II Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Zlot Fanów Bon Jovi i inne spotkania fanów.

Moderator: Mod's Team

Zablokowany
aleksandra89
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 14
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 13:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: aleksandra89 »

W sumie co za różnica o której wpuszczą? Przecież i tak większość z nas będzie tam dużo wcześniej ;)
19.06.2013 - Gdańsk
DREAMS COME TRUE!
Izzie
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 22:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Izzie »

nocka na plaży po koncercie jak najbardziej świetny pomysł :) ja planuję przyjazd dzień przed i zostać jeszcze kilka dni po, więc na ewentualny zlot z wielką chęcią się piszę :) miło będzie w końcu pobyć z ludźmi, którzy rozumieją moją miłość do BJ i z którymi mogę ją dzielić :) mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do grona mimo krótkiego pobytu na forum :)
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Izzie pisze:nocka na plaży po koncercie jak najbardziej świetny pomysł :) ja planuję przyjazd dzień przed i zostać jeszcze kilka dni po, więc na ewentualny zlot z wielką chęcią się piszę :) miło będzie w końcu pobyć z ludźmi, którzy rozumieją moją miłość do BJ i z którymi mogę ją dzielić :) mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do grona mimo krótkiego pobytu na forum :)
Podpisuję się pod tym :)
Awatar użytkownika
Mrsadler1997
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 6 maja 2012, o 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mrsadler1997 »

Jestem za zlotem, powinnam się pojawić i też zamierzam zostać troszkę w Gdańsku ;).
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Długość mojego pobytu w Gdańsku i na Zlocie "wyjdzie w praniu", że tak się wyrażę. Ale na nocne after na plaży piszę się już dziś, choćbym miała pieszo wracać do Warszawy! :)
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Ja po kalkulacyjnej kalkulacji mogę stwierdzić, że na 97% jadę w poniedziałek/wtorek a wracam w piątek choćbym miał się sam bawić ;)
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sophia »

W sumie bardzo fajny pomysł. No i na pewno już większego bodźca, żeby się zebrać do kupy niż koncert BJ to nigdy nie będzie, hehe :D Także fajnie jakby coś się udało wykombinować, zwłaszcza że ja będę w Gdańsku sama, więc chętnie się podepnę do jakiejś zorganizowanej grupy :D
evelyn
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 12
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 21:04
Lokalizacja: Kamieńsk

Post autor: evelyn »

Ja też bardzo chętnie dołączę się do większej grupy, ponieważ też występuje spore ryzyko, że będę sama :( , zlot na drugi dzień to świetny pomysł, niestety nie jestem w stanie teraz przewidzieć jak długo będę mogła zostać w Gdańsku, ale dzień koncertu i dzień po na pewno. ;) :jupi:
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Ja dam ostateczną odpowiedź gdy dostanę terminy egzaminów :P
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Już w temacie wrocławsko-poznańskiej trasy poruszyłem tą kwestie ale i tutaj napiszę.
Według mnie fajnym wyjściem była by rezerwacja w Gdańsku domków letniskowych. Cena takiego noclegu na osobę wychodzi mniej więcej 30zł za dobę, więc chyba jest dość interesująca. Biorąc pod uwagę, że sporo ludzi przyjedzie dzień wcześniej (czyli wtorek 18.06.2012) żeby się spokojnie zintegrować i wyspać przed koncertem po długiej trasie i zostanie jeszcze dzień po koncercie (nocne after party i tzw. dzień klina w czwartek), a nie będzie im się chciało wracać wieczorem (o ile będzie pociąg) i wrócą w piątek rano, to wychodzą trzy doby (trzy noclegi), więc myślę że bardzo fajna opcja na dobry zlot i świetną zabawę ;)

Podsumowując moja propozycja to:
-Zlot obejmujący dni 18/19/20.06
-nocleg w domkach letniskowych całą grupą blisko siebie;)
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Zdecydowanie pasuje mi ten pomysł :jupi:
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Eeeej, dobre! Znaczy, ja się póki co nie mam jak ostatecznie zdeklarować, na ile bym się pisała, bo sesja sesją, ale jestem z tych, co to w tym roku zamierzają sobie trzy literki przed nazwisko dopisać i nie wiadomo jak z obroną, ale pomysł jakiegoś bardzo stadnego i bardzo gromadnego noclegu popieram - mniejsze szanse, że nas wykiwają, no i after 'zrobi się sam' w takim układzie ;) M.Ssed, masz jakieś miejsce na oku?
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Podoba mi się! :)
Ale z konkretami też będę musiała się wstrzymać. :p
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
asia

Post autor: asia »

cześć! jestem tu pierwszy raz i chętnie dołączę się do grupy.. mam nadzieję, że można? :) jeśli jest ktoś chętny również na before'a, nie tylko na after party to ja chętnie :)
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

99-in-the-shade pisze: M.Ssed, masz jakieś miejsce na oku?
tyle co można znaleźć na google ;), czyli w sumie sporo. Ale może ktoś z Gdańska miałby jakieś ciekawe informacje na temat ciekawego ośrodka ;>. Chociaż wydaje mi się, że sprawa jest taka, że trzeba by zrobić listę chętnych na taki oto zlocik i po prostu zadzwonić, dowiedzieć się czy jest tyle miejsc i rezerwować myślę, że już na początku przyszłego roku do lutego.

Taki przykładowy pierwszy lepszy ośrodek: http://kemping-gdansk.pl/
asia pisze:chętnie dołączę się do grupy
polecam;) pierwsze co - spędź najbliższe dni na przejrzeniu większości opisanych już tematów, żebyś nie powtarzała zadanych już pytań ;) miłego.
Zablokowany

Wróć do „Spotkania / Zlot / Afterparty”