Every Road Tour 2012

Trasa koncertowa Richiego.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

OMFG ! ! ja jestem absolutnie znokałtowany, niesamowity show Sambory, co za energia i jeszcze to The Answer na koniec....magia !
Tyle na gorąco, no i jeszcze fotka z polską flagą, widze,że ekipa spisała sie na medal, czyje rączki uchwyciłem ? xD

Obrazek
Obrazek
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

THE ANSWER?!

KUR#$#....

CHCĘ UMRZEĆ.
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Za Polska Flage to macie ode mnie wielki, naprawde wielki szacunek...

I jeszcze " The Answer"? No to ja sobie chyba tutaj poczekam na Wasze fotki i relacje...
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Myślałem, że koniec koncertu, a tu jeszcze 3 piosenki. ;) W Berline, Rysiek zaśpiewał najwięcej piosenek. ;) The Answer !!

1. Burn The Candle Down
2. Every Road Leads Home To You
3. Nowadays
4. Stranger In This Town
5. Taking a Chance On The Wind
6. Weathering The Storm
7. Sugar Daddy
8. Learning How To Fly With a Broken Wing
9. Hungry Heart/I'll Be There For You
10. Hard Times Come Easy
11. Shooting Star
12. You Can Only Get So High
13. Fallen From Graceland
14. Who Say's You Can't Go Home/Wild Night

Encore:

15. Midnight Rider/Wanted
16. Golden Slumbers/Carry That Weight/The End
17. These Days
18. The Answer
19. Livin' On A Prayer
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Zajebiste jako pojedyncze zdarzenie, ale ochrona powinna czuwać ;)

Co do Berlina to setlista mnie nie powala, bo jest najgorsza z wszystkich do tej pory, a the Answer akurat nie lubie i nie słucham.
Czekam jednak na wasze opinie i info czy Wild night to jest Bon Joviaste Wild czy cover.
Brawa za flagę.
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Adrian pisze:Czekam jednak na wasze opinie i info czy Wild night to jest Bon Joviaste Wild czy cover.
cover

a koncert fantastyczny :brawo:
The Answer uwielbiam :D
KondZik

Post autor: KondZik »

Flag było więcej. Nie tylko Nasza. Flaga Alicji (alicjasz) i więc do Niej brawa :brawo: :lol:
My tylko wszyscy trzymaliśmy, (ps. ten z rękoma do góry i białym rękawkiem to ja, akurat w tym momencie nie trzymałem flagi).

Tak mi się wydaje, że to akurat ta flaga, ale moge się mylić, bo przed nami 2 metry gdzieś jakieś dziewczyny również miały flage.

Richie Sambora rulez!!!! :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :jupi:
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Weathering the Storm
http://www.youtube.com/watch?v=P08V5JhUPQw

Stranger
http://www.youtube.com/watch?v=ZSfBul_g8Ts

[ Dodano: 2012-10-14, 12:50 ]
The Answer & Living On A Prayer
http://www.youtube.com/watch?v=vvDU_RtpGLo
KondZik

Post autor: KondZik »

No i bisował 3 razy, śpiewając be there for U nakręciliśmy Go. :cfaniak:
Rządzimy :jupi: Ogólnie dobrze się bawił już nawet sam o tym mówił.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

To może parę słów ode mnie, później napiszę coś więcej... koncert masakryczny, genialny, wokal Sambory na żywo brzmi fantastycznie, jak dla mnie mógłby wystąpić teraz z BJ i nagrywać, a przede wszystkim! koncertować już tylko solo, trochę to smutne, ale ten facet się przy Jonie marnuje. Obecnie, jestem w stanie zaryzykować stwierdzeniem, że gdy tych 2 facetów wyjdzie razem na scene to Jon będzie zbędnym elementem psującym show. Rok temu byłem bardzo zadowolony z koncertu w Dreźnie, ale to co było wczoraj to zupełnie inny poziom. Świetny klimat, dużo jammowania, solówki, prawdziwa muzyka bez zbędnych dodatków. Wielkie brawa dla pozostałych muzyków - klasa światowa, szczególnie Kurt Schneider i Aaron Sterling - od wczoraj mój nowy ulubiony perkusista ;) Niech walą głowami w ściany wszyscy, którzy mieli możliwość, aby tam być, a tego nie zrobili. Mam nadzieję, że ta trasa da do myślenia Samborze i na kolejną płytę i trasę nie będziemy czekali kolejnych 14 lat... bo wolałbym jeszcze jeden taki koncert niż 20 kolejnych BJ.

Na koniec dodam, że znowu uśmiechnęło się do mnie szczęście i byłem pod samiutką sceną, 4-5 rząd ;)
KondZik

Post autor: KondZik »

Scrooge pisze:To może parę słów ode mnie, później napiszę coś więcej... koncert masakryczny, genialny, wokal Sambory na żywo brzmi fantastycznie, jak dla mnie mógłby wystąpić teraz z BJ i nagrywać, a przede wszystkim! koncertować już tylko solo, trochę to smutne, ale ten facet się przy Jonie marnuje. Obecnie, jestem w stanie zaryzykować stwierdzeniem, że gdy tych 2 facetów wyjdzie razem na scene to Jon będzie zbędnym elementem psującym show. Rok temu byłem bardzo zadowolony z koncertu w Dreźnie, ale to co było wczoraj to zupełnie inny poziom. Świetny klimat, dużo jammowania, solówki, prawdziwa muzyka bez zbędnych dodatków. Wielkie brawa dla pozostałych muzyków - klasa światowa, szczególnie Kurt Schneider i Aaron Sterling - od wczoraj mój nowy ulubiony perkusista ;) Niech walą głowami w ściany wszyscy, którzy mieli możliwość, aby tam być, a tego nie zrobili. Mam nadzieję, że ta trasa da do myślenia Samborze i na kolejną płytę i trasę nie będziemy czekali kolejnych 14 lat... bo wolałbym jeszcze jeden taki koncert niż 20 kolejnych BJ.

Na koniec dodam, że znowu uśmiechnęło się do mnie szczęście i byłem pod samiutką sceną, 4-5 rząd ;)

Zgadzam się, bez wątpienia koncert wart każdej kwoty.

[ Dodano: 2012-10-14, 16:31 ]
Adrian pisze:
Co do Berlina to setlista mnie nie powala, bo jest najgorsza z wszystkich do tej pory, a the Answer akurat nie lubie i nie słucham.
Brawa za flagę.
Dzięki za tą flage. ;)
Co do setlisty to widze to tak...
Grał dłużej, świetnie się bawił, wyciągneliśmy go na 3 bisy więc to wyczyn w moim odczuciu.

Setlista z Berlina:

1. Burn The Candle Down
2. Every Road Leads Home To You
3. Nowadays
4. Stranger In This Town
5. Taking a Chance On The Wind
6. Weathering The Storm
7. Sugar Daddy
8. Learning How To Fly With a Broken Wing
9. Hungry Heart/I'll Be There For You
10. Hard Times Come Easy
11. Shooting Star
12. You Can Only Get So High
13. Fallen From Graceland
14. Who Say's You Can't Go Home/Wild Night

Encore:

15. Midnight Rider/Wanted
16. Golden Slumbers/Carry That Weight/The End
17. These Days
18. The Answer
19. Livin' On A Prayer

Wytłuszczyłem te, które pojawiały się na poprzednich koncertach.
Pytanie moje brzmi jak może ta setlista być gorsza od poprzednich, skoro zawiera w sobie poprzednie ?
Za długo grał? Przynudzał już? Nie rozumiem Twojego toku rozumowania, ale z chęcią spróbuje go badać dalej.
Pozdrawiam ;)
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Scrooge pisze:Na koniec dodam, że znowu uśmiechnęło się do mnie szczęście i byłem pod samiutką sceną, 4-5 rząd ;)

Zaraz za mną ;-)

Pozdrawiam

"Setlista z Berlina:

1. Burn The Candle Down
2. Every Road Leads Home To You
3. Nowadays
4. Stranger In This Town
5. Taking a Chance On The Wind
6. Weathering The Storm
7. Sugar Daddy
8. Learning How To Fly With a Broken Wing
9. Hungry Heart/I'll Be There For You
10. Hard Times Come Easy
11. Shooting Star
12. You Can Only Get So High
13. Fallen From Graceland
14. Who Say's You Can't Go Home/Wild Night

Encore:

15. Midnight Rider/Wanted
16. Golden Slumbers/Carry That Weight/The End
17. These Days
18. The Answer
19. Livin' On A Prayer

Wytłuszczyłem te, które pojawiały się na poprzednich koncertach.
Pytanie moje brzmi jak może ta setlista być gorsza od poprzednich, skoro zawiera w sobie poprzednie ? "

Taż się nad tym zastanawiałem... i nie umiem znaleźć odpowiedzi, tak jak Richie akordu w Answer ;-) Ci co byli to wiedzą o co chodzi :-p
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Wytłuszczyłem te, które pojawiały się na poprzednich koncertach.
Pytanie moje brzmi jak może ta setlista być gorsza od poprzednich, skoro zawiera w sobie poprzednie ?
Za długo grał? Przynudzał już? Nie rozumiem Twojego toku rozumowania, ale z chęcią spróbuje go badać dalej.
Pozdrawiam ;)
A wiesz co, że masz rację ;) ubzdurało mi się, ze sety w Amsterdamie były dłuższe a za Answer było Don't Look Back. Tym lepiej dla was. Dziwi mnie jednak niewątpliwie dalszy brak 7 years gone.
I oglądając filmik Livina to Rysiek w świetnej formie, zdecydowanie lepszej niż pierwszy koncert w Amsterdamie. wokalnie forma idzie w górę a i pojawił się mocny luzik.
KondZik

Post autor: KondZik »

A może mi ktoś podać kto grał wczoraj jako support?
Chłopak starał się jak mógł.
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

Od siebie chciałam dodać, że była to dla mnie czysta magia, być tak blisko na wprost idealnie Ryśka. Stałam tam jak zaczarowana. Takim moim największym marzeniem związanym z tym koncertem było usłyszenie The Answer i jak Rysiek wyszedł na ten trzeci bis i powiedział: „Ktoś tu z was chciał usłyszeć The Answer” to się prawie popłakałam ze szczęścia. Koncert rewelacyjny, bijąca pozytywna energia Ryśka na każdym kroku, uśmiech na twarzy; widać było, że się dobrze bawi. Publika nie chcąca zakończyć I’ll be tere for you, nawet po zmianie gitary, dalej śpiewaliśmy :) Obok The Answer najlepszy moment koncertu. Hungry Heart! Fallen! Shooting star! Midnight Rider! These days! czego chcieć więcej, poezja. Można rzeczywiście ponarzekać, że za dużo nowych kawałków czy coverów, ale gdy tylko się samemu jest obecnym na koncercie, nieważne jest co zagra, stoisz tam i śpiewasz, bawisz się. Co prawda gdyby nie dwa ostatnie bisy nie byłabym usatysfakcjonowana, ale mieliśmy to szczęście, że stworzyliśmy niesamowitą atmosferę, która zachęciła Ryśka do wykonania czegoś extra.
Scrooge pisze:jak dla mnie mógłby wystąpić teraz z BJ i nagrywać, a przede wszystkim! koncertować już tylko solo.
Niestey myślę podobnie.
Scrooge pisze:wolałbym jeszcze jeden taki koncert niż 20 kolejnych BJ.
Tu też się zgodzę.
I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
ODPOWIEDZ

Wróć do „Every Road Tour 2012”