania miła niespodzianka:)
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Ostatnio zmieniony 6 lutego 2013, o 11:13 przez Rokitka, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Widziałam wydarzenie na FB i się zastanawiałam kto to organizuje.. :) Teraz już wiem. Ja się niestety nie pojawię, ale mam nadzieję, że już na zlocie w Gdańsku się spotkamy koniecznie ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

Agata BJ pisze:Widziałam wydarzenie na FB i się zastanawiałam kto to organizuje.. :) Teraz już wiem. Ja się niestety nie pojawię, ale mam nadzieję, że już na zlocie w Gdańsku się spotkamy koniecznie ;)
No ba!!!
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Prawdopodobnie się pojawię :jupi:
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

Kochani!!! Na życzenie większości osób zainteresowanych nastąpiła zmiana terminu wrocławskiego zlotu z 06 kwietnia 2013 r. na 08 MARCA 2013 R.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania / Zlot / Afterparty”