Transport Warszawa -> Gdańsk

Jak dojechać? Ustalenia wspólnego dojazdu.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
eva80
It's My Life
It's My Life
Posty: 132
Rejestracja: 27 października 2005, o 14:46
Ulubiona płyta: Keep The faith
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eva80 »

ja tam uważam że życie zaczyna się po 30-tce :D serio :cfaniak:
i też na początku słuchałam BJ na kasetach magnetofonowych i cieszyłam się z takigo wynalazku w walkmanie jak przewijanie do początku piosenki - to było mego udogodnienie jak się wałkowało jeden utwór - pamiętam że miałam tak z Santa Fe i z Lie to me :)) aż się taśma w tym miejscu zdzierała... Bo Bed of Roses miałam na vhsie wieć przewijałam na podglądzie ... ech to były czasy :whoeva:

Thalion ale jeśli dobrze liczę to zaczęłaś słuchać BJ w wieku 7-8 lat? niezly z ciebie rockowy dzieciak :o (ja miałam 12)

co do miejsca to wiadomo ze zawsze ktos będzie miał daleko - proponuje gdzieś na linii metra to napewno ułatwi większości dojazd - może Szwejk przy metrze Politechnika? dawno tam nie byłam ale mam nadzieję ze jeszcze funkcjonuje :)) albo ktoryś pub na Polach mokotowskich?
"Remember that you're perfect God makes no mistakes"
Izzie
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 22:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Izzie »

Kobietki błagam, kto patrzy na wiek? Łączy nas jedno- BJ :) a może nawet więcej, więc kto w takiej sytuacji patrzy na wiek? wiem to po sobie, że nie liczy się wiek, liczy się wspólna pasja, zainteresowania, liczy się to co nas łączy,przy tym wszystkim wiek nie jest ważny :D i jak niby od spotkania i ustalania terminu do tego przeszłyście? :D ogarnijcie się proszę! Wszystkie jesteśmy piękne i młode i kochamy BJ :D i to jest najważniejsze! Remember this!
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

eva80 pisze:Thalion ale jeśli dobrze liczę to zaczęłaś słuchać BJ w wieku 7-8 lat? niezly z ciebie rockowy dzieciak :o (ja miałam 12)
Wcześnie odkryłam jak działał gramofon rodziców i doszłam do wniosku, że płyty The Beatles to jest to, o co chodzi w życiu :) Poza tym chyba zawsze mnie ciągnęło do muzyki. Jak kupiłam walkmana to okryłam, że na the Beatles (dalej ich kocham), jazzie i bluesie świat się nie kończy :)
eva80 pisze:co do miejsca to wiadomo ze zawsze ktos będzie miał daleko - proponuje gdzieś na linii metra to napewno ułatwi większości dojazd - może Szwejk przy metrze Politechnika? dawno tam nie byłam ale mam nadzieję ze jeszcze funkcjonuje :)) albo ktoryś pub na Polach mokotowskich?
Dla mnie super! Jedno i drugie brzmi świetnie. Czy wszystkim pasuje spotkanie w okolicach Szwejka? Czy wolicie iść na Pola?

Izzie, święte słowa :)
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
Awatar użytkownika
eva80
It's My Life
It's My Life
Posty: 132
Rejestracja: 27 października 2005, o 14:46
Ulubiona płyta: Keep The faith
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eva80 »

Izzie luzik - przecież my nie narzekamy na swój wiek :PPP
ja tylko chcialam sie zorientowac (czytając wcześniej o szkole i o tym czy rodzice dadzą na bilet) czy jak wpadne na spotkanie to nie zaczniecie do mnie mówić per pani :D

co do daty spotkania to ja napewno odpadam do końca tego tygodnia ktory sie właśnie zaczął...
"Remember that you're perfect God makes no mistakes"
Izzie
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 22:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Izzie »

troszke to tak wyglądało :) nie masz się o co martwić, jak zaczniemy gadać per pani to pewnie tylko dla żartu :) przez BJ wszyscy jesteśmy równi myślę :)
sweeney
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 9 listopada 2012, o 11:13
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: sweeney »

Thalion pisze:Czy wszystkim pasuje spotkanie w okolicach Szwejka? Czy wolicie iść na Pola?
Mi jak najbardziej pasuje. Super, będę miała blisko :)
ania93x
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 12
Rejestracja: 9 listopada 2012, o 19:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ania93x »

Trochę się pogubiłam - kiedy to spotkanie? ;)
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

a nie dałoby rady w następny weekend? :>
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
eva80
It's My Life
It's My Life
Posty: 132
Rejestracja: 27 października 2005, o 14:46
Ulubiona płyta: Keep The faith
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eva80 »

a może wyznaczmy jedną konkretną ale troszkę bardziej odległą datę i każdy będzie miał dużo czasu żeby sobie odpowiednio ten dzień zaplanowac
bo tak z tygodnia na tydzień to zawsze jest 50 na 50 - jednym pasuje a innym nie
proponuje grudzień a nawet ze wzgledu na gorączke przedswiateczna nawet styczen np. 19 stycznia co myślicie?
"Remember that you're perfect God makes no mistakes"
Thalion

Post autor: Thalion »

Połowa stycznia to nie zbyt odległy termin? Ja jestem za tym, żeby spotkać się wcześniej niż w styczniu. Zawsze możemy potem się spotkać jeszcze kilka razy przed koncertem, nie?
Na razie wychodzi nam z ustaleń, że 24 listopada odpowiada większości. Ja bym zaczęła od tej daty (jak komuś nie odpowiada to na przykład 1 grudnia można wyznaczyć). Godzina 18 Szwejk na placu konstytucji.

Poza tym akurat 19 stycznia na 90% nie dam rady :(
Awatar użytkownika
eva80
It's My Life
It's My Life
Posty: 132
Rejestracja: 27 października 2005, o 14:46
Ulubiona płyta: Keep The faith
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eva80 »

mi pasuje 24 listopada i 1 grudnia też :)) godzina 18 tez jest w porzadku :cfaniak:
poprostu myslalam ze z duzym wyprzedzeniem bedzie latwiej zaplanowac wolny wieczor wiekszej ilosci osob...
"Remember that you're perfect God makes no mistakes"
Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

Szczerze powiedzaiwszy to ja się czułem jakbym był jednym z najmłodszych na obu koncertach BJ jak byłem - większośc ludzi włąśnie na pewno po 30tce, bardziej bliżej wieku 40-50 lat.
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
Awatar użytkownika
agajoov
It's My Life
It's My Life
Posty: 149
Rejestracja: 4 grudnia 2010, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agajoov »

ja bym była za 1 grudnia! :) miejsce mi odpowiada!
because we can !
19.06.2013 - Gdańsk
Awatar użytkownika
eva80
It's My Life
It's My Life
Posty: 132
Rejestracja: 27 października 2005, o 14:46
Ulubiona płyta: Keep The faith
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eva80 »

dobra to mamy 3 osoby na 1 grudnia :jupi:
kto jeszcze?
"Remember that you're perfect God makes no mistakes"
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

Let it be. Mi 1 grudnia też oczywiście odpowiada :)
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
Zablokowany

Wróć do „Dojazd”