Wrocław - spotkanie integracyjne, zlocik lokalny

Zlot Fanów Bon Jovi i inne spotkania fanów.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Wrocław - spotkanie integracyjne, zlocik lokalny

Post autor: M.Ssed »

No dobra zostałem zmuszony, więc zakładam ;) W każdym bądź razie weźmy przykład z Krakowa i spotkajmy się gdzieś jakoś ;). Pierwsza sprawa, jaki miesiąc zlotu? Z jednej strony fajnie byłoby wykorzystać poruszenie koncertem i spotkać się już w grudniu, ale z drugiej strony może właśnie później, żeby bliżej koncertu się zmotywować ;). W tym przypadku istnieje też trzecia opcja czyli połączenie - spotkać się w grudniu, a także bliżej koncertu ;). Ja jestem za trzecią opcją.
Prosiłbym o w miarę sprawne wypowiedzi i konsultacje ze samym/samą sobą czy pasowałaby sobota 8 grudnia około godziny 17-18 bo mi tylko ta opcja pasuje aż do stycznia ;).
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Dzięki :cfaniak: też jestem za trzecią opcją :jupi: a kto wie, czy nie będzie tak fajnie, że tych spotkań w międzyczasie nie będzie jeszcze więcej ;]

8. grudnia mi pasuje, więc jak najbardziej jestem ZA. Co do miejsca spotkania.. Myślałam o Rynku, ale w tym czasie będzie juz Jarmark Bożonarodzeniowy i tyle ludzi, że nie będzie tak łatwo się dostrzec.
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

to dobrze kochani tak przy okazji informuję że zapraszam do klubu od zmierzchu do świtu 1/12/2012 organizuje koncerty oraz pokaż koncertu The Freddie Mercury Tribute - Concert For Life. Jeśli ktos lubi to zapraszam . Wcześniej zawsze na piwko można gdzieś skoczyć. tylko powiem że nie wiem czy wszyscy są pełnoletni. I kto jakie ma gusta piwko, kawa, soki? :P
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Jeśli chodzi o wszystko z Freddkiem- chętnie, tylko nie wiem, czy wtedy będę we Wrocławiu. Dam znać.
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Ja wtedy uderzam na konfrontacje do hali więc odpadam, czyli Rokitka też za 08.12?

Haloo co raz mniej czasu, a chętnych nie przybywa ;) nie wierze, że nie ma ludzi z Wrocławia tutaj ;d
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Niestety, ale 1.12 nie będzie mnie we Wrocku ;/ Rokitka, sorry.
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

No to niestety 08.12.12 odpada ;), jeżeli nie będzie końca świata to proszę o rzucanie jakiś kolejnych dat. Chociaż widzę, że zainteresowania nie ma ;).
ola
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 3 grudnia 2012, o 20:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ola »

Zainteresowanam ;) co do daty to się dostosuję, ale moze już po końcu świata? :P
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Ja się wyprowadziłam z Wrocławia, ale jakby wkońcu coś się ustaliło, to pewnie bym i przyjechała....
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

na tą chwilę nie mam głowy do terminów, bo jestem zalatany to ze studiami, to z pracą ;) ale jakoś luty/marzec myślę , że spokojnie
skuterus67
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 23 stycznia 2013, o 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: skuterus67 »

Jakby co, to jak też się piszę i, co ważne, mogę pojawić się każdego dnia o każdej godzinie gdziekolwiek we Wrocku. Szkoda, że wam w grudniu nie wypaliło, a chętnie bym pogadał z takimi BJ-geekami jak ja :D
Jacek Roger
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 13 listopada 2012, o 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jacek Roger »

Już 29 stycznia 2013 r. w klubie "Od Zmierzchu Do Świtu we Wrocławiu przy ul. Krupniczej 15 koncert Bon Jovi na Wielkim Ekranie. Zatem idealna okazja dla spotkania dla fanów.

http://www.facebook.com/pages/Rock-Wroc ... 224515744/

Zapraszamy wszystkich fanów z Wrocławia w najbliższy wtorek do klubi "Od Zmierzchu Do Switu". Oprócz koncertu przewidziana jest także niespodzianka:)
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Idealna okazja do spotkania! Czemu ja już nie mieszkam we Wrocławiu :beksa: i nie mam nocnych połączeń autobusowych.... :whoeva:
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

Zapraszamy we Wrocławiu 29 stycznia Wtorek
klub muzyczny "Od Zmierzchu do Świtu", ul. Krupnicza 15 Wroclaw

Zapraszamy na legendarny koncert grupy Bon Jovi z 1985 Live In Tokyo roku promujący utwory z dwóch pierwszych płyt zespołu Bon Jovi i 7800 Fahrenheit. Wspaniałe i nieśmiertelne hity można usłyszeć i poczuć się jak by czas się cofnął. Nie lada gratka dla fanów Bon Jovi i nie tylko... A po koncercie niespodzianka:) :jupi: :jupi: :jupi:

[ Dodano: 2013-04-09, 19:20 ]
to co kiedy jakieś piwko ?
usman123
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 6 września 2013, o 09:49
Lokalizacja: lahore

Post autor: usman123 »

"From Dusk to Dawn", ul. Krupnicza 15 Wroclaw Welcome to the legendary Bon Jovi concert of the 1985 Live in Tokyo promoting the songs from the first two discs and Bon Jovi 7800 Fahrenheit. Great and immortal hits you can hear and feel that the
uxman
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania / Zlot / Afterparty”