Flaga - co dalej?

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

KondZik

Post autor: KondZik »

Hm...
Zawsze mam zdanie, że pomaganie ma sens kiedy pomaga się bliskiemu otoczeniu. W swoim regionie, mieście itd.
Wielkie słowa i pomaganie "dzieciom z Afryki" w stylu Bono i całej tej śmietanki zdecydowanie mnie nie przekonuje.
I nie wiem czy nie powinniśmy przekazać tego gdzieś u nas. Ale pomysł z Soul mimo moich poglądów (patrz wyżej) jest całkiem całkiem i jeśli chodzi o moje zdanie co do mojego wkładu w tą flage to przytakuje, nie jest to zły pomysł. :))
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

jakoweś decyzje zapadły?
Awatar użytkownika
ts
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 16:39
Ulubiona płyta: Crush
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ts »

właśnie zobaczyłem ten temat i myślę że JBJ soul fundation sobie poradzą jak byśmy im ja wysłali, podejrzewam, że tylko wtedy znajdą się na niej autografy chłopaków z BJ i tylko wtedy trafi na aukcje + dobrze wypadniemy w oczach Jona jak już ktoś napisał +zwrócimy jeszcze większa uwagę na nasz fanklub ;)
WOŚ tez jest fajnym pomysłem, ale bez autografów to rzeczywiste bez sensu, a jedyną szansą na autografy jest JBJ soul :))
Awatar użytkownika
Charlotta
I Believe
I Believe
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2013, o 18:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Charlotta »

Może nie wierzę w ludzi, ale obawiam się, że nikt poza nami forumowiczami nie byłby zainteresowany kupnem flagi. Chciałabym się mylić.
"I am a rock, not just another grain of sand!"
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

z tego co pamiętam flaga miała 15x10m, więc w pokoju na ścianie tego sobie nikt nie zawiesi.

Ktos pisał o podzieleniu i rozesłaniu do ludzi, którzy dołożyli się do kupna...
Hmm.. Podzielenie jej na kawałki dające się zawiesić na ścianie - powiedzmy 100 x 50cm dałoby to 300 kawałków z niewiele mówiącymi fragmentami z przewagą białego lub czerwonego tła.
Obrazek

Wielkość ok. 2x1,5m (42 fragmenty) było by względnie wzorem "do przełknięcia", ale fragmenty różniły by się sporo atrakcyjnością.
Obrazek
więc w praktyce nie jest to raczej dobry pomysł...
Ostatnio zmieniony 14 lipca 2013, o 16:36 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Spokojnie, temat chwilowo ucichł, ale to nie oznacza, że został zapomniany.
Pamiętamy o tym i będziemy myśleć co dalej, ale dajcie trochę czasu jeszcze :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Hiena
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:00
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Hiena »

Ja bym jej na pewno nie cięła...
Awatar użytkownika
Charlotta
I Believe
I Believe
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2013, o 18:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Charlotta »

A ja bym właśnie pocięła. Argumenty za:
1. Każdy z nas mógłby mieć kawałek flagi w domu, wartość sentymentalna - ogromna
2. Zbierzemy więcej pieniędzy. Większość z nas przypuszczam, że chętnie wpłaciłaby symboliczną kwotę (na dobroczynny cel przecież) i kupiło kawałek flagi. Patrzcie, jeżeli każdy z nas dałby nawet po 10 zł, to mamy 3000zł. Nie wiem, czy ktoś jest w stanie sam tyle zapłacić, ale mogę się mylić.

Myślę w sumie, ze moglibyśmy zacząć coś działać i podjąć jakąś decyzję, bo tak to będziemy to odkładać w nieskończoność. Szczególnie, że Jon bardzo dobrze pamięta naszą flagę (mam nadzieję!), a później będzie już tylko gorzej.

Chyba, że uda się zdobyć autografy chłopaków, to wtedy możemy uzyskać całkiem pokaźną kwotę, tak sądzę, aczkolwiek sprawa jest bardziej skomplikowana, jakoś tego nie widzę po prostu.
"I am a rock, not just another grain of sand!"
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

A może zostawić ją do następnego koncertu i wtedy dokleić teksty "na czasie" w miejsce cytatu lub podziękowań? Można by to tak wpasować, że wyglądało by na nowy wzór na bazie starego, a zaoszczędziło by kosztów, które można by było przeznaczyć na inne akcje?
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

A według mnie powinniśmy ją uatrakcyjnić podpisami BJ, sprzedać ją(chętny napewno by się znalazł - w sumie dla obcej osoby jest to ogromna flaga polski z jakimś tam napisem i sercem przebitym mieczem. Pieniądze uzyskane w ten sposób przeznaczyć na następną oprawę, żebyśmy przebili Włochów i Hiszpanów razem wziętych.
It's my life!
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

madm pisze:sprzedać ją(chętny napewno by się znalazł
znasz kogoś chętnego?
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Podpisy na tej wielkiej fladze.. ok.. ale kto to potem kupi? Przecież to ma 15m długości ...
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Flaga na aukcji w Polsce może i by się sprzedała - właśnie - gdyby była podpisana przez chłopaków z zespołu. Nikt nie pomyślał o tym, żeby dogadać się z chłopakami na podstawie: wy nam dajecie koncert, po koncercie mamy sprawę do załatwienia (szybkie autografy) i liczcie na niespodziankę (w postaci przelewu na JBJ SF od polskiego fanklubu za sprzedanie flagi). Niestety, takich rzeczy nie da się przewidzieć. Każdy brał pod uwagę jedynie fakt, żeby akcja podczas koncertu się udała :D
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

Skoro kiedyś znalazł się ktoś, kto nieużywanego malucha chciał kupić za pół miliona to myśle że i flage dałoby się gdzieś upchnąć.
It's my life!
Awatar użytkownika
Charlotta
I Believe
I Believe
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2013, o 18:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Charlotta »

Szkoda by mi było jakby flagę kupił ktoś, kto prawie nie wie kto to Bon Jovi, ma trochę hajsu postanowił drobne wydać na flagę z koncertu, ot taki bajer. Jeżeli byśmy się jednak zdecydowali, to zawsze można wystawić na aukcji i spróbować.

Jakbyśmy dostali pół miliona (chciałabym to zobaczyć;p) to większość na fundację, a część na przyszłe akcje. Wtedy to byśmy dopiero cuda powymyślali :D
"I am a rock, not just another grain of sand!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”