Flaga - co dalej?

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
harriet
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 969
Rejestracja: 31 grudnia 2012, o 16:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: harriet »

MaziejCK, to jest dobry pomysł, ale takie ciągłe transportowanie flagi może ją uszkodzić. No chyba, że ktoś ją weźmie do Hyde Parku.
We wszystkim co warto robić, warto przesadzać.
Lara
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 6 czerwca 2013, o 08:17
Lokalizacja: Warszawa/Płońsk

Post autor: Lara »

WOŚP to bardzo dobry pomysł, tylko niestety muszę się zgodzić z poprzednikami, że bez podpisu Jona dużo za nią kasy nie będzie.
Z drugiej strony fajnie byłoby też wesprzeć JBJ Soul Foundation, bo według mnie nie ma nic złego w tym, że wesprzemy fundację innego kraju, przecież w stanach też zbierają na WOŚP http://wospny.com/index.php?go=6
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

Tak sobie pomyślałam, jak fajnie by było, gdybyśmy jakoś wsparli fundację, z pieniędzy z flagi ( czy jakiegoś innego ciekawego sposobu ) Jon by się o tym dowiedział i w podziękowaniu, przyleciał by do Polski na spotkanie z fanklubem Always :P
10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
fin
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 13 czerwca 2013, o 18:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fin »

Opcja z fundacją jest fajna, ale tak jak ktoś już pisał - będzie dużo zachodu z wysyłaniem tego do Stanów. WOŚP to chyba lepszy pomysł, mimo braku podpisów.
Wiem, że flagi z koncertu Guns N' Roses w Rybniku i Slasha w Katowicach, będą prawdopodobnie przeznaczone na Orkiestrę, z czego ta druga nie ma autografów. Liczy się też to, że ją zobaczyli, skomentowali i docenili :)
Dejmian
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 25
Rejestracja: 12 czerwca 2013, o 15:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Dejmian »

Ja jestem za tym a by wspierać nasze polskie fundacje.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Myślimy, myślimy :) Jest kilka pomysłów. Ale oczywiście póki co bez pośpiechu.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Anulla
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 21 czerwca 2013, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Anulla »

A czy jest opcja, żeby po zakończeniu trasy wysłać flagę do jakiegoś menago BJ, żeby Jon podpisał, jak obiecamy sprzedać na WOŚP - na szczytny cel? Jon serducho ma przecież wielkie, a flagę na pewno dobrze pamięta...
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

opcja numer dwa jest ok! :D
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: LarysaBlanka »

yanni pisze:Co oni z nią zrobią. ? Nie wiem czy będzie ktoś w Stanach interesował się flagą z koncertu w Polsce.


popieram :))
Awatar użytkownika
koala555
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 310
Rejestracja: 3 czerwca 2013, o 07:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: koala555 »

Wyślijmy ją do samego BJ :D będzie miał na pamiątkę z koncertu w Polsce :D
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Chyba będzie ciężko zlicytować tą flagę gdziekolwiek.. ale jeśłi już przekazywać zebrane z niej pieniądze to myśle, że lepiej na Soul, jak damy na WOŚP pewnie przejdzie to bez większego echa, oczywiście, że wspomożemy tym fundacje, ale na tym koniec, szybko zostanie to zapomniane. Jeśli przekażemy pieniądze na Soul, może to zostać docenione, że kasa którą zebraliśmy na powitanie zespołu i przygotowanie flagi w rezultacie nie poszła na marne, a flaga nie znalazła się w koszu. Tylko raz, że zrobiliśmy dzięki niej spektakularną akcję, a dwa później wyniknie z tego pożytek i pieniadze po jej licytacji pójdą aby wspomóc fundacje Jona, to wszystko się łączy w ładną całość wg mnie i niesie przesłanie. Myślę, ze gdyby Jon się dowiedział docenił by to. A czy wspieramy rodzimą fundacje czy obcą? to wciąż jest pomoc, nieważne komu -Amerykanom, Chińczykom czy Niemcom, po prostu osobom potrzebującym, w USA też żyją Polacy, którzy potrzebują wsparcia. Jak to sie mówi ''karma'' i tak do nas wróci czy damy na WOŚP czy Soul ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Charlotta
I Believe
I Believe
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2013, o 18:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Charlotta »

