Transport Wrocław (->Poznań) -> Gdańsk

Jak dojechać? Ustalenia wspólnego dojazdu.

Moderator: Mod's Team

Zablokowany

Jaki środek transportu do Gdańska wybierasz?

Piękna Kolej Polska (PKP)
18
67%
Transport samochodowy
7
26%
inne (lotniczy? a możę rower?)
2
7%
 
Liczba głosów: 27

Joanna Gates
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 22
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 18:33
Lokalizacja: Grodków

Post autor: Joanna Gates »

Trzeba opracować jakiś sensowny plan, żeby można było sobie wszystko wcześniej ustalić :D
So far away, I'm gone. Please don't follow me tonight.
And while I'm gone, everything will be alright.
monjovi

Post autor: monjovi »

Też rozważam pociag z Poznania, myślałam ewentualnie o wyjazdownia.com oni organizują wyjazd z Poznania busem na koncert no ale to wieksze koszty wtedy.
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Joanna Gates pisze:Trzeba opracować jakiś sensowny plan, żeby można było sobie wszystko wcześniej ustalić :D
Spokojnie, wszystko w swoim czasie, ale myślę że można by było pójść w slady Krakowa i spotkać się gdzieś we Wrocławiu, tylko że gdzieś w późniejszym terminie. W każdym razie sprawa prosta.
Nie widzę w ogóle sensu jazdy w środe ;) trzeba by przynajmniej jedną noc spędzić z wtorku na środę w Trójmieście. A jeżeli byłoby więcej chętnych to bym był za poniedziałkiem.

Więc po pierwsze ustalenie daty wyjazdu (17/18.06.2013 do wyboru),
Po drugie wybranie pociągu, tutaj się zakręciłem ;d w każdym razie wiem, że jest kilka wersji podróży, przesiadek itd itp. Ale niezależnie od wersji pewnie łączymy się i z Poznaniem i z Bydgoszczą?
Po trzecie kiedy powrót - i tu myślę, że nie ma innego wyjścia jak piątek z rana.

Chyba tyle.
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Jestem jak najbardziej za spotkaniem, żebyśmy się poznali i przedyskutowali wszystkie detale. Jak narazie informuję, że prawdopodobnie nie będę mogła być w Trójmieście tak długo... [17-21.06]

Dlaczego nie ma innego wyjścia jak piątek rano?
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Pisze jako tako o grupie, która chciałaby jechać razem, bawić się przez ten czas i zostać na afterze i prawdopodobnym zlocie ;) jeżeli pojedyncze osoby będą chciały/musiały wrócić wcześniej to wtedy też proponuję tu napisać, żebyście się zgadali i jechali razem np w czwartek ;).

Wg. mnie taką optymalną opcją jest wyjazd we wtorek i powrót w piątek, czyli 3 noce, nie powinno być strasznie z kosztami, pociąg chyba około 70 zł (poprawcie mnie jeżeli się mylę) no i dla studentów oczywiście połowa taniej ;). Do tego nocleg, ja chyba zaryzykuję i postawię na namiot ale to jeszcze jest czas, aby się zastanowić.
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sophia »

Też jestem za tym, żeby się spotkać gdzieś przy piwie (lub kawie jak kto woli :D) i obgadać wszystkie szczegóły.

Ja prawdopodobnie tak wcześnie jak w poniedziałek to nie będę mogła jechać, zwłaszcza że planuję zostać potem aż do weekendu. Ale tak naprawdę to wyjdzie w praniu. Myślę że jazda we wtorek jest dobrym pomysłem, żeby się trochę pointegrować :)

Aha, i jak ktoś ma namiary na jakiś sensowny nocleg w Grańsku to niech da znać! Ja chyba jednak na namiot to się nie będę pisała :D
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Co do noclegu to myślę, że fajną opcją (oczywiście dużo wcześniej do rezerwacji!) jest coś typu domek letniskowy, koszt nie taki wielki, a za to jaki luksus imprezowania ;d

Więc myślę, że albo poprosi się kogoś z Gdańska o wsparcie, albo po prostu w przyszłym roku zadzwonię, jak będzie wiadoma pewna liczba osób i się zarezerwuje ;) oczywiście po wcześniejszym wspólnym wybraniu miejsca prawdopodobnie przez wszystkich fanów, a nie tylko nas z Wrocka ;)
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Świetny pomysł z domkiem letniskowym :jupi:

A co do terminów przyjazdu/odjazdu.. na dzień dzisiejszy u mnie wygląda to m.w. tak, że jadę we wtorek, wracam w czwartek... jeśli ktoś ma podobne plany, może do mnie dołączyć :D
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sophia »

Jakbyśmy całą ekipą jakiś domek zarezerwowali to na pewno by było taniej niż jak każdy na własną rękę się będzie szlajał bo jakichś hotelach czy hostelach :D Nie mówiąc już tym, że tak będzie dużo fajniej :) Ja na pewno poszperam w internecie, żeby zobaczyć jakie mamy opcje. Wydaje się, że sporo jeszcze czasu zostało, ale pamiętajmy, że to jest Gdańsk i już właściwie sezon, także raczej w maju czy kwietniu to już będzie za późno na załatwianie tego wszystkiego :) Niemniej jednak na pewno trochę czasu trzeba, żeby się każdy zorganizował, także tak od razu też nie ma co się napalać.
Joanna Gates
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 22
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 18:33
Lokalizacja: Grodków

Post autor: Joanna Gates »

Bardzo dobry pomysł z takim domkiem, bo to naprawdę taniej wychodzi. Tylko faktycznie trzeba to jakoś wcześniej ogarnąć, żeby wiedzieć ile kasy i wolnego szykować :D
So far away, I'm gone. Please don't follow me tonight.
And while I'm gone, everything will be alright.
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Myślę, że jeżeli w lutym będzie wiadomo kto jedzie to będzie akurat fajnie ;). Wiadomo też, że jeżeli w ostatniej chwili zrezygnuje kilka osób lub w ostatniej chwili kilka dojdzie to też nie będzie raczej problemu, do 6 osobowego domku da się nawet 12 ludzi wpakować jak się chce ;) Ale luksus by był gdyby idealo były pewniaki w lutym, żeby dzwonić, rezerwować kilka domków, [albo i nawet więcej niż kilka ;)] i mieć spokój z noclegiem i przy okazji być pewnym kosztów ;).

Ale w sumie kurcze zeszliśmy z tematu, którym jest transport, a więc może zrobię ankietę ;>
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

ja z Wrocławia i jak by coś planujemy jakiś busik wynająć i jechać napewno przed koncertem napiszę konkrety. :lol:
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

a busik nie wyjdzie dużo drożej?
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Pociąg ma moim zdaniem większy komfort jazdy. Można wstać, przejść się, skorzystać z toalety... Bus nie ma tych udogodnień. Weźmy pod uwagę , że to dobrych kilka godzin jazdy...
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

pociąg z 10 godzin jedzie jak nic i zawsze na jakiś świrów można wtrafić i napewno drożej wyjdzie i trzeba wykupićz miejscówką bo nie ma co liczyć na siedzenie dupskiem wiem coś o tym z 2 lata temu tak jechałam rawie całą trasę nna korytarzu kucałam i chodziłam nogi z ...wychodziły...ale to sie jeszcze dogada myśle że jak pociąągiem to w nocy i z wykupioną kuszetką czy coś...w moim wieku to wygoda musi :D
Zablokowany

Wróć do „Dojazd”