Transport - Śląsk/Zagłębie - Gdańsk i z powrotem

Jak dojechać? Ustalenia wspólnego dojazdu.

Moderator: Mod's Team

thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

więc tak z koldecure jechałem kilka razy , ba raz nawet do WIednia ;-) ze Skaw - Tourem tez kilka razy, ostatnio do Wrocka na Scorpionsów, takze koncert zagraniczne z nimi przerabiałem - wiec te dwie firmy moge polecić... z WYjazdownią na Bon Jovi w Wiedniu i tez było super ( rewelacyjni kierowcy ) :) Jesli chodzi o Koldecure to niespełna 3 lata temu były koncerty Depeche Mode w Łodzi i były After Party.. no i były autobusy z do Łodzi z Katowic...2 typy..dla tych co to chcą wracac po koncercie, i dla tych co zostawali na afterze... pełna profeska :) tylko za duzo wtedy... no i o mały włos bym nie został na CPN-ie ale to juz inna historia hehe ;-)
Livin' On the Prayer
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Ok, to widzę, że opcji mamy coraz więcej (ta z dwoma wersjami busa wygląda zachęcająco, bo nie wszyscy mogą mieć ochotę na imprezę po koncercie), dzisiaj mam więcej szczegółów a'propos 'mojej', więc póki pamiętam: tak jak mówiłam, do naszej dyspozycji byłby bus na 20 osób (taki o, pierwsze sześć zdjęć). Przy założeniu, że będzie komplet, kosztowałoby to 150-200 zł w obie strony (trudno na teraz podać dokładną cenę, głównie z racji tego, że nie wiadomo, o ile skoczy paliwo), w cenę wliczony jest już nocleg dla kierowcy.
Ostatnio zmieniony 9 listopada 2012, o 18:46 przez 99-in-the-shade, łącznie zmieniany 1 raz.
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

99-in-the-shade pisze:Ok, to widzę, że opcji mamy coraz więcej (ta z dwoma wersjami busa wygląda zachęcająco, bo nie wszyscy mogą mieć ochotę na imprezę po koncercie), dzisiaj mam więcej szczegółów a'propos 'mojej', więc póki pamiętam: tak jak mówiłam, do naszej dyspozycji byłby bus na 20 osób (taki o, pierwsze osiem zdjęć). Przy założeniu, że będzie komplet, kosztowałoby to 150-200 zł w obie strony (trudno na teraz podać dokładną cenę, głównie z racji tego, że nie wiadomo, o ile skoczy paliwo), w cenę wliczony jest już nocleg dla kierowcy.
Opcja wydaje się być fajna :))
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Aggie_89_
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 9 listopada 2012, o 14:41
Lokalizacja: TYCHY

Post autor: Aggie_89_ »

Witam wszystkich. Powiedzmy, że ja też się na to pisze :))
Mall
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 39
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mall »

Też byłabym zainteresowana, tylko ciekawi mnie kwestia wyjazdu. Zamierzacie jechać w dzień koncertu, czy dzień wcześniej? Bo szczerze mówiąc wątpię w swoje możliwości przetrwania na koncercie po tylu godzinach podróży :))
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Osobiście byłabym zwolenniczką jazdy na noc, żeby w Gdańsku być ok 10:00 rano w dzień koncertu - chodzi głównie o to, żeby nie brać noclegów, które w tym okresie zapewne będą bardzo drogie ;)

I Mall, przetrwanie na koncercie po tylu godzinach podróży jest jak najbardziej wykonalne, jak zobaczysz BJ na scenie wszystkie siły witalne Ci wrócą i będziesz się zastanawiać, skąd ich jeszcze tyle masz ;)
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
angelaana
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 20:32
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: angelaana »

99-in-the-shade pisze:I Mall, przetrwanie na koncercie po tylu godzinach podróży jest jak najbardziej wykonalne, jak zobaczysz BJ na scenie wszystkie siły witalne Ci wrócą i będziesz się zastanawiać, skąd ich jeszcze tyle masz
W przypadku Mall nie ma takiej opcji :D
BJ ma działanie omdleniogenne ;)

