BON JOVI - 19 CZERWCA 2013 - PDF

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

BON JOVI - 19 CZERWCA 2013 - PDF

Post autor: Adrian »

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z moją relacją odnośnie historycznego koncertu Bon Jovi w Polsce. Powstawała ona od czerwca 2013 kiedy to zobowiązałem się do napisania swojej dłuższej recenzji koncertu. W trakcie tworzenia pojawiały się różne pomysły co do treści. Przeglądając inne publikacje wpadłem na pomysł stworzenia drobnego katalogu opisującego moje wrażenia jak i najważniejsze akcje związane z show. Niestety moja natura perfekcjonisty sprawiała, że projekt rozrastał się z dnia na dzień. Stworzyłem jeden rozdział, a w trakcie pisałem już fragmenty kolejnego.. Tym sposobem projekt w pewnym momencie został porzucony ze względu na brak czasu. Ostatnio koleżanki z forum przypomniały mi, że obiecałem swoją relacje i nie dotrzymałem słowa. Postanowiłem dokończyć to co mam ubierając w zadowalającą mnie formę, a zarazem mam nadzieję ciekawą dla czytających. Chciałem, aby przypominał popularne katalogi, gdzie jest jak najmniej tekstu, a jak najwięcej interesujących zestawień, grafik i elementów które będą przywoływać wspomnienia. Nie jest to projekt ostatecznie skończony, bo jest w nim na pewno masa błędów stylistycznych, a pewne elementy pewnie zrobiłbym po przemyśleniu inaczej. Cóż natura perfekcjonisty wymaga pójścia na kompromisy. Myślę, że ponad 250 stron usprawiedliwi wszelkie ewentualne wpadki ;)

PDF jest moim osobistym zapisem całego projektu „Koncert Bon Jovi w Polsce” od samego jego początku do dnia dzisiejszego. Zamieściłem tutaj wiele grafik, statystyk, opisów przybliżających nam koncert w każdej możliwej kwestii. Jest tu kilka ciekawostek o których nigdy nie pisałem, a którymi warto było się podzielić. Tekst pisany jest w prosty forumowy sposób, tak aby oddać szczerość emocji. Sprawdzając poprawność tekstu nieraz uśmiechnąłem się pod nosem z tego jakie emocjo towarzyszyły mi/nas przy okazji tego wielkiego wydarzenia. Zapraszam do miłej lektury i dzielenia się swoimi opiniami!

Obrazek

POBIERZ TUTAJ: https://drive.google.com/open?id=0B-wym ... lZFaDhsWm8

*PDF w założeniu miał byś wysłany tylko znajomym ponieważ zawiera sporo zdjęć nie mojego autorstwa (znalezionych w sieci). Mam nadzieję, że jednak nikt się nie obrazi dlatego publikuje go publicznie jako projekt od fanów dla fanów.

>> STARY POST
[spoil]Po historycznym koncercie Bon Jovi w naszym kraju postanowiłem napisać "obszerniejszą" recenzje odnośnie tego ważnego dla nas wydarzenia. Postanowiłem, że będzie to zarówno opis moich przeżyć z koncertu jak i z wielu lat pracy na rzecz tego aby takie show się odbyło. W trakcie tworzenia postanowiłem również zrobić z tego taką małą encyklopedie koncertową w połączeniu z moimi odczuciami. Chciałem aby był to PDF interesujący nie tylko mnie i moich znajomych, ale by był on źródłem ciekawostek dla innych osób chcących dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego widowiska i jego otoczki. Początkowego zapału było dużo stąd opisałem m.in. akcję "Destination Poland", nasze przemyślenia odnośnie koncertu zanim go głoszono, przygotowania do koncertu, utworzenie specjalnego serwisu poświęconemu koncertowi, akcje na wspieram.to itp. Żeby nie był to tylko suchy tekst postanowiłem umieścić w nim dużo.. bardzo dużo zdjęć i stworzonych przeze mnie grafik. Na ten moment PDF liczy blisko.. 200 stron.

