20.02.2014 - Brisbane

Trasa koncertowa Richiego.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Re: :)

Post autor: Din_Winter »

TheRock pisze:tak Richie jest wspaniały..., ale Bon Jovi to Bon Jovi. Szczególnie "Livin" czy Wanted jakkolwiek nie byłyby wykonane, jak włączam koncert zespołu to jest ten specyficzny klimat. Głos Jona owszem zajechany na maxa, ale przy obejrzeniu i wysłuchaniu go w dobrej formie... Nie nie nikt i nic nie zastąpi Bon Jovi. Choćby Rych stawał na głowie... wychowałem się na tym. Nigdy nie ruszą mnie osobno tak jak to jest przy całym zespole...

Richie ma swój i tylko swój super klimat, głos, muzykę, ale jako coś innego - odskocznie od Bon Jovi.

Rozpad zespołu? Definitywny koniec czegoś pięknego... Ryszard sam nigdy nie wypełni luki po stracie, nie ma takiej pierd..... możliwości.
tak jak czasami gdy czytam co piszesz mam ochotę się kłócić i zaprzeczyć, tak teraz w pełni sie z Tobą zgadzam :ok:
najbardziej zjechany głos Jona uczyni z Livina najlepszą piosenkę
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

dzieki spoko Din_Winter

:ok:

czasem rzeczywiście szybciej napiszę niż pomyślę, ale internet ma to do siebie, że się pisze rzeczy, które nie zawsze by się wypowiedziało. Pisanie pod wpływem emocji ma i dobre strony - wyrzuca się natychmiastowo myśli, które dręczą. Fakt, czasem można zamęczyć innych... :cfaniak:
...and just only rock...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Every Road Tour 2012”