Transport Łódź -> Gdańsk

Jak dojechać? Ustalenia wspólnego dojazdu.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Transport Łódź -> Gdańsk

Post autor: Frankie »

Zapraszam do tematu wszystkich fanów naszego ukochanego zespołu, którzy wyruszać będą do Gdańska z Łodzi i okolic. Piszcie jakim środkiem transportu się wybieracie, o planowaniu wspólnego wyjazdu pociągiem, ile ewentualnie osób by się pisało na pociąg, kto samochodem, busem, pociągiem, helikopterem, rowerem, hulajnogą, a może ktoś na deskorolce? :) Niech to będzie Nasz temat.

Sam się przyznam, że jeszcze nie myślałem o tym szczegółowo, ale jeśli o mnie chodzi to pociąg lub bus z tym, że np. Polski Bus nie ma jak na razie (stan na 7 listopada 2012) bezpośredniego połączenia między Łodzią a Gdańskiem - przesiadka w Warszawie ze stacji Metro Wilanowska na stację Metro Młociny.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Martixx
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 280
Rejestracja: 21 lutego 2012, o 21:05
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Martixx »

Wybieram się z Łodzi i też jeszcze dokładnie nie wiem jak będę jechać. Też myślałam o Polskim Busie, no ale nie wiem czy chce mi się przesiadać... Chyba że w Warszawie wsiedliby kolejni fani :)
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

pogadajcie z Kolcem z Koldecure.pl , człowiek robił juz cała masę zorganizowanych wyjazdów, nawet zagranicznych, człowiek jest z Łodzi i wszystkie wyjazdy z jego firmą także wspominam pozytywnie :)
Livin' On the Prayer
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Razem z osobą ode mnie będziemy jechać busem najprawdopodobniej. Szczerze powiedziawszy nie wiem, czy nie opłacałoby nam się bardziej odjechać z Łodzi niż z Tomaszowa, ale to kolejny stracony czas na dojazd do Łodzi i przesiadki. Nie wiem, to kwestia do uzgodnienia. Fajnie w sumie byłoby stworzyć taki "wesoły autobus" :D
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Martixx pisze:Wybieram się z Łodzi i też jeszcze dokładnie nie wiem jak będę jechać. Też myślałam o Polskim Busie, no ale nie wiem czy chce mi się przesiadać... Chyba że w Warszawie wsiedliby kolejni fani :)
Bardzo możliwe, że ja z moją siostrą będziemy jechać Polskim Busem z Wawy.
APB88
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 3 stycznia 2012, o 17:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: APB88 »

Ja z chęcią bym pojechał ;) jestem z okolic Kielc tak wiec do Łodzi mam 2 h drogi.. Ale tak szczerze jak większość nie myślałem jeszcze o dokładnym planowaniu drogi. Nie wiem jak sądzicie czym bardziej będzie się opłacać jechać? Myśle, że dokładnie będzie można ugadać się po zakupie biletów
pabloiscool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:06
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: pabloiscool »

ja miałem zamiar lecieć helikopterem, a dalej pod sam stadion hulajnogą, ale jakbyście coś organizowali, to mógłbym się przyłączyć też ;) chciałem Polskim Busem ale rzeczywiście bezpośredniego nie ma, no ale coś się wymyśli :)
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

A ja najprawdopodobniej jednak będę jechać z Warszawy, bo mój brat się do nas dołącza.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
aleksandra89
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 14
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 13:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: aleksandra89 »