PDF był gotowy w 90% już 2-3 lata temu, ale nigdy nie miałem motywacji aby go ukończyć. Po spotkaniu z pewnymi fankami zespołu (które pozdrawiam ;) ) postanowiłem zamieścić tutaj tą informację wraz z datą premiery.

Wszystkich chętnych obejrzenia wielu ciekawych koncertowych ujęć, zapoznania się z ciekawostkami i statystykami czy chętnych przypomnieć sobie reakcje fanów zapraszam do tego tematu w dniu: 19 października 2017r.
Poniżej przykładowe screeny jeszcze "roboczego" PDFa:

Obrazek Obrazek Obrazek[/spoil]
Ostatnio zmieniony 19 października 2017, o 21:03 przez Adrian, łącznie zmieniany 4 razy.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: BON JOVI - 19 CZERWCA 2013 - PDF

Post autor: Agata BJ »

Wow Adrian! To się zapowiada niesamowicie. Nie mogę się doczekać :) Zwłaszcza, że w naszym gronie rekadcyjnym wrzało od przygotowań i plotek już długo przed koncertem czy nawet jego ogłoszeniem. No i ta masa pracy, którą wpakowaliśmy w organizację akcji.. piękne wspomnienia. Jestem ciekawa tego jak je ująłeś jako kolega redakcyjny i z chęcią przeczytam od deski do deski. CZEKAM! :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: BON JOVI - 19 CZERWCA 2013 - PDF

Post autor: Edyta »

Nooo nareszcie :D :D Trzeba było aż interwencji pewnych fanek :D żeby zmobilizowały Cię do działania :D ;) z niecierpliwością czekam na efekt końcowy :D
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: BON JOVI - 19 CZERWCA 2013 - PDF

Post autor: kikusia28 »

To jest to na co czekałam od 2013 roku!!! Bardzo się cieszę, że wreszcie się zdecydowałeś.
Zapowiada się interesująca końcówka lata! Odliczam dni do tego wydarzenia :-)
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: BON JOVI - 19 CZERWCA 2013 - PDF

Post autor: EVENo »

Typowy imprezowy kawałek.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: BON JOVI - 19 CZERWCA 2013 - PDF

Post autor: Dand »

Wow
Szacun za ogrom pracy, brawo.
Obrazek
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: BON JOVI - 19 CZERWCA 2013 - PDF

Post autor: Paulska »

Data w kalendarzu zaznaczona ;)
To będzie piękny powrót do nie tak znowu odległej przeszłości.
Dzięki.
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: BON JOVI - 19 CZERWCA 2013 - PDF

Post autor: Adrian »

Premiera przesunięta ze względu na nie zakończenie projektu w terminie ;( Trochę rzeczy dodałem i całość nie jest jeszcze dla mnie ukończona. Mam parę rzeczy do uzupełnienia. Niestety poprzedni miesiąc miałem czasowo mocno obłożony. Nowy termin jest ostateczny chociażbym miał dać niedokończony PDF.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: BON JOVI - 19 CZERWCA 2013 - PDF

Post autor: Damned »

Nie szkodzi. Pozycja ma nadal niezachwiane miejsce na liście najbardziej oczekiwanych e-booków tego roku.
Byle byś dłużej nie zwlekał, bo za 2 miesiące możemy być już myślami przy innym koncercie :D ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: BON JOVI - 19 CZERWCA 2013 - PDF

Post autor: Adrian »

Obrazek
Zapraszam zainteresowanych ;)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: BON JOVI - 19 CZERWCA 2013 - PDF

Post autor: kikusia28 »

A no tak dziś przecież 19! Fajnieee :lol:

P.S Monika jaka Ty jesteś sexyyy :D Trochę się niektórzy pozmieniali od tego czasu :)
Ostatnio zmieniony 19 października 2017, o 14:36 przez kikusia28, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: BON JOVI - 19 CZERWCA 2013 - PDF

