Transport Łódź -> Gdańsk

Jak dojechać? Ustalenia wspólnego dojazdu.

Moderator: Mod's Team

bonjovianka85
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, o 17:59
Lokalizacja: Łódź

Post autor: bonjovianka85 »

Dzwoniłam dzisiaj do strefy biletów żeby się dowiedzieć czy jest aktualne czy nie bardzo, to pani powiedziała że kompletu jeszcze nie ma, ale z Łodzi też jacyś znajomi organizują ten wyjazd to może się uda połączyć, a jak nie, to jeszcze z Krakowa jadą i pod koniec tygodnia wszystko będą ustalać także żeby się nie martwić bo starają się nas na lodzie nie zostawić :)
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Mam pytanko do osób z łódzkiej ekipy i okolic. Skoro inne regionalne zloty-spotkania dochodzą do skutku to mam pytanie: czy ktoś byłby chętny na spotkanie w najbliższy weekend w Manufakturze?
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
bonjovianka85
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, o 17:59
Lokalizacja: Łódź

Post autor: bonjovianka85 »

Z miłą chęcią bym przyszła, ale akurat jakieś przeziębienie mnie zaczyna łapać a nie chcę się rozłożyć na koncert :)
Awatar użytkownika
harriet
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 969
Rejestracja: 31 grudnia 2012, o 16:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: harriet »

Takie spotkanie to fajna sprawa.
We wszystkim co warto robić, warto przesadzać.
sheena033
I Believe
I Believe
Posty: 63
Rejestracja: 15 listopada 2012, o 19:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: sheena033 »

Ja bardzo chętnie wpadnę do Manufaktury. :)
Awatar użytkownika
ts
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 16:39
Ulubiona płyta: Crush
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ts »

Fajny pomysł, ale teraz to nie za bardzo w moim przypadku. Po sesji to już chętnie ;)
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Ok, po sesji też się możemy jak najbardziej spotkać. Kwestia dogrania terminu. Jeśli chodzi o jutro to proponuję godz. 18 ew. późniejszą w strefie z jedzeniem. Ja będę na pewno wtedy właśnie w Manu dlatego tak spytałem wcześniej czy ktoś z Was miałby ochotę się spotkać.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Martixx
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 280
Rejestracja: 21 lutego 2012, o 21:05
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Martixx »

Też będę akurat w Manu, to mogę wpaść :P
trezor25
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 10 czerwca 2013, o 19:05
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Łódź --Toruń-- Gdańsk

Post autor: trezor25 »

ts pisze:Ludzie, szczerze polecam: http://www.strefabiletow.pl/385,przejaz ... -jovi.html
dzisiaj zakupiłem bilet na ten przejazd. To jest super opcja, bo zawożą pod stadion i odwożą do domu zaraz po koncercie. Poza tym nie jest aż tak drogo, patrząc np. na PKP. Tylko jest mały szkopuł, jak na razie maja mało chętnych, co może wiązać się z tym, ze wyjazd może się nie odbyć, więc apeluje do niezdecydowanych o zakupienie tam biletów bo to jest najlepsza opcja z możliwych i szkoda by było jak by się zmarnowała! ;)
Witam
Chciałem potwierdzić wyjazd na koncert ze Strefą Biletów odbędzie się na 100%
Wyjazd godz:06:00 z Parkingu Plac Zwycięstwa w Łodzi.( Możemy zabrać osoby z Torunia)

Wyjeżdżamy wcześnie aby odpocząć na miejscu i pozwiedzać.Jedziemy autostradą tak ze będziemy w miarę szybko.
Zapisy i info:
Strefa Biletów
ul.Piotrkowska 59 Łódź tel 42632-02-80 kom.535 305 355 e-mail strefabiletow@wp.pl
Zapraszamy:)))
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2013, o 08:03 przez trezor25, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ts
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 16:39
Ulubiona płyta: Crush
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ts »

trezor25, Super wiadomość! <3 może to przekona zastanawiających się jeszcze, bo cały autokar fanów BJ, może zrobić wrażenie :D
bonjovianka85
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, o 17:59
Lokalizacja: Łódź

Post autor: bonjovianka85 »

Oooo no to super :) Nie mogę się doczekać już tylko tydzień ^^
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2013, o 19:37 przez bonjovianka85, łącznie zmieniany 1 raz.
Dejmian
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 25
Rejestracja: 12 czerwca 2013, o 15:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Dejmian »

Witam jak by ktoś był zainteresowany to jest jeszcze przejazd z dworca Kaliskiego o 9:00 http://jadenakoncert.home.pl/pl/p/PRZEJ ... -LODZI/213
Zablokowany

Wróć do „Dojazd”