Ja już mam zebraną ekipę do samochodu. Minus to koszt paliwa (ale w sumie z LPG można jakoś przeboleć), plus to niezależność. Postoje na żądanie, dokładna data powrotu nie jest sztywno narzucona (przez co after staje się bardziej realny), radio z hitami BJ na wyciągnięcie ręki. Z doświadczenia na wyjazdach meczowych wiem, że fajnie jest się wybierać w taką trasę w kilka aut, więc gdyby ktoś się jeszcze zdecydował na taki środek transportu to zapraszamy :)
19.06.2013 - Gdańsk
DREAMS COME TRUE!
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Wstępnie ustaliłem, że jedyny sensowny pociąg (na chwilę obecną bo Bóg raczy wiedzieć jakie zmiany PKP wprowadzi od stycznia oraz na okres wakacyjny 2013) startuje z Łodzi Kaliskiej. Jest takie jedno jedyne połączenie ( najwcześniej - 5:39 odjazd z Kaliskiej, 11:55 Gdańsk Główny) bez przesiadek. Podróż trwałaby (według tego co napisali) 6 godz. i 16 minut. Jest jeszcze opcja z wyruszeniem na noc w przeddzień koncertu (pociąg ok. 23:00 i wtedy w okolicach 5:00 bylibyśmy już w Gdańsku) z tym, że nie jestem do końca przekonany, czy byłby sens jechać aż tak wcześnie. To ovczywiście tylko wstępne przemyślenia robione na danych dostępnych dziś. Co będzie w czerwcu 2013 tego nikt na razie nie wie. Jako, że trochę się wykosztowałem na bilet ważne dla mnie jest cięcie pozostałych kosztów do bólu. Dlatego raczej zdecydowałbym się na skorzystanie z usług naszych nieszczęsnych PKP. Miłoby było podróżować razem na to niezapomniane wydarzenie. Tymbardziej, gdyby po drodze dosiadali się kolejni zmierzający na PGE Arenę. Pociąg bezpośredni: cena biletu normalnego w jedną stronę to na dzień dzisiejszy ok. 61 zł.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
katnow1991
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 4 lutego 2013, o 13:13
Lokalizacja: Ozorków

Kto z łodzi? ;)

Post autor: katnow1991 »

Hej ;) samotnie wybieram sie na koncert Bon Jovi. Zastanwiam sie kto jedzie z łodzi do gdańska na koncert i chce wspolnie wieksza grupą jechac? ;) Dawajcie pomysły ;)
Kasiaaa
katnow1991
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 4 lutego 2013, o 13:13
Lokalizacja: Ozorków

Post autor: katnow1991 »

Ja jestem z ozorkowa ale tez chcę razem z innymi wyjechać z lodzi ;) zobaczcie sobie tutaj opcję wyjazdu. 100 zł w obie strony to chyba nie tak dużo ;) tylko wyjazd... trochę wcześnie mi się wydaje ;P
http://www.strefabiletow.....-bon-jovi.html
dawajcie znac co i jak ;)

[ Dodano: 2013-02-16, 10:04 ]
nie wiem czy tamten link działa. Jak cos to tu jeszcze jeden wrzucam :)
http://www.strefabiletow.pl/385,przejaz ... -jovi.html
Kasiaaa
czyzu6299
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 17:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: czyzu6299 »

Jestem z okolic Tomaszowa maz. i tez chce sie dostac na koncert, najprawdopodobniej bede jechac sam swoim samochodem, ale chce wyskoczyc na caly tydzien nad morze do Wladyslawowa i tylko w dzien koncertu wpasc do Gdanska. Fajnie by bylo na koncercie spotkac sie ekipa z centralnej niz jechac sammeu...
A wie ktos czy sa jeszcze dostepne bilety?jesli tak to jakie i ile trzeba zaplacic...
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

Nie ma tych za 99 zł, cała reszta dostępna. Oto link:
http://www.eventim.pl/bon-jovi-bilety-g ... =erdetaila
What a beautiful mess..
Bartłomiej1986
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 2 marca 2013, o 18:53
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Bartłomiej1986 »

Witam! Ja jestem z Bełchatowa, ale mieszkam i pracuję w Łodzi. Zatem jak coś pisałbym się na wyjazd z Wami. Bądźmy w kontakcie, niewiele czasu zostało.
Zablokowany

Wróć do „Dojazd”