Post autor: monjovi »

Czy tam jest moja twarz? :whoeva:
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: BON JOVI - 19 CZERWCA 2013 - PDF

Post autor: Adrian »

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z moją relacją odnośnie historycznego koncertu Bon Jovi w Polsce. Powstawała ona od czerwca 2013 kiedy to zobowiązałem się do napisania swojej dłuższej recenzji koncertu. W trakcie tworzenia pojawiały się różne pomysły co do treści. Przeglądając inne publikacje wpadłem na pomysł stworzenia drobnego katalogu opisującego moje wrażenia jak i najważniejsze akcje związane z show. Niestety moja natura perfekcjonisty sprawiała, że projekt rozrastał się z dnia na dzień. Stworzyłem jeden rozdział, a w trakcie pisałem już fragmenty kolejnego.. Tym sposobem projekt w pewnym momencie został porzucony ze względu na brak czasu. Ostatnio koleżanki z forum przypomniały mi, że obiecałem swoją relacje i nie dotrzymałem słowa. Postanowiłem dokończyć to co mam ubierając w zadowalającą mnie formę, a zarazem mam nadzieję ciekawą dla czytających. Chciałem, aby przypominał popularne katalogi, gdzie jest jak najmniej tekstu, a jak najwięcej interesujących zestawień, grafik i elementów które będą przywoływać wspomnienia. Nie jest to projekt ostatecznie skończony, bo jest w nim na pewno masa błędów stylistycznych, a pewne elementy pewnie zrobiłbym po przemyśleniu inaczej. Cóż natura perfekcjonisty wymaga pójścia na kompromisy. Myślę, że ponad 250 stron usprawiedliwi wszelkie ewentualne wpadki ;)

PDF jest moim osobistym zapisem całego projektu „Koncert Bon Jovi w Polsce” od samego jego początku do dnia dzisiejszego. Zamieściłem tutaj wiele grafik, statystyk, opisów przybliżających nam koncert w każdej możliwej kwestii. Jest tu kilka ciekawostek o których nigdy nie pisałem, a którymi warto było się podzielić. Tekst pisany jest w prosty forumowy sposób, tak aby oddać szczerość emocji. Sprawdzając poprawność tekstu nieraz uśmiechnąłem się pod nosem z tego jakie emocjo towarzyszyły mi/nas przy okazji tego wielkiego wydarzenia. Zapraszam do miłej lektury i dzielenia się swoimi opiniami!

Obrazek

POBIERZ TUTAJ: https://drive.google.com/open?id=0B-wym ... lZFaDhsWm8

*PDF w założeniu miał byś wysłany tylko znajomym ponieważ zawiera sporo zdjęć nie mojego autorstwa (znalezionych w sieci). Mam nadzieję, że jednak nikt się nie obrazi dlatego publikuje go publicznie jako projekt od fanów dla fanów.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: BON JOVI - 19 CZERWCA 2013 - PDF

Post autor: kikusia28 »

Adrian jesteśmy z sister pod ogromnym wrażeniem! A póki co tylko przejrzałyśmy :) Wykonałeś kawał dobrej roboty i dzięki Tobie wspomnienia odżyły.

Dopiero teraz widzę, że wyglądam na tych zdjęciach jak księżyc w pełni :D W sumie nie mogło być inaczej, bo nic innego w tym czasie nie robiłam tylko siedziałam do 2,3 w nocy na forum... To byl niesamowity czas, pod każdy względem!

Dzięki za to, że Ci się chciało :)
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: BON JOVI - 19 CZERWCA 2013 - PDF

Post autor: Paulska »

Piękna robota, zacząłem czytać, ale za dużo emocji na raz się pojawiło i odłożę to na wieczór.
Wielkie dzięki :)
Pozdrawiam
Paulska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”