Fanklubowy Zlot / Afterparty

Zlot Fanów Bon Jovi i inne spotkania fanów.

Moderator: Mod's Team

Jaki termin Ci odpowiada?

19 czerwca 2013 r. (zaraz po koncercie)
23
55%
20 czerwca 2013 r. (dzień po koncercie)
19
45%
 
Liczba głosów: 42

Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Fanklubowy Zlot / Afterparty

Post autor: Bodzio »

Proszę o odpowiedź na pytanie ankiety.

Komentarze mile widziane.
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Do koncertu jeszcze sporo czasu, więc nie wiem jakie będę miała możliwości. Pomyślę o tym jeszcze, ale pierwsza idea jaka mi przyszła do głowy to 20 czerwca. Zaraz po koncercie nie wszyscy będą mieli jeszcze na tyle sił witalnych by szaleć z resztą maniaków :D Zobaczymy :) Oby wszyscy mogli sobie na ten zlot pozwolić!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Ja jeszcze nie oddam głosu, bo termin jest mi raczej obojętny, choć bardziej się uchylam terminowi 20., tak jak Agata myślę że dzień po koncercie w miarę będziemy mieć siłę na afterek :)
Choć tak szerze to wątpię czy w nocy z 19 na 20 będę w stanie na takie rzeczy jak spanie, adrenalinka mnie będzie tydzień trzymać :D
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Nie jestem w stanie wypowiedzieć się w temacie gdyż nie wiem, czy w ogóle wezmę udział w zlocie ze względu na sesję :(
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 2 lipca 2013, o 22:07 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

witektok pisze:
Gloria pisze:Nie jestem w stanie wypowiedzieć się w temacie gdyż nie wiem, czy w ogóle wezmę udział w zlocie ze względu na sesję :(
Już wzięłaś w jednym udział, a w następny piątek kolejny zaliczysz !! :P
I uwierz, bardzo się cieszę z obu :D Ale my mamy stosunkowo elastyczne daty i godziny, no i planujemy krótkoterminowo :cfaniak:
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 2 lipca 2013, o 22:07 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Gloria ja również mam sesję w tym terminie, ale planuję z siostrą zostać na kilka dni i przełożyć ewentualne egzaminy na inne terminy :cfaniak: Dla BJ jest gotowa poświęcić wiele :D W końcu nie po to będę jechać pół Polski by szaleć tam tylko kilka godzin ;)
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Mkwiatek93 pisze:Gloria ja również mam sesję w tym terminie, ale planuję z siostrą zostać na kilka dni i przełożyć ewentualne egzaminy na inne terminy :cfaniak: Dla BJ jest gotowa poświęcić wiele :D W końcu nie po to będę jechać pół Polski by szaleć tam tylko kilka godzin ;)

:brawo: !

jak wyżej. już odkładam pieniądze. :)

jestem za 19 tuż po koncercie. kurczę, tyle emocji i co, i ja po tym wszystkim miałabym iść do hotelu, grzecznie powiedzieć dobranoc i położyć się spać? żartujecie sobie?!
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Mkwiatek93 pisze:Gloria ja również mam sesję w tym terminie, ale planuję z siostrą zostać na kilka dni i przełożyć ewentualne egzaminy na inne terminy :cfaniak: Dla BJ jest gotowa poświęcić wiele :D W końcu nie po to będę jechać pół Polski by szaleć tam tylko kilka godzin ;)
Dla BJ poświęcę całe 2 dni życia, czego jeszcze chcecie? :hahaha: I tak pewnie co nieco będę musiała przełożyć, ale mówię, wszystko jest ruchome bo nie wiem, jak to będzie wyglądać w tym czerwcu (a mimo wszystko na studiach trochę mi zależy, taki schiz :cfaniak: )
M.J. pisze: jestem za 19 tuż po koncercie. kurczę, tyle emocji i co, i ja po tym wszystkim miałabym iść do hotelu, grzecznie powiedzieć dobranoc i położyć się spać? żartujecie sobie?!
Spać to ja będę chyba na dworcu.. chyba, że ten pomysł 19go po koncercie przejdzie to może uda mi się choć na trochę z Wami spotkać :D
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Jeśli większość będzie za datą 19.06. (boże, jaki to piękny dzień :D ) to oczywiście wtedy będzie Nasz zlot :)
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Ozonkor
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 15:56
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Ozonkor »

Po koncercie 19 na plazy bo bedzie cieplo (mam nadzieje), a kto bedzie chcial to mozna przeciagnac na jeszcze jeden dzien, a zapewne takich osob sie duzo znajdzie :D
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day !!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ja ze swojej strony powiem tyle, że z doświadczenia wiem, że po takim koncercie nie ma raczej siły na coś tak istotnego jak zlot.. :) Jeśli w ogóle uda mi się zostać tam dłużej to wolałabym zobaczyć Was "na trzeźwo", porozmawiać, poznać się nieco bliżej. Ale sami pomyślcie: na stadionie będziemy czatować już późnym popołudniem, a wyjdziemy z niego raczej późnym wieczorem. Po koncercie Queenu (mimo, że był wspaniały i bawiłam się na nim fantastycznie) ledwo starczyło mi sił na dotarcie do hotelu, a jedyne o czym marzyłam to odpoczynek, mimo tak wielkiego rozemocjonowania koncertowego :( Także, uwierzcie mi, zlot od razu po koncercie będzie po prostu ponad nasze fizyczne siły.
Jeśli mi się uda tyle zostać to dalej jestem za 20tym.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Ja jestem za opcją 'zaraz po koncercie', nie wiem, czy dam radę sobie zorganizować aż tyle wolnego, żeby zostać w Gdańsku jeszcze dzień dłużej.
I Agata, padnięta czy nie, ale ze mną się napić musisz, choćby energy drinka ;))))
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

99-in-the-shade pisze:I Agata, padnięta czy nie, ale ze mną się napić musisz, choćby energy drinka ;))))
Właśnie rzecz w tym, że ja chcę z każdym zamienić chociaż słowo. Po koncercie będzie szał i mega zmęczenie, którego ja osobiście nie umiem ogarnąć :D Dlatego nie wiem czy będę w stanie. Ale zadecyduje większość zapewne, więc moje zachcianki nie mają tu wiele znaczenia :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania / Zlot / Afterparty”