Też uważam, że nie ma sensu dawać jej na aukcję w Stanach. Bylibyście zainteresowani kupnem flagi stamtąd? Dla mnie na przykład nie miałoby to dużej wartości emocjonalnej. Warto by było się dowiedzieć, czy jest możliwość, żeby zespół nam to podpisał - jeśli tak to ekstra! Wtedy proponowałabym nie WOŚP, a jakąś inną akcję. Znaleźlibyśmy jakieś potrzebujące dziecko i się dołożyli :) Jeśli się nie da załatwić autografów proponuję ją podzielić wśród nas.
"I am a rock, not just another grain of sand!"
Awatar użytkownika
takjakja
It's My Life
It's My Life
Posty: 119
Rejestracja: 17 stycznia 2013, o 20:46
Lokalizacja: Lublin

Post autor: takjakja »

Wyslijmy Jonowi :D
rozwiesmy mu przed domem czy cos,haha xd

[ Dodano: 2013-06-24, 23:17 ]
a tak serio,to jestem za druga opcja
http://www.lastfm.pl/user/lemuryy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000264659045 - zapraszajcie,piszcie czy tam co chcecie,lubie gadac o muzyce! ;)
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

monjovi pisze:Jeśli przekażemy pieniądze na Soul, może to zostać docenione, że kasa którą zebraliśmy na powitanie zespołu i przygotowanie flagi w rezultacie nie poszła na marne, a flaga nie znalazła się w koszu. Tylko raz, że zrobiliśmy dzięki niej spektakularną akcję, a dwa później wyniknie z tego pożytek i pieniądze po jej licytacji pójdą aby wspomóc fundacje Jona, to wszystko się łączy w ładną całość wg mnie i niesie przesłanie.
dokładnie :brawo:
nadal jestem za spieniężeniem i wpłatą kasy na Soul.

a tym, którzy proponują wsparcie polskiej fundacji powiem tak:
jeśli kiedykolwiek, któryś polski zespół 'zasłuży' w moich oczach na taką flagę itd - to będę za wsparciem polskiej filantropii

Może się mylę ale sądzę, że wśród Polonii na świecie znajdzie się niejeden fan BJ.

ps propozycja znajomych po kilku piwkach: uszyjcie pościel tym zaręczonym podczas NSG :lol:
Awatar użytkownika
tommy
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2013, o 11:38
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Post autor: tommy »

monjovi pisze:Chyba będzie ciężko zlicytować tą flagę gdziekolwiek.. ale jeśłi już przekazywać zebrane z niej pieniądze to myśle, że lepiej na Soul, jak damy na WOŚP pewnie przejdzie to bez większego echa, oczywiście, że wspomożemy tym fundacje, ale na tym koniec, szybko zostanie to zapomniane. Jeśli przekażemy pieniądze na Soul, może to zostać docenione, że kasa którą zebraliśmy na powitanie zespołu i przygotowanie flagi w rezultacie nie poszła na marne, a flaga nie znalazła się w koszu. Tylko raz, że zrobiliśmy dzięki niej spektakularną akcję, a dwa później wyniknie z tego pożytek i pieniadze po jej licytacji pójdą aby wspomóc fundacje Jona, to wszystko się łączy w ładną całość wg mnie i niesie przesłanie. Myślę, ze gdyby Jon się dowiedział docenił by to. A czy wspieramy rodzimą fundacje czy obcą? to wciąż jest pomoc, nieważne komu -Amerykanom, Chińczykom czy Niemcom, po prostu osobom potrzebującym, w USA też żyją Polacy, którzy potrzebują wsparcia. Jak to sie mówi ''karma'' i tak do nas wróci czy damy na WOŚP czy Soul ;)
Podpisuję się pod tą propozycją!
Raise your hands - when you want to let it go!
Raise your hands - when you want to let a feeling show!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”