Transport - Śląsk/Zagłębie - Gdańsk i z powrotem

Jak dojechać? Ustalenia wspólnego dojazdu.

Moderator: Mod's Team

Mall
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 39
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mall »

Zeo pisze:Pociąg z Katowic to jest bardzo dobry pomysł, koszt takiego przejazdu to 40 parę złotych
Jakie połączenie z Katowic jest za 40 parę złotych? Bo mnie wyszukuje od 69 wzwyż.

Co do podróży to wszystko wyjdzie w praniu tak naprawdę, ale zdecyduję się na jazdę pociągiem jeżeli zorganizowany busik będzie jechał w nocy z 18 na 19. Mnie zależy, żeby być tam dzień wcześniej i jeżeli ktoś by się wybierał w podobnym terminie to bardzo chętnie się przyłącze :)
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Mall pisze:
Zeo pisze:Pociąg z Katowic to jest bardzo dobry pomysł, koszt takiego przejazdu to 40 parę złotych
Jakie połączenie z Katowic jest za 40 parę złotych? Bo mnie wyszukuje od 69 wzwyż.

Co do podróży to wszystko wyjdzie w praniu tak naprawdę, ale zdecyduję się na jazdę pociągiem jeżeli zorganizowany busik będzie jechał w nocy z 18 na 19. Mnie zależy, żeby być tam dzień wcześniej i jeżeli ktoś by się wybierał w podobnym terminie to bardzo chętnie się przyłącze :)
Jeśli bus byłby zorganizowany tak jak mówisz to ja jadę (prawdopodobnie) dzień wcześniej. Jeśli nie masz nic przeciwko to z chęcią pojadę z Tobą :) Zależy mi na tym żeby w Gdańsku być wcześniej aby na koncercie nie umierać po kilku godzinach podróży a także żeby przywyknąć do nadmorskiego powietrza xd
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: maDZia_14323 »

A się tak zapytam, dziewczyny zastanawiałyście się nad czymś w rodzaju noclegu?
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Jak Śląsk znajdzie jakiś nocleg, to niech da znać, z chęcią wynajmiemy coś niedaleko i zorganizuje się afterparty :P
Mall
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 39
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mall »

myszorkowa pisze:Zależy mi na tym żeby w Gdańsku być wcześniej aby na koncercie nie umierać po kilku godzinach podróży
O właśnie :) Tym bardziej, że tych godzin to i kilkanaście może być :D

Planujemy zostać z koleżankami w Gdańsku przynajmniej do piątku więc bez noclegów się nie obejdzie. Jak już będę cokolwiek na ten temat wiedziała to oczywiście napiszę, ale mam cichą nadzieję, że więcej osób zdecyduje się na pozostanie dłużej i planowany zlot wypali :)
Slowhand
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 23
Rejestracja: 6 lipca 2010, o 08:51
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Slowhand »

Tak na przyszłość, to też się piszę na busa;) A co z tych wszystkich planów wyjdzie, to się pewnie okaże za kilka miesięcy ;)
Call me a relic, call me what you will
Say Im old-fashioned, say Im over the hill
Today music aint got the same soul
I like that old time rock'n' roll
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Miśki, słuchajcie, sporo osób już bilety pokupowało, część nawet dostała, więc chyba można się konkretniej organizować w kwestii jakiegoś dojazdu. Po przemyśleniu i konsultacjach moja oferta wygląda tak:
- wyjazd 18-go rano, powrót 20-go rano (po ewentualnym afterparty);
- przy pełnym busie (25 osób) koszt przejazdu w obie strony to na dzień dzisiejszy ok 200 zł (w cenie są noclegi dla kierowcy)
- noclegi dla nas w tym samym miejscu, w Sobieszewie (20 km od Gdańska, ale bus jest cały czas do naszej dyspozycji) to (wstępnie!) koszt ok. 80 zł za dwa - umowa jest taka, że jak już byśmy się zebrali, kierowca, który zatrzymuje się tam od lat, będzie starał się załatwić tak, żeby jak najtaniej nam to wyszło.

Kto by się pisał?
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
ooolccciaaa
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 28 czerwca 2011, o 17:05
Lokalizacja: Katowice

Post autor: ooolccciaaa »

maDZia_14323,
Cześć mam pytanie bo właśnie czytam,że byłabyś chętna na podróż pociągiem.Ja z chłopakiem też i chcielibyśmy się z wami zabrać bo w grupie raźniej:D Mam pytanie wiesz może kiedy będą dostępne bilety??
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: maDZia_14323 »

ooolccciaaa, bardzo się cieszę, że jesteście chętni na podróż z pkp, może z czasem uda się zebrać grupę ludzi i w pociągu urządzimy before party ;P a tak poważnie, to biletami, rozkładem, itp. bede się interesować/orientować w kwietniu/początek maja bo wcześniej to nie ma co ... pkp 3 razy zdąży rozkład zmienić do czerwca.
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
SmokTicket
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 19 grudnia 2012, o 17:08
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: SmokTicket »

Witamy,

chcielibyśmy poinformować, że organizujemy przejazd autokarami na koncert. Cena: 169 PLN w obie strony. W Gdańsku planujemy być już rano, będzie więc cały dzień na plażowanie i before-parties ;) Zainteresowanych zapraszamy na http://www.smokticket.pl/?bon-jovi,73

Pozdrawiamy,
SmokTicket.pl
(dawny Skaw-Tour)
www.smokticket.pl - wyjazdy na koncerty
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

WYjazd pewnie 18-stego koło 23 z okolic Spodka :) jak się nie wykluje dłuższy pobyt nad morzem to pewnie skorzystam :)
Livin' On the Prayer
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Hm, ale że powrót bezpośrednio po koncercie...? Ja akurat jestem z tych, co się bardziej na after niż na before nastawiają ;)

[ Dodano: 2013-01-28, 14:38 ]
Dobra, ja mam takie nieśmiałe pytanie... Śląsk się zaczyna jakkolwiek organizować...?
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Śląsk się zaczyna jakkolwiek organizować...?
Nie wiem co i jak z innymi, ale ja zaczynam się brać za poszukiwanie noclegu. W moim przypadku jest to niestety niejasna sprawa, bo nie wiem czy będę mogła zostać w Gdańsku dłużej, czy będę musiała wracać na egzamin. Wszystko zależy, na kiedy ustalą termin. W każdym razie dzień przed koncertem mam już jeden egzamin i modlę się, żeby nie zrobili dwóch w tak krótkim odstępie czasu.

Jeśli 12 marca zorganizuje się kolejny spot śląski, to z chęcią poznam osobę (lub dwie), które nie obrały jeszcze środku (środka?) transportu do Gdańska i są chętne na wolne miejsca w samochodzie.
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Na razie chyba nikt nijak, i mam wrażenie, że wszelkie oferty kolektywnego dojazdu zostały ostatecznie zapomniane/porzucone i trzeba będzie poszukać czegoś na własną rękę. ;<
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Hmmm... Ja się raczej wybieram pociągiem, każda dłuższa wycieczka: autokarem, samochodem (bez otwartych okien) czy durnym autobusem może się kiepsko skończyć :zniesmaczony: Ktoś jeszcze jedzie pociągiem? :(
I'm such a child :P
Zablokowany

Wróć do „Dojazd”