II Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Zlot Fanów Bon Jovi i inne spotkania fanów.

Moderator: Mod's Team

Zablokowany
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Tylkoże jak ruszy sezon letni, ceny mogą w górę pójśc, jesli chodzi o te domki... Ale bez przesady :P
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sophia »

Tak jak już pisałam w temacie poznańsko-wrocławskim pomysł z domkami letniskowymi bardzo mi się podoba! Przecież i tak będziemy chcieli razem poimprezować to wspólny nocleg jeszcze tylko ułatwi nam życie :)

Ceny takich usług zawsze są wyższe w sezonie, ale miejmy nadzieję, że nie będzie tak źle :)

No i ja bym jednak optowała za tym, żeby w domkach był węzeł sanitarny, ale być może teraz ze mnie już wyłazi mój podeszły wiek :D Chyba po prostu się już odzwyczaiłam od takich bardziej kempingowych warunków, hehe :D Jak będzie trzeba to przetrwam oczywiście, ale nie ukrywam, że średnio mnie bawi latanie w nocy do wychodka albo bieganie po lesie pod prysznic... Wiem, wiem, upierdliwa jestem :D
iwwka
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 28 września 2011, o 11:15
Lokalizacja: PL

Post autor: iwwka »

Sophia, ja mam tak samo z tymi łazienkami... wiek robi swoje... :)
A co do cen to myślę,że to jeszcze jest przed sezonem bo przed wakacjami... Mylę się?
Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

iwwka pisze: A co do cen to myślę,że to jeszcze jest przed sezonem bo przed wakacjami... Mylę się?
Nie wiem, jak to w tym będzie, ale np. linie lotnicze ceny zmieniają pod koniec maja, bo czerwiec już sie liczy jako sezon wakacyjny. Ciężko poweidzieć jednak, jak takie domki letniskowe robią.
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Ależ chciałbym zwrócić uwagę, że ten camping do którego dałem link jest czynny od kwietnia do października więc od kwietnia do października u nich jest "sezon" ;) często jest też zależne na różnych campingach od chętnych, ale myślę, że te ceny co są na stronie ( http://kemping-gdansk.pl/pl/cennik ) się nie zmieniają ;) tylko, że to jest cennik na sezon 2012 więc mogą ewentualnie zmienic na nowy, ale wątpie ;)
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Jak Vat podniosą to ceny pójdą w górę :P
Z łazienkami tymi coś wymyślimy, dobrze że ciepłe noce w czerwcu już są :)
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Impreza fanów BJ :brawo:

http://www.youtube.com/watch?v=GQMD52uPSuM

Oczywiście Bodzio prowadzącym szefem !!!
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Miracle-BJ pisze:Impreza fanów BJ :brawo:

http://www.youtube.com/watch?v=GQMD52uPSuM

Oczywiście Bodzio prowadzącym szefem !!!
No szał prawie jak na koncercie :D
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

No i leci ten czas... Fajnie by było jakby się ujawniała powoli tutaj jakaś grupa pewniaków na camping od wtorku do piątku, bo powoli trzeba działać ;) Myślę, że od stycznia (a to już za chwile) spokojnie można będzie już założyć osobny temat noclegu i zajmować się konkretami ;)
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Od informacji o koncercie uświadamiam rodziców, że rok szkolny kończy się wcześniej czyli 14.06 bo trzeba świętować :P
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Jonoda pisze:Od informacji o koncercie uświadamiam rodziców, że rok szkolny kończy się wcześniej czyli 14.06 bo trzeba świętować :P
14.06? Nieźle ;) Ja 17.06 i niewykluczone, że 18.06 ( :zly: :zly: ) muszę iść do szkoły ;/ Nie ma przeproś umowa to umowa... 18.06 do szkoły chyba pójdę z plecakiem na wyjazd i biegiem na dworzec :cfaniak:
I'm such a child :P
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Tak bo 14.06. to piątek i w poniedziałek będę napewno w Gdańsku, jeśli jeszcze nie z wami to u siostry (tak miło się złożyło)
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Już środek lutego. Zaraz będzie marzec. Myślę, że trzeba przechodzić do konkretów. Najważniejszy dla mnie jest nocleg, a najciekawszą opcją domki letniskowe. Czy można już zacząć na ten temat owocną dyskusje ;)? i rezerwować spokojnie miejsca?
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sophia »

Ja też jestem za tym, żebyśmy już zaczęli na ten temat konkretną dyskusję. Problem w tym, że ja zupełnie nie znam Gdańska i nie wiem jak się zabrać za szukanie noclegów. Fajnie by było gdyby ktoś kto się orientuje mógł nam doradzić w jakim rejonie najlepiej coś znaleźć. Albo może ktoś nawet miałby jakieś propozycje... Ja mogę poszperać w necie, ale tak jak mówię, Gdańska zupełnie nie znam, więc ciężko mi będzie znaleźć coś w sensownej lokalizacji.
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

Proponuję sprawdzić bursy studenckie. Sesja sesją, ale może akurat się komuś uda. Najtańszy z możliwych noclegów. Ja tam śpię u siostry, także będę pewnie tydzień przed i tydzień po koncercie buszował po Gdańsku :P
What a beautiful mess..
Zablokowany

Wróć do „Spotkania / Zlot / Afterparty”