Transport Wrocław (->Poznań) -> Gdańsk

Jak dojechać? Ustalenia wspólnego dojazdu.

Moderator: Mod's Team

Zablokowany

Jaki środek transportu do Gdańska wybierasz?

Piękna Kolej Polska (PKP)
18
67%
Transport samochodowy
7
26%
inne (lotniczy? a możę rower?)
2
7%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

No fakt, trzeba wykupić miejsca, bo zamiast wesołego pociągu będzie standing party. A to też kosztuje. Generalnie każdy środek transportu ma jakieś plusy i minusy. Możemy wynając busik, który nas dowiezie, jak się ładnie dogadamy z panem kierowcą, to może zrobi jakiś przystanek na rozprostowanie nóżek i siku. Kwestia - ile osób jedzie, ile koszt. nas będzie wynajem busa, czy będzie taniej niż pociągiem.

Pociągiem jedzie się ok. 9-10 godzin, busem: google maps mówi, że pokonanie trasy Wrocław-Poznań-Gdańsk zajmuje 7 godzin. (przyjmując optymistyczną wersję - brak korków).
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sophia »

Bus to też nie jest zły pomysł, tylko że pewnie będzie jechał pełny z Wrocławia i nie będzie można się po drodze dosiąść :D Ale przynajmniej nie trzeba by się było o miejsce martwić, bo jak sobie pomyślę o biciu się w pociągu o miejscówkę to mnie szlag trafia! Stać to mi się bardzo średnio uśmiecha...

Rokitka, weź mnie nie rozśmieszaj z tym wiekiem :D :D
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Hej, Wrocław, a może jakieś spotkanie niedługo? Ludziska z Wa-wy i Krakowa niedługo się spotykają, też możemy :cfaniak:
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

ja bym mógł ale niestety tylko w sobote wieczorem ;)

ale w takim razie proponuje temat założyć w innym dziale ;)
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

M.Ssed, zakładaj, masz dłuższy staż na forum, jesteś bardziej obeznany gdzie jaki wątek, przydzielam Ci tą funkcję :cfaniak:
stanley47
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 13 grudnia 2012, o 19:42
Lokalizacja: Ziębice

Post autor: stanley47 »

Witam, jestem z okolic Wrocławia, na koncert zamierzam wybrać się autem, w którym prawdopodobnie znajdą się wolne miejsca jakby ktoś chciał, zrzuta na paliwo ;) myślę o wyjeździe dzień przed koncertem, tj wtorek , a wyjazd zaraz po , w czwartek, nocleg czy pod namiotem, czy w domku letniskowym, czy gdzie indziej ,obojętne, byle nie drogo ;) może się przyłączę do kogoś ;) jakby nie wypalił wyjazd autem na 99% przyłączę się do innej opcji ;)
Joanna Gates
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 22
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 18:33
Lokalizacja: Grodków

Post autor: Joanna Gates »

Wrocław zasnął snem zimowym???
So far away, I'm gone. Please don't follow me tonight.
And while I'm gone, everything will be alright.
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Gdyż w sumie jeżeli chodzi o dojazd to sprawa znając życie rozkręci się trochę później, zbieram się, żeby sprawdzić ceny biletów pkp na dworcu ale coś mi to nie idzie. (a w prawde internetową nie wierzę ;) )

Bardziej mnie martwi zero zainteresowania tematem spotkaniowym ;)
Joanna Gates
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 22
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 18:33
Lokalizacja: Grodków

Post autor: Joanna Gates »

Przydałoby się to spotkanie ;)
So far away, I'm gone. Please don't follow me tonight.
And while I'm gone, everything will be alright.
Helen
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 14 stycznia 2013, o 16:02
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Helen »

Witam :) ja jestem z Wrocławia i będę się wybierać..chociaż jeszcze nie wiem jak ale szczerze doczepiłabym się do jakiejś grupki,żeby tego wspaniałego dnia nie spędzać samej bo jakoś ze znajomych nie mogę namówić nikogo a sama odpusćic takiego wydarzenia nie mogę;)) aaa i na spotkanie piwne tez chętnie :D
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Helen, witaj na forum. Super, że osób z Wrocławia jest coraz więcej... jeśli uda nam się rozganizować wspólny środek transportu, będzie to świetny wyjazd :D Helen, za czym najchętniej obstawiasz? Bus? Pociąg?
Helen
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 14 stycznia 2013, o 16:02
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Helen »

Tak naprawdę to mi obojętnie..dopiero się rozkręcam ,żeby obmyślić plan na ten dzien 19 czerwca :)) ..urlop na bank muszę wziąć..też kwestia na jak długo..może tak jak M.Ssed pisał lepiej wykorzystać te nadmorskie klimaty i już na dłuzej pojechać ? :D
na pewno z pociągiem nigdy nie wiadomo..sama tez kilka razy jechałam trase Wro-Gda i roznie wspominam i tak jak Rokitka mogłabym już z racji wieku obstawiać wygodę :cfaniak:
Patrzyłam nawet na tego polskiego busa' ale niestety Wrocław nie ma fajnych połączeń..
Na pewno fajnie będzie w grupie :)
Awatar użytkownika
Charlotta
I Believe
I Believe
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2013, o 18:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Charlotta »

Ja też będę jechać pociągiem, ale z Poznania. Nie wiem kiedy, bo czerwiec jest gorący pod względem egzaminów (sesja w pełni) i jeszcze nie wiem jak mi się to wszystko poukłada.
"I am a rock, not just another grain of sand!"
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sophia »

M.Ssed pisze:Gdyż w sumie jeżeli chodzi o dojazd to sprawa znając życie rozkręci się trochę później, zbieram się, żeby sprawdzić ceny biletów pkp na dworcu ale coś mi to nie idzie. (a w prawde internetową nie wierzę ;) )
Mi się prawda internetowa zawsze sprawdza, więc nie ma się czego bać :D
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

my się zastanawiamy miał byś bus wynajety ale nagle każdy w innym terminie chce wrócic i chyba samochodem pojedziemy ....i będziemy zostawać na drugi dzień, pociąg jest cholernie drogi, ... myślę nad poszukaniem hotelu .
Zablokowany

Wróć do „Dojazd”