EDIT:
BJ powoduje u mnie offtopy, przepraszam.
A w temacie - tak myślę, ze wcześniej rezerwowane noclegi będą tańsze, a mamy jeszcze sporo czasu żeby czegoś poszukać i zaklepać.
19.06.2013r. - Gdańsk!
My heart beats like a drum! <3
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Aggie_89, jestes z Tychów :D Fajnie :)
"Moja" oferta będzie podobna cenowo jeśli uzbierałoby się 20 osób lub tez więcej (bo jest możliwość zorganizowania czegoś większego). I mogłabyś jechać z Tychów :) Bo tak jak pisałam wcześniej, jest opcja zbierania ludzi po drodze :)
Mall
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 39
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mall »

99-in-the-shade pisze:I Mall, przetrwanie na koncercie po tylu godzinach podróży jest jak najbardziej wykonalne, jak zobaczysz BJ na scenie wszystkie siły witalne Ci wrócą i będziesz się zastanawiać, skąd ich jeszcze tyle masz ;)
Rozważam opcję powyższą, albo zejście na zawał ;)
angelaana pisze:A w temacie - tak myślę, ze wcześniej rezerwowane noclegi będą tańsze, a mamy jeszcze sporo czasu żeby czegoś poszukać i zaklepać.
Na to właśnie liczę, tym bardziej, że marzy mi się i after pokoncertowy i ewentualny zlot, więc bez noclegów się nie obejdzie. Poza tym przed takim maratonem warto by przespać choć jedną noc wcześniej w miarę normalnie (jeżeli spanie przed koncertem BJ będzie w ogóle możliwe) :D
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: maDZia_14323 »

Widzę, że wszyscy postawili na bus/autokar ... A pociągiem nikt się nie wybiera? Ja sie własnie z chłopakiem zastanawiam nad pociągiem, troche wygodniej jak bus czy autokar i zależy jaką kto ma zniżek tez taniej, a nie ma kłopotu z noclegiem dla kierowcy itp.
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

maDZia_14323 pisze:Widzę, że wszyscy postawili na bus/autokar ... A pociągiem nikt się nie wybiera? Ja sie własnie z chłopakiem zastanawiam nad pociągiem, troche wygodniej jak bus czy autokar i zależy jaką kto ma zniżek tez taniej, a nie ma kłopotu z noclegiem dla kierowcy itp.
Pociąg jest bardzo fajną opcją i wydaje mi się tańszą :) Jeśli dosiadali by się ludzi z trasy to mielibyśmy szansę zrobić BJ wagon :D
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

Czy aj wiem czy taka tańsza.. 69 zł z Katowic w jedną strone.. z Gliwic pewnie jakies 73 plus przesiadka w Kato.. razem 146 zł.. plus komunikacja w Gdańsku... a Busem-autokarem podjezdza sie pod sam stadion i wygoda, postoje czesciej... mozna wyjsc i sie rozruszac.. no chyba ze komus wystarczają spacery po wagonach :) :) ale co kto lubi... nie kazdy ma znizki studenckie :P
Livin' On the Prayer
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Pociągi są mi o wiele bliższe gdyż swego czasu bardzo często nimi jeździłam... Może to kwestia przyzwyczajenia :cfaniak: Po za tym w busie obawiałabym się nawrotu choroby lokomocyjnej :x
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: maDZia_14323 »

thorgal_30 Dokładnie tak jak napisałeś, co kto lubi :) Ja z pewnością wybiorę się pociągiem przez wzgląd na zdrowie (choroba lokomocyjna i kłopoty z kręgosłupem, po 2h jazdy busem/autokarem/autem jestem nie do zniesienia) i stan portfela ... chyba że trafie w totka ;P Rzuciłam pomysł z pociągiem bo to też jest jakaś droga transportu i może ktoś też się na nią skusi, i przy odrobinie szczęścia można by stworzyć taki wagon/przedział(y) Bon Jovi zbierający ludzi jadących z południa Polski (Katowice i wcześniej) przez Warszawę i centralną Polskę aż do Gdańska. Ale, do koncertu jeszcze mamy pół roku i wszystko się może zdarzyć. Nieważne czym się pojedzie, ważne, że się wszyscy i tak spotkamy 19 czerwca na stadionie :):):)
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
Zeo
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 22
Rejestracja: 12 listopada 2012, o 15:30
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Zeo »

Pociąg z Katowic to jest bardzo dobry pomysł, koszt takiego przejazdu to 40 parę złotych w dodatku studenci mają 51% zniżki, wiec koszta przejazdu nie sa wysokie, w dodatku wagon z fanami bon jovi to by była niezła przygoda :)
Zablokowany

Wróć do „Dojazd”