Koncert w Berlinie - dojazd

Trasa koncertowa Richiego.

Moderator: Mod's Team

Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Koncert w Berlinie - dojazd

Post autor: Scrooge »

Jako, że w różnych wątkach przewijają się co jakiś czas z jednej strony oferty osób proponujących, a z drugiej poszukujących transportu na koncert Richiego w Berlinie, proponuję zbiorczy wątek, który ułatwi wszystkim życie.


Osobiście szukam 2 osób, które chciałby się ze mną zabrać moim samochodem (być może już tylko jednej bo czekam na potwierdzenie od JJ). Przejazd na trasie Toruń -> Poznań -> Berlin -> Poznań. Wyjazd z samego rana, powrót bezpośrednio po koncercie. Jeżeli ktoś by potrzebował noclegu np. żeby po koncercie przespać się w Poznaniu i rano jechać samemu dalej, to mogę go przenocować bo mam w Poznaniu mieszkanie. Wszystko do ustalenia.
ediyo
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ediyo »

Pozwolę sobię podłączyć się pod post. Chętnie bym się zabrał, gdyby ktoś z szanownych forumowiczów miał bilet do odsprzedania... właśnie brałem się za kupowanie kiedy zobaczyłem, że jest wyprzedane :/


tak więc jeszcze raz

!! !! CZY KTOŚ MA BILET DO SPRZEDANIA?? !! !!

mam naprawdę głęboką nadzieję, że ktoś kupił nadprogramowy.

pozdrawiam
27.05.06 - BJ, Stuttgart
13.10.12 - RS, Berlin
19.06.13 - BJ, Gdańsk
27.07.13 - BJ, East Rutherford, NJ
Mrugo
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 21 sierpnia 2012, o 21:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mrugo »

A jeżeli ktoś ma jeszcze jeden bilet do odsprzedania, to już w ogóle byłoby cudownie :))

Ustalałam pobyt w Berlinie nawet nie sądząc, że bilety mogą JUŻ zostać wyprzedane.... a tu taka "miła" niespodzianka ;/

Także podbijam pytanie !! !!
alicjasz
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 19 sierpnia 2012, o 21:47
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: alicjasz »

Gdyby ktoś miał trzeci bilet do odsprzedania to ja też jestem chętna !!! Może będzie można kupić bilety na miejscu :) :D
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

też chętnie kupie bilecik :-) niech ktoś zrezygnuje, bo daleko , zimno i pada ;-) nie no żartuję... szczęśliwcom z biletami życzę extra Gigu :) a sam jeszcze się łudzę ze jakoś ten bilet załatwię :)
Livin' On the Prayer
alicjasz
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 19 sierpnia 2012, o 21:47
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: alicjasz »

http://www.ebay.pl/itm/2x-TICKETS-RICHI ... 2ec1b4d88f

Może ktoś by chciał kupić ze mną bilet? I może ktoś zna przy okazji niemiecki by zamówić ? :p
ediyo
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ediyo »

może ktoś kto ma bilet chciałby się, wracając do tematu postu, zgrać i zabrać razem...?
791 579 589 jak coś, pozdrawiam ;]
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Czy orientuje się ktoś czy aby podjechać pod ten klub Huxleys Neue Welt ale nie za blisko, bo znajduje się on około 3km od granicy "zielonej strefy" potrzeba tej nalepki na szybę, która informuje o poziomie emisji spalin? Sprawdziłem, że ten klub jest w tej "zielonej strefie" gdzie potrzeba zielonej nalepki czyli auta, które emituje stosunkowo mało CO2 do atmosfery. Ale zastanawiam się, bo może potrzeba mieć chociaż żółtą lub czerwoną aby w ogóle wjechać do Berlina?
A tak przy okazji to mógłbym kogoś zabrać do Berlina. Będę wyjeżdżał z Koszalina i leciał przez Szczecin także osoby, które mogłyby by się dostać do Koszalina bądź czekać gdzieś po drodze są bardzo mile widziane, bo zawsze trochę mniej wyniesie mnie paliwo. Zabieram już 3 osoby także mogę zabrać jeszcze 2 :) Zainteresowanych proszę o kontakt.

EDIT: musiałem edytować post gdyż po weryfikacji informacji klub jednak znajduje się w strefie ekologicznej, a nie tak jak myślałem najpierw poza nią.
Ostatnio zmieniony 27 września 2012, o 13:57 przez misiek_93, łącznie zmieniany 3 razy.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Naklejkę musisz mieć żeby w ogóle wjechać do Berlina, naklejka też określa do której strefy masz "wstęp" - zależnie od rocznika auta jakie posiadasz.
KondZik

Post autor: KondZik »

A może chce się ktoś zabrać??
Mam jedno miejsce, jade przez Poznań.
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Scrooge pisze:Naklejkę musisz mieć żeby w ogóle wjechać do Berlina, naklejka też określa do której strefy masz "wstęp" - zależnie od rocznika auta jakie posiadasz.
Z tego co wiem to niezupełnie tak jest.
Naklejka obowiązuje tylko w strefie czyli ścisłe centrum miasta. Po za tą strefą można jeździć bez naklejki.
Dla silników diesla są 3 rodzaje ( kolory ) naklejek w zależności od rocznika auta ( jeżeli pojazd jest na polskich ( obcych ) numerach rej. patrzą tylko na rocznik produkcji). Auta sprzed 1993 roku nie dostaną naklejki wogóle.
Dla benzyny jest tylko naklejka zielona i też liczy się rocznik auta.
Według mnie najleprzym rozwiązniem jest zostawić auto na parkingu przed strefą i dalej jechać metrem. Raz że parking za darmo, dwa że nie trzeba mieć naklejki.
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Tak poza tym to sprawdziłem, że jednak ten klub jest w tej "zielonej strefie". Piszę żebym przypadkiem nie wprowadził nikogo w błąd... Przepraszam.
Ale nadal nie mamy porozumienia czy potrzeba nalepki np. koloru czerwonego żeby w ogóle wjechać do Berlina. Bo jasne, że do centrum potrzeba zielonej. Ale właśnie rozważam możliwość żeby auto zostawić poza centrum i dostać się tam komunikacją miejską.
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

misiek_93 pisze:Tak poza tym to sprawdziłem, że jednak ten klub jest w tej "zielonej strefie". Piszę żebym przypadkiem nie wprowadził nikogo w błąd... Przepraszam.
Ale nadal nie mamy porozumienia czy potrzeba nalepki np. koloru czerwonego żeby w ogóle wjechać do Berlina. Bo jasne, że do centrum potrzeba zielonej. Ale właśnie rozważam możliwość żeby auto zostawić poza centrum i dostać się tam komunikacją miejską.
Szukałem na ten temat informacji w internecie.
I według tych informacji nie trzeba żadnej nalepki żeby wjechać do Berlina ( poza strefą).
Strefa jest oznakowana. Na każdej uliczce w miejscu gdzie zaczyna się strefa są znaki informacyjne.
http://www.umweltzone.pl/strefy/berlin - mapa strefy
http://berlin-vel.pl/strefa-ekologiczna ... -plakietki
http://berlin-vel.pl/parkingi-na-obrzezach-p-r
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

Dobra powiem wam na podstawie swoich czerwcowych doświadczeń. Naklejkę musicie mieć inaczej mandat nieważne czy żółtą czerwoną czy zieloną trzeba mieć!. Z tymże granice stref turystów nie dotyczą. :) Możecie z żółtą wjechać na zieloną :) Koszt naklejki 35 euro kupi się na stacji, czy też na stacji kontroli pojazdów. Pozdrawiam :)
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

rosie1996 pisze:Dobra powiem wam na podstawie swoich czerwcowych doświadczeń. Naklejkę musicie mieć inaczej mandat nieważne czy żółtą czerwoną czy zieloną trzeba mieć!. Z tymże granice stref turystów nie dotyczą. :) Możecie z żółtą wjechać na zieloną :) Koszt naklejki 35 euro kupi się na stacji, czy też na stacji kontroli pojazdów. Pozdrawiam :)
Dokładnie, czyli tak jak pisałem naklejkę TRZEBA mieć :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Every Road Tour